Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Nvm, juz zrobilem tego questa, dla ciekawych,

Spoiler

kiedy dojdzie sie do polowy drogi, z lewej ruszaja panowie rycerze, wtedy trzeba sie troszke wycofac w okolice bramy i zaraz jak przejda przesliznac sie pomiedzy nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może dla tych przypiąłbyś tego posta, żeby później nie musieli szukać ;]
I może jeszcze ten link do GOG'a, ale już na SpeedyShare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
2 pytania początkującego:

1. czy w walce (na początku gry) są jakieś sekwencje ciosów jak w ''jedynce'' - czy tylko ustawiam cel i wale szybko albo mocno?

2. ten cholerny smok - on ma jakiś "schemat" ziania ogniem ;) ?
chyba z 10 razy próbowałem i zawsze usmaży - albo z resztką hp dobiegam do murów i tam przeciwnicy kończą sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nie ma tak jak w 1 styl silny,szybki,grupowy ( stalowy/srebrny ). Lewy lub prawy przycisk myszki, ale to już pewnie zauważyłeś ;] Lewy przycisk to szybkie ciosy, ale zadają mniejsze obrażenia. Zaś prawy to silne, ale zadawane z mniejszą szybkością. Np. na takiego

Spoiler

golema, z którym będziesz miał okazję zmierzyć się w II akcie gry

ciosy zadawane przez lewy przycisk myszy odpadają. Owszem ubić go ubijesz, ale lepiej ładować prawym.

2. Tu jest różnie :P Schemat : lewy daszek | środek | prawy daszek. Mi się udało przebiec pod prawym i dobiec do wieży, zaś pod lewym od razu ginąłem. Spróbuj biec pod prawym i jak tam wybiegną na Ciebie przeciwnicy to Aardem ich i do wieży. Tam się z nimi rozprawisz, a ogień Cię nie dosięgnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 08:45, Jammin69 napisał:

To może dla tych przypiąłbyś tego posta, żeby później nie musieli szukać ;]

Jeśli jeszcze parę osób wyrazi zainteresowanie tym linkiem to to zrobię ;)

Dnia 23.05.2011 o 08:45, Jammin69 napisał:

I może jeszcze ten link do GOG''a, ale już na SpeedyShare.

Tego nie zrobię. Powodem dla którego ten plik przyspiesza grę jest to że zostały z niego usunięte zabezpieczenia antypirackie co czyni go praktycznie crackiem. Ponieważ plik ten pomaga wszystkim tym którzy nabyli oryginalną grę i cierpią przez owe zabezpieczenia podawanie do niego linków nie będzie karane czy tępione, nie zostanie on jednak dodany do oficjalnego FAQ tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie coś tak myślałem, że raczej to nie przejdzie ( dlatego edytowałem posta ). Ale z drugiej strony jak ktoś będzie chciał to co 5 stron lub nawet mniej ktoś zawsze podaje linki do tego GOG''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No dobra, wpisuję klucz aktywacyjny, sprawdzane są aktualizacje i potem okienko znika i nic. Co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 09:06, Budo napisał:

No dobra, wpisuję klucz aktywacyjny, sprawdzane są aktualizacje i potem okienko znika i nic. Co teraz?

Próbowałeś patchować launcher? ftp://ftp4.cdprojekt.com/pub/pl/wiedzmin2/Patch/Patcher_PL.rar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 09:06, Budo napisał:


No dobra, wpisuję klucz aktywacyjny, sprawdzane są aktualizacje i potem okienko znika
i nic. Co teraz?

Heh, miałem tak samo parę postów temu-spróbuj w kodzie pozamieniać 0 na O i odwrotnie. Mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 20:42, matis9988 napisał:

Windows XP Pro Intel Core 2 Duo 2.8 Ghz 3 GB RAM GeForce 9600GT 1GB Gram na takim sprzęcie.Na
rynku we Flotsam miałem 15 fps, a w lesie po 20.W menedżerze zadań zmieniłem priorytet
dwóch procesów na minimalny i zmieniłem koligację.Teraz gra działa z 10 fps więcej w
każdej lokacji.Włączyłem też antylisiing.xD


Potwierdzam, u mnie ustawienie priorytetu "Wieśka" na niski dodaje jakieś 5fps więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 08:49, moonman napisał:

Witam!
2 pytania początkującego:

1. czy w walce (na początku gry) są jakieś sekwencje ciosów jak w ''jedynce'' - czy tylko
ustawiam cel i wale szybko albo mocno?

Nie ma sekwencji praktycznie

Dnia 23.05.2011 o 08:49, moonman napisał:

2. ten cholerny smok - on ma jakiś "schemat" ziania ogniem ;) ?
chyba z 10 razy próbowałem i zawsze usmaży - albo z resztką hp dobiegam do murów i tam
przeciwnicy kończą sprawę

Biegnij bezpośrednio przy lewym murze jak zionie, a nawet stój przy nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2011 o 09:06, Budo napisał:

No dobra, wpisuję klucz aktywacyjny, sprawdzane są aktualizacje i potem okienko znika
i nic. Co teraz?


http://www.cdprojekt.pl/support/article/3129/5640/launcher_patch <- ta sytuacja? Jak tak, powinno pomóc.

A ja nadal nie mogę pobrać DLC :| Jest jakiś sposób, żeby ściągnąć je ręcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 09:52, Adjatha napisał:

A ja nadal nie mogę pobrać DLC :| Jest jakiś sposób, żeby ściągnąć je ręcznie?

Jak chcesz mogę ci wysłać pliki tych DLC na maila. Może zadziała ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 08:49, moonman napisał:

Witam!
2 pytania początkującego:

1. czy w walce (na początku gry) są jakieś sekwencje ciosów jak w ''jedynce'' - czy tylko
ustawiam cel i wale szybko albo mocno?

2. ten cholerny smok - on ma jakiś "schemat" ziania ogniem ;) ?
chyba z 10 razy próbowałem i zawsze usmaży - albo z resztką hp dobiegam do murów i tam
przeciwnicy kończą sprawę

2. tak, zieje i przestaje i można przebiec - byle tylko nie po ogniu bo on tez podpali. Co do przeciwnikow to zawsze mozesz rzucic na siebie osłonę znakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań:

Jak są liczone szanse na efekty krytyczne, np. krwawienie ? Teoretycznie z samych talentów powinienem mieć 30 %, a do tego dochodzi jeszcze szansa z broni, ale w atrybutach mam 17% bez broni i trochę więcej gdy ją wyciągnę. O co chodzi ?

Znowu opłaciło się dokładnie przeczesywać jaskinie, bo znalazłem bardzo dobrą srebrną broń Krwawe Ostrze ( albo Krwawy Miecz, nie pamiętam ). Jest silny, więc nawet pokuszę się o włożenie w niego kilka runek. Pytanie dla tych, którzy doszli dalej ( niż akt 2 ). Jak szybko znajdę lepszą broń ?

Czy komuś udało się wykonać Grupowy cios kończący ? Mi jeszcze ani razu nie udało się złapać w niego więcej niż jednego przeciwnika, co robię źle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 09:55, meJKu napisał:

> A ja nadal nie mogę pobrać DLC :| Jest jakiś sposób, żeby ściągnąć je ręcznie?
Jak chcesz mogę ci wysłać pliki tych DLC na maila. Może zadziała ; )


adam.rzawski[at]wp.pl, sprawdzić można ; ) tylko daj jakieś info gdzie to potem wrzucić :>

(btw, mówiąc dlc mam na myśli trolla :>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować