Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Witam. Nie wiem dlaczego, ale DLC zestaw alchemika i kurtka nie pojawiły się w moim ekwipunku, chociaż są aktywowane, pobrane i zainstalowane. Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 22:47, Harrolfo napisał:

Wchodzisz w launcherze w "Dodatki do pobrania"?

Tak, wchodzę we wszystko.
W te dodatki tez, jest tam Troll, Eng voice-over. i eng text and subtitles. Podejrzewam ze w PL wersji macie to samo tylko ze pisze aby pobrać Polki głos i polskie napisy. Nie wiem czy to bug, czy co.
A i dodam, ze jak to pobrałem, to się pobiera non stop, na okrągło w kolko, po pobraniu pisze ze sprawdza coś tam.. i się pobiera od nowa, ten voice-over.
Dziala wam stona profilu, thewitcher.com? Profilu po rejestracji gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos poziomu trudności. Na normalnym w wielu miejscach musiałem "kiteo''wać" typów bo mnie po prostu niszczyli a niektórzy potężniejsi kasowali mi 1/4 życia na jeden cios. Na łatwym natomiast można się nawet przebijać przez tarcze i parady przeciwników wciskając non-stop jeden cios... Troche niezbalansowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, sprawdź może w X > Pliki programów (x86) > Wiedźmin 2 > bin czy masz dodane jakieś pliki, które mają w miarę aktualną datę modyfikacji, a które podejrzewasz o bycie tymi pakietami językowymi i je usuń?

@Grzego124, @IMPARTIAL92 - do Was też jest ten post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę, bo tak się rozpisaliście, że mój post zaginął w akcji i został zapomniany na wieki. :)

Mam prośbę do forumowiczów, którzy Wiedźmina już posiadają. Otóż, jak już wcześniej wspominałem mam problem spoiler:

Spoiler

[ przy ratowaniu Foltesta przed smokiem. Nie ma QTE, wciskanie spacji nie daje ŻADNEGO efektu. Smok co chwila mnie dogania i co 10 sekund muszę wczytywać grę. ]

Czy znalazłby się ktoś przemiły i wrzuciłby save po p spoiler: [ rzebyciu mostu? Chodzi mi o to, jeśli to możliwe, by były jeszcze jakieś misje do wykonania w zamku La Valette - świątynia albo coś :) ]


Z góry WIELKIE dzięki i życzę miłego wieczoru. :))

EDIT:
Przy okazji, widzę, że w końcu serwery gram normalnie pracują. W KOŃCU! Bo to pięciominutowe wczytywanie stron naprawdę zaczynało mi już działać na nerwy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 22:44, BartexooN napisał:

Btw-... Mam problemy z większymi grupkami, dopiero się kapnąłem,że gra się klawiaturą
+ myszką... Często mnie powala il. wrogów których wpieprzają się w walkę z tobą. Jakieś
rady ;/?

Nie dawaj się okrążyć - mijaj wrogów za pomocą spacji (cios w plecy od przeciwnika liczy się podwójnie), paruj ciosy. Po prostu trzeba się ruszać ciągle i walka staje się dużo mniej wymagająca :) Oczywiście można sobie pomagać pułapkami/znakami/miksturami, co nie zmienia faktu, że ruch jest najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie sporo bugów w grze, ale klimat/fabuła zacierają błedy co sprawia, ze wiedzmin 2 to naprawde swietna gra. Teraz wielki minus dla cda za ich recenzje, widac, ze cos z nią bylo majstrowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Po rozpoczęciu sekwencji ze smokiem trzymaj S cały czas, żeby uciekać i to by było na tyle ;]



PS. naucz się używać funkcji
Spoiler

spoiler :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam save przed walką z

Spoiler

Arjanem

jak chcesz. Ale nie wiem co jeszcze są za misje do wyboru podczas
Spoiler

przesłuchania

, bo możesz sam decydować o kolejności ich wykonywania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnei rozpoczelam gre w wiedzmina 2.

Dostalam kontrole nad graczme i od godizny gine po max 15sekundach. Co to za gowniana gra?? Ten smok mnie ciagle podpala, co ja mamz robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 22:58, Belegdil napisał:

Spoiler

Po rozpoczęciu sekwencji ze smokiem trzymaj S cały czas, żeby uciekać i to by było
na tyle ;]



PS. naucz się używać funkcji
Spoiler

spoiler :)




Sorki wielkie, ale jak kopiowałem tekst, to niestety funkcja znikła, niemniej edytowałem posta i spoiler już jest. Dzięki za spostrzeżenie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 22:58, Harrolfo napisał:

Mam save przed walką z

Spoiler

Arjanem

jak chcesz. Ale nie wiem co jeszcze są za misje
do wyboru podczas
Spoiler

przesłuchania

, bo możesz sam decydować o kolejności ich wykonywania
:)


A czy ten sejw jest już po

Spoiler

walce ze smokiem? Wszystkie inne misje mogę przejść jak by co od nowe, tylko tego nieszczęsnego smoka jakoś nie mogę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 23:01, Pupu2 napisał:

Własnei rozpoczelam gre w wiedzmina 2.

Dostalam kontrole nad graczme i od godizny gine po max 15sekundach. Co to za gowniana
gra?? Ten smok mnie ciagle podpala, co ja mamz robic??

Spoiler

chować się pod tą drewnianą osłoną i uważać by na Ciebie nie spadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 23:01, Pupu2 napisał:

Własnei rozpoczelam gre w wiedzmina 2.

Dostalam kontrole nad graczme i od godizny gine po max 15sekundach. Co to za gowniana
gra?? Ten smok mnie ciagle podpala, co ja mamz robic??

Omg. Po pierwsze - słownik. Po drugie - szkoła. Na forum ortografia to podstawa. Po trzecie - wypadałoby się przywitać, uprzejmie poprosić o pomoc. Po czwarte - gra nie gówniana. Skill gówniany. Jeżeli inni

Spoiler

zabili smoka a ty nie

, to znaczy, że NIE UMIESZ a nie, że gra nie pozwala. I używaj SPOILERÓW. Nie psuj zabawę innym graczom.
Spoiler

SPOILER

Trzymaj się tych zasad a ktoś na pewno pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głowy nie dam, mogę Ci wysłać w każdym razie jak chcesz.
Jak nie będzie, to jutro włączę grę, przejdę fragment ze smokiem i Ci wyślę save''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 23:08, Harrolfo napisał:

Głowy nie dam, mogę Ci wysłać w każdym razie jak chcesz.
Jak nie będzie, to jutro włączę grę, przejdę fragment ze smokiem i Ci wyślę save''a.


Jak by dało radę, to bardzo proszę i z góry dziękuję. :)

domino1547@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować