Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2011 o 22:04, Orion napisał:

Czy to nie lekka przesada, że w sequelu gry z bardzo prostym systemem walki dowala się
tak trudny i wymagający? Błagam przecież to jest gra dla tych samych odbiorców co jedynka!

Wystarczy się przyzwyczaić. Nie dawaj się okrążać / paruj / używaj spacji, żeby robić uniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 22:04, maniekk napisał:

> Momentami również odnoczę takie wrażenie... Błędów od groma, ale to nie zmienia
faktu,
> że gra jest po prostu genialna...

Genialnośc genialnością, ale z tej gry wychodzi konsolowość wszystkimi porami ;) Dlatego
niektórym się wydawało, że tak jakoś dziwnie szybko przeszli od bety do pełnej produkcji
hihi :D


Teraz to już wcale nie chce mi się włączyć, bd musiał kompa zresetować... Ech...
Już mam dość wieśka na dzisiaj i basta.
Wcześniej gra ledwo działała w rozdziałce 1600x900 na minimalnych detalach, a teraz be zająknięcia hulała na 1920x1080... tyle ten głupi smok! OMG! Jutro jeszcze się popróbuję, a jeśli to nic nie da, to będzie trzeba wrócić do LoLa i czekać na patcha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasowanie plików/ resetowanie kompa nie pomogło i tak mi pobiera "polskie głosy". I

Spoiler

mam pytanie. Jak walczę z Kejranem i już mu uchlastałem 3 macki, wokół leży gruz, a on we mnie rzuca kamieniami to co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 22:09, moonman napisał:

jak mam wersje PL to te DLC polskie napisy / głosy zapodawać ?


A widzisz w tym jakiś sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

W tej sekwencji od razu wciskasz S i nie robisz nic więcej. Ew. jak Geralta ''znosi'' na lewo/prawo to wracasz na środek. Wygląda to tak jakby smok miał Cię zaraz zeżreć, bo jest bliziutko, ale co chwilę spowalniają go te zwężenia, Geralt sam się przed ogniem chowa i tyle. Ja za pierwszym razem z przyzwyczajenia wcisnąłem W i zginąłem, za drugim razem się udało ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko w grze jest opcja włączenia antyaliasingu ale ten, który się odpala jest x2, x4 czy x8? Da się to jakoś sprawdzić i ewentualnie zmniejszyć? Chciałem ustawić antyaliasing choć na trochę aby obraz był bardziej ostry bo nie lubię zbytnio takiego rozmycia. Niestety jak odpalam ten domyślny do gra mi chodzi dużo mniej płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 22:09, Kwazis napisał:

/ciach/


Też sobie już dałem spokój na dziś, może jutro coś spróbuję, ale raczej dam sobie spokój do pierwszej latki. Oleję questy poboczne i pójdę tylko po głównych, ale obawiam się, że gra zrobi się wtedy jakaś taka krótka. :/

Powoli zaczynam mieć też zastrzeżenia co do "oficjalnego poradnika" od Axla Springera. :(

W sumie to dziwne, że tak u Ciebie się dzieje, można by spróbować od razu biec zaraz jak skończy się animacja lądowania, właśnie tak zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie wiem czy to już było czy nie, ale chciałem spytać na czym polega to DLC kłopoty z trollem ? Ściągnąłem, zainstalowałem i się zastanawiam czy to będzie coś a''la przygody w Wiedźminie pierwszym, czy po prostu w ciągu gry będzie takie zadanie poboczne ? Bo mam nadzieję, że nie muszę przechodzić od nowa prologu ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 22:10, sirufok napisał:

> jak mam wersje PL to te DLC polskie napisy / głosy zapodawać ?

A widzisz w tym jakiś sens?


właśnie nie wiem, pojawiły się przed chwilą jako dostępne. pomyślałem, że to może jakiś update czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do pasków w rozdzielczości 4:3... same paski jako tako mi nie przeszkadzają, przyzwyczaiłem się do nich przy Assassin''s Creed. Jedyne co mnie irytuje to, to że wszystko jest cholernie małe...

A co do ustawień.
Mój sprzęt to:
Intel Core i3 540 @3.07GHz
Gigabyte GeFeroce 460GTX 1GB OC
AData 2x2GB @1333MHz
Windows 7 x64

Ustawienia grafiki na obrazku poniżej, fps w grze to płynne 30-40.

20110517222409

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, no! Cóż za bugi! Sposób na flawless victory

Spoiler

w pojedynku z Letho: produkujemy 40+ kartaczy, odpalamy quen, biegamy póki jemu nie spadnie, odtaczamy się i zaczynamy rzucać kartaczami. Efekt jest taki, że "boss" nie może się ruszyć, a my tylko naciskamy "r".

Już nie wspomnę, że podczas walki z nim wystąpił mi kilkakrotnie błąd sterowania i mogłem tylko biegać Geraltem lub też tylko obracać kamerę, żeby widzieć, jak mnie klepie. Good job, CDPR, GJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do forumowiczów, którzy Wiedźmina już posiadają. Otóż, jak już wcześniej wspominałem mam problem

Spoiler

przy ratowaniu Foltesta przed smokiem. Nie ma QTE, wciskanie spacji nie daje ŻADNEGO efektu. Smok co chwila mnie dogania i co 10 sekund muszę wczytywać grę.



Czy znalazłby się ktoś przemiły i wrzuciłby save po p
Spoiler

rzebyciu mostu? Chodzi mi o to, jeśli to możliwe, by były jeszcze jakieś misje do wykonania w zamku La Valette - świątynia albo coś :)



Z góry WIELKIE dzięki i życzę miłego wieczoru. :))

EDIT:
Przy okazji, widzę, że w końcu serwery gram normalnie pracują. W KOŃCU! Bo to pięciominutowe wczytywanie stron naprawdę zaczynało mi już działać na nerwy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 21:54, lis_23 napisał:

Diablo III to raczej H&S a nie RPG ;)

Wiem ale H&S są w takich rankingach na gry roku podciągane pod RPG

Dnia 17.05.2011 o 21:54, lis_23 napisał:

skąd wiadomo ze to pracownicy BioWare wystawiają złe oceny " Wiedźminowi 2 "?,przecież

No nie wiadomo, ale można się domyślać bo wszystkie oceny dla Wiedźmina 2 na Megacritic to 10 albo 9 i kilka 0 i ci co wystawili 0 wszyscy oceniali tylko DA 2 na pc i konsole na 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
To będzie dodatkowe zadanie bodajże w pierwszym akcie
jeśli dla kogoś oficjalny poradnik to za mało to na gry.online jest już poradnik do prologu i aktu pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. W Launcherze w zakładce Dodatki do pobrania co to są te dodatkowe napisy polskie i paczka polskich głosów ? Warto to ściągać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 22:25, CrazyGambler napisał:



No nie wiadomo, ale można się domyślać bo wszystkie oceny na Megacritic to 10 albo 9
i kilka 0 i ci co wystawili 0 wszyscy oceniali DA 2 na pc i konsole na 10


Wiesz,na gry.online też jest grupa osób która wystawia Wiedźminowi 2 0 lub 1 ;)
to może być podobna grupka frustratów lub dzieciarnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 22:27, lis_23 napisał:

jeśli dla kogoś oficjalny poradnik to za mało to na gry.online jest już poradnik do prologu
i aktu pierwszego.


Dzięki. Nie zaglądałem do poradnika, bo nie chciałem psuć sobie fabuły, ani sugerować się jakimiś rozwiązaniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 21:55, maniekk napisał:

Może te 3 lata na produkcję to za mało i CDProjekt cisnął już żeby wydać, bo kasa ma
być?


A mnie się z kolei wydaje, że to nie chodzi o tę grę co ja mam.
Mam jedynie problemy z DLC, nie ma ani trolla, ani CD action nie działa, ani kupiec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować