Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Remedy nie planuje nowego Maksa Payne`a

19 postów w tym temacie

Uwazam ze ta odslona bedzie totalnym niewypalem. Juz w 2 czesci wpienil mnie fakt zmiany wizerunku Maxa a co dopiero teraz ...ameryka poludniowa + latynos.Jest to zbyt duza odskocznia od tego co widzielismy w 1 czesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej ubolewam z powodu rezygnacji z rozgrywki w nocy i Nowego Jorku. To budowało niepowtarzalny klimat za który uwielbiam pierwsze 2 części. Nie wątpie że MP3 będzie dobrą grą - na pewno tak będzie ale niestety to już nie to samo. Stanie się to co z Resident Evil 5 który z dobrego horroru stał się dobrą strzelanką. Podejrzewam że Mp3 będzie niestety tylko dobra strzelanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście też ciężko wyobrazić Maxa bez klimatu Noir.. Ale bywało już w historii, że twórcy zaskakiwali genialnym wykonaniem pomimo dziwnych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny powiem to, co zawsze mówię na temat Max Peyne''a. Rockstar najlepszą mroczną strzelankę zmienił w jakiegoś crapa. Jak można było zmarnować taki potencjał? Najpierw wytargali włosy Maxowi, a potem wrzucili go do "mrocznego" Rio de Janeiro. Nie kupię tego na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że gdyby gra nie nazywała się "Max Payne" tylko jakiś "X" i tworzył by ją Rockstar, to nikt by nie spekulował, że to może być słaba gra albo już teraz ogłaszał, że nie kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 12:49, Vernio napisał:

Najlepsze jest to, że gdyby gra nie nazywała się "Max Payne" tylko jakiś "X" i tworzył
by ją Rockstar, to nikt by nie spekulował, że to może być słaba gra albo już teraz ogłaszał,
że nie kupi.


Otóż to. Ale jednak to robią, więc MP3 tak czy siak JEST spadkobiercą serii Remedy. Chodzi tylko o to, czy godnym swoich przodków.

Co do słów Hakkinena: a co miał powiedzieć? Że mu jest przykro, że całe dziedzictwo na które tak ciężko pracowali, zostanie wyrzucone na śmietnik i obrzygane przez kilku zapitych żuli? Nie tak się kończy współpracę, nikt nie pali za sobą mostów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma co narzekać, może się wezmą za tą produkcje i zrobią tak że szczenki nam poopadają, lub będzie to totalna kaszanka, ale lepiej poczekać na jakieś konkrety nie spekulować że to bedzie kupa.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra może być dobra ale klimat będzie nie ten. Wolałbym Nowy Jork. Kurcze kto wpadł na taki okropny pomysł by przenosić akcję gdzie indziej..? Nie wiem jaki gracz by tego chciał, na pewno nie fan serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W całości podzielam zdanie Pepsiego.
Max Payne to nie jest zwykły tps, to gra z duszą, która powoli traci co najcenniejsze.
Z drugiej strony. Podobnież RS- V (Rockstar Vancouver) chcę zmienić koncepcję głównego bohatera. Może Max od RS''ów będzie bardziej Maxem, niż ten jegomość, którego możemy zobaczyć na screenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 11:33, trial napisał:

Uwazam ze ta odslona bedzie totalnym niewypalem. Juz w 2 czesci wpienil mnie fakt zmiany
wizerunku Maxa a co dopiero teraz ...


W rzeczy samej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować