Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2011 o 21:34, karolekx23x napisał:

A ten nowy gameplay gdzie można zobaczyć ?


Na poprzedniej stronie podałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 21:39, sinir napisał:

Na poprzedniej stronie podałem.


Pojecie "na poprzedniej" stronie jest baaaardzo ogolne, gdy z rozni uzytkownicy maja rozne ustawienia forum. Jedni sobie usatwili, ze wyswietla im sie wiecej postow na stronie, a innym niej. Duzo lepiej jest podac numer posta, w tym przypadku [1015]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ja dobrze czytam i rozumiem ze picie eliksirów tylko w trakcie medytacji ? Jak to prawda to lipa, a skad bede wiedział co bedzie mi potrzebne i kogo spotkam na drodze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 22:50, karolekx23x napisał:

Ale czy ja dobrze czytam i rozumiem ze picie eliksirów tylko w trakcie medytacji ? Jak
to prawda to lipa, a skad bede wiedział co bedzie mi potrzebne i kogo spotkam na drodze
?


Medytować można w każdej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz, coś mi się przypomniało w związku z tymi eliksirami...

http://www.gram.pl/news_8AvlJ,q2_Wiedzmin_2_Edycja_Kolekcjonerska_poznaj_historie_Kurtki_Niebieskich_Pasow_i_Tajemniczego_Kupca.html
"Kurtkę wyposażono również w zestaw niezbędnych schowków i kieszeni gwarantujących szybki dostęp do eliksirów, petard oraz olejów poprawiających możliwości bojowe użytkownika zbroi."

Czyli prawdopodobnie będzie można sobie podczepić jakąś ilość buteleczek pod pancerz. I to ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=62bElLioaBM - pierwsze 10 minut gry, 5 minut scenka + dialog, który pewnie nie jest pociągający dla osób uczulonych na spojlery, druga połowa to

Spoiler

atak na zamek La Valette

. Jeżeli kogoś interesuje czysta walka to niech zacznie oglądać od 7 minuty, później do końca jest już tylko bitwa. Ale generalnie wiecie, to jest pierwsze 10, a właściwie to nawet 11 minut gry, więc ładny kawałek, także jak ktoś unika wszelkich informacji przed premierą to niech sobie odpuści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 14:27, Magwisienka napisał:

ciach

W sumie i tak przez to przejdę więc na razie sobie odpuszczę ;P Specjalnie naspoilerowane to nie może być, uczulony nie jestem, ale mimo wszystko już za miesiąc to będę miał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 14:39, NecroVisioneR napisał:

Czy tylko mi się wydaje że Wiedźmin 2

Spoiler

zaczyna się bardzo podobnie jak jedynka

?

Właściwie to

Spoiler

zaczyna się niemal identycznie. Może Geralta męczą koszmary podczas pobytu w więzieniu, albo (co imo jest bardziej prawdopodobne), zaczyna sobie przypominać, co się z nim działo te 5 lat po tym, jak umarł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować