Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2011 o 08:23, Isildur napisał:

video i jestem pod wrażeniem :)
Dzisiaj zabieram się za przesłuchanie ścieżki dźwiękowej.


Nooo ale muzyka wbija w ziemię :) oki lece bede w Niedziele a i kto bedzie kampić i czekać do północy na aktywacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wpisaniem serialu - nie mogę go wpisać. Nic nie wyskakuje, a jak nacisnę Akceptuj to wyłącza się na Sprawdzaniu Aktualizacji bez żadnego błędu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 08:42, Havoc666 napisał:

Mam problem z wpisaniem serialu - nie mogę go wpisać. Nic nie wyskakuje, a jak nacisnę
Akceptuj to wyłącza się na Sprawdzaniu Aktualizacji bez żadnego błędu. :/


Ile razy mamy to powtarzać? 16 maja o godzinie 00:01 będziesz mógł zarejestrować i aktywować grę, teraz nic się nie dzieje po wpisaniu klucza gra wychodzi bez żadnego komunikatu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale czytam, że ludzie MOGĄ wpisać klucz. Wyskakuje im błąd. Mi nic się nie pojawia, cokolwiek nacisnę na klawiaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Nudzi nas olewanie prosb, przypietego posta. Ba, nawet kartki, ktora jest w EK i w ktorej jest wyjasnione kiedy bedzie mozna uruchomic gre nie chce sie przeczytac. Od tej chwili NIE bedziemy odpowiadac na pytania, ktore sa zawarte w przypietym poscie. Co wiecej jesli beda pretensje, ze nie ma odpowiedzi to beda nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 01:17, Kraju napisał:

Po prostu jeżeli dany komputer spełnia wymagania rekomendowane dla gry znaczy że taki tester pokaże mu że
zagra na średnich


Eee...że jak? Z tego, co słyszałem, była mowa, że rekomendowane wymagania pozwalają na granie na full :/

Inna sprawa, że gdy pytałem o to wprost na forum, co oznaczają wymagania rekomendowane (na jakich ustawieniach zagram, spełniając je co do joty), to zostałem odprawiony z kwitkiem do konfiguratora na necie, który pokazywał tyle, że gra mi się uruchomi... (co oczywiste, jako że minimalne spełniam z dużym zapasem)

EDIT:

Isildur, Wojman:

Z jednej strony rozumiem Waszą irytację. Z drugiej, to nie tak w pełni wina graczy. Powiedzmy sobie wprost - przed 16.05 gra, przy próbie dokończenia instalacji, powinna wywalać jasny komunikat: "Gra posiada blokadę uruchomienia. Dokończenie instalacji będzie możliwe od 16.05 od godziny 0:01".

Niestety, instalator ni z tego, ni z owego się wyłącza, co siłą rzeczy może mniej obeznanych z tematem użytkowników niepokoić, i powodować ich do szybkiego, gorączkowego zadawania pytań na forum, bez zawracania sobie głowy szukaniem info w jakichś FAQ'ach etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wrzućcie info o tym że grę da się odpalić na sam początek podpiętego posta, dużymi literami, pogrubione i podkreślone. Chociaż pewnie i to nie pomoże :(.
@Tenebrael Ja przekraczam wymagania rekomendowane i konfigurator mi ustawił ustawienia ultra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 08:58, lodoss napisał:


Od 17 będzie okres krótkiego spania a długiego grania. Im bardziej ogląda filmiki tym bardziej ledwo wytrzymuje czekając na Wiedźmina. To jest coś wspaniałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2011 o 08:53, Tenebrael napisał:

Z jednej strony rozumiem Waszą irytację. Z drugiej, to nie tak w pełni wina graczy. Powiedzmy
sobie wprost - przed 16.05 gra, przy próbie dokończenia instalacji, powinna wywalać jasny
komunikat: "Gra posiada blokadę uruchomienia. Dokończenie instalacji będzie możliwe od
16.05 od godziny 0:01".



Wystarczy wcisnąć plik startowy witcher2.exe znajdujący się w folderze bin w katalogu gry - wtedy pojawi ci sie komunikat o blokadzie uruchomienia, więc daruj już te jęki i stęki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra nowina, francuskie czasopismo Jeuxvideo wystawiło Wieśkowi ocenę 19/20. Recenzję napisał człowiek, który testował również Dragon Age: Origin. W tekście padają takie zdania, jak: "Wiedźmin 2 jest po prostu najlepszym RPG-iem, w jakiego grałem w ostatnich latach, znacznie lepszy od Dragon Age: Origin".
Dodam, że recenzent ten jest znany z tego, że nie wystawia jak leci wysokich ocen, po raz pierwszy wystawił 19/20 właśnie Wiedźminowi 2. :)
Jedyny minus to to, że poziom trudności po drugim akcie zaczyna spadać, ale nawet to w żaden sposób nie zepsuło mu ogromnej przyjemności z grania.
Zdaje się, że CDP mają w ręku coś wielkiego...

Edit: W tekście podkreślone również zostało to, że zadania wymagają od gracza myślenia. Nie ma żadnych lśniących śladów (Fable?) prowadzących od NPC-a do NPC-a, w opisach questów nie ma podanego rozwiązania krok po kroku. Wspominam o tym, ponieważ wiele razy w tym temacie padał zarzut sprowadzenia Wiedźmina do najniższego wspólnego mianownika wśród graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a o stronie technicznej coś pisał ?
Bo, że merytorycznie gra będzie co najmniej tak dobra jak jedynka to raczej wszyscy wiedzieli od pierwszych trailerów, mnie bardziej interesuje stabilność i optymalizacja =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dać 19/20 to bardzo dobrze, a jaką ocenę ten facet wystawił DA może Wiesz ?
To widać było od początku ze gra będzie walczyć o największe trofea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 09:37, Pietro87 napisał:

Hmm a o stronie technicznej coś pisał ?
Bo, że merytorycznie gra będzie co najmniej tak dobra jak jedynka to raczej wszyscy wiedzieli
od pierwszych trailerów, mnie bardziej interesuje stabilność i optymalizacja =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 09:39, karolekx23x napisał:

Dać 19/20 to bardzo dobrze, a jaką ocenę ten facet wystawił DA może Wiesz ?
To widać było od początku ze gra będzie walczyć o największe trofea.

Z tego co czytam na forum to recenzent ma bardzo ciezka reke i podobno pierwszy raz wystawil 19 oczek jakiej kolwiek grze w histori swoich recenzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować