Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Starcraft II - różnice w jakości grafiki

38 postów w tym temacie

Największą różnice widać w teksturach (3 rysunek ten barak czy co to tam), a reszta to nic specjalnego, ale gra wygląda świetnie brawo blizz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 20:12, TBKPredator napisał:

Mam tylko nadzieję że w wersji finalnej będzie AA i synchronizacja pionowa, których nie
uświadczyłem w wersji beta. Poza tym gra wygląda całkiem dobrze - miałem przyjemność
testować na maksymalnych ustawieniach.


Synchronizacje można wymusić w sterownikach ale AA już niestety nie;/
Chociaż boje się jakby to działało na ultra i jeszcze AAx4 przy 30 carrierach i mathership.. mój komp przy tym wymiękł;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 23:43, kotlecik5 napisał:

Albo jestem ślepy albo dwa pierwsze screeny różnią się tylko oświetleniem i cieniami
~~

Oświetlenie i cienie (zwłaszcza te dynamiczne) to dwie rzeczy, które zarzynają słabsze karty graficzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni porównać jakość grafiki pomiędzy częścią 1 i 2. Różnica też byłaby niewielka.
Starcraft 2- Nie dziekuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 22:19, ZoDD napisał:

Synchronizacje można wymusić w sterownikach ale AA już niestety nie;/
Chociaż boje się jakby to działało na ultra i jeszcze AAx4 przy 30 carrierach i mathership..
mój komp przy tym wymiękł;D

Też można, zarówno na ATI jak i na nVidii. Wystarczy zastąpić ustawienia aplikacji - jest taka opcja. A jak na GF mimo to nie idzie, to można wymusić za pomocą nHancera. I to porządne SSAA, a nie to badziewne MSAA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 22:19, ZoDD napisał:

> Mam tylko nadzieję że w wersji finalnej będzie AA i synchronizacja pionowa, których
nie
> uświadczyłem w wersji beta. Poza tym gra wygląda całkiem dobrze - miałem przyjemność

> testować na maksymalnych ustawieniach.

Synchronizacje można wymusić w sterownikach ale AA już niestety nie;/
Chociaż boje się jakby to działało na ultra i jeszcze AAx4 przy 30 carrierach i mathership..
mój komp przy tym wymiękł;D


Nie, AA również da się wymusić tak w sterownikach AMD (ATI), jak i nVidii.

Jeśli chodzi o te screeny, to w tych pierwszych i czwartym może nie widać jakiś ogromnych różnic (tzn. widać, jeśli chodzi o cienie i oświetlenie), ale w trzecim od razu rzucają się w oczy lepsze tekstury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 09:44, TheStalker1TY napisał:

I tu, i tu beznadzieja. Skąd takie wymagania przy tak żałosnej grafice..


Jak rozumiem, chciałbyś zobaczyć Crysisa w max detalach na Pentium 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 11:29, Feallan napisał:

> I tu, i tu beznadzieja. Skąd takie wymagania przy tak żałosnej grafice..

Jak rozumiem, chciałbyś zobaczyć Crysisa w max detalach na Pentium 4?


Ja bym chciał :-) I jeszcze śmigać powinien, o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich ktorzy zadają sobie pytanie czy ruszy

W 2 odsłonie Starcraft nie został mistrzem optymizacji ale nie jest źle
Sempron 3000 s939 (1,8 gh) podkręcony na 2,2 1 gb ram dual geforce 6100 dysk samsung 250 16 mb cache sata 2 zasilacz chieftec 400 W audigy platunium Po zainstalowaniu od nowa systemu czyli czysty

Starcraft chodzi jako tako w minimalnych detalach wyłączoe wszysko im dalej w misjach tym coraz wolniej przerwy w ladowaniu micji mozna sobie kawe wypic albo browca calego Nieludziej trzeha cierpliwosci gra strasznie chaczy Ale jest to konfiguracja ponizej wymagan minimalnych Ale da rade grac skokami .Wymienić grafe na jakiegoś 9600 ram na 2 gb i graq w srednich bedze ladna myśle

A grafika w minimalnych jest slaba przerywniki przypominaja gre \DOOM 3 w srednich/wyskokich

Da rade grac ale nei jest to przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować