Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Greenberg: W tym roku Xbox 360 wygra z PlayStation 3

56 postów w tym temacie

Ale to PS3jek może zabraknąć w USA, a nie Xboxów. Osobiście chcę, żeby te całą wojnę konsolową wygrał Japończyk (za te bomby atomowe i takie tam ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sprzedaży konsol faktycznie X360 wyprzedził PS3, jednak warta odnotowania jest stale zmniejszająca się strata sprzedaży PS3 w stosunku do konsoli MS. W segmencie gier to PS3 delikatnie wyprzedziło X360, co jest dość dziwne, jeśli weźmie się pod uwagę lepszą sprzedaż xboxa. Prognozy dla X360 nie są najlepsze i moim zdaniem, wejście z Natalem to akt desperacji w walce o klienta.

Jak by nie było PS3 nie zniknie tak samo, jak świetne exy na tą platformę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2010 o 15:31, Mr_Terrorist napisał:

Uratuje? :D hahaha dobre... ;D bez natala i tak xbox ma dużą przewagę nad ps3 :)

weź się nie ośmieszaj lepiej :) bo jak na razie to właśnie x360 jest z tyłu. ale pewnie w twojego punktu widzenia czyli fanatyka konsoli M$ to pozorne pozostawanie w tyle jest oznaką zbliżania się do zdublowania ps3 ;] a natal jest tak innowacyjny że posiadacze ps3 mogą się podobną technologią już od jakiegoś czasu już bawić np. w opisywanym kiedyś na gram.pl EyePet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta wojna i tak nie ma sensu bo Wii i tak ma sporą przewagę nad obiema "WIELKIMI" konsolami. A odnosząc się do waszych wypowiedzi o ex''ach na konsolach to też tego trochę nie rozumiem ich filozofii, ponieważ każda z tych gier daje rozrywkę na góra 20h (ale częściej 6-12h) i to jest cały ból wszystkich konsol i gier na nie. Czy nie ma już prawdziwych gier??? Przydałby się nowy TES, Far Cry, albo coś równie długiego(GTA ?). Mnie tylko takie gry interesują ale niestety wszystkie ex''y i mega rozreklamowane produkcje są krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 niby ma te wszystkie świetne exy, ale i one, i tytuły multiplatformowe sprzedają się na X360 lepiej, bo pewnie z 1/4 PS3 to odtwarzacze blu-ray (a co, może tak nie jest?). Nie zmienia to faktu że sony w zeszłym roku wygrało za sprawą U2, dwa lata temu dzięki LBP, a w tym pewnie przez GoWa3. Microsoft ma więcej gier godnych uwagi IMO, a z tych trzech wymienionych wcześniej tylko U2 mnie jako-tako interesuje. I Heavy Rain

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 14:38, pustelnik21 napisał:

Micrososoft rządzi ,Sony błazny które nie umieją nic oprócz PRowych gadek.Microosft zwycięży
biali ludzie zwyciężą.


Twój poziom głupoty zaskakuje mnie coraz bardziej :]

Co do tego czy lepszy będzie Xbox czy PS3 jakie to ma znaczenie dla graczy? Raczej żadne, obydwie konsole mają swoje hity i przyciągają rzesze graczy. Dobrze, że jest rywalizacja między konsolami bo to dzięki temu gramy w jeszcze lepsze tytuły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Desperacki to jest chyba twój post w obronie sony. Poza tym to jest walka o klienta ale nazywanie pozycji microsoftu desperacką jest głupie. Jednakże w twoim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku jak co roku- X360 wygra z PS3, oraz To będzie rok PS3. Rywalizacja jest dobra bo i ceny niższe, i gry lepsze, ale te puste jak głowy niektórych blondynek przechwałki stają się z roku na rok coraz bardziej nużące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez wątpienia ps3 wyprzedził x360. i tylko może być lepiej jeśli chodzi o tą konsole patrząc na tegoroczne premiery (dzisiejszy HR, God of War 3, Gran Turismo) rarytasów. w każdym razie każda konsola zyskała już dużo. x360 sprzedał mnóstwo sprzętu ale co z tego jak połowa ludności ściąga gry na tą platformę, zamiast kupować. i jeszcze ten LIVE. o Madonna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że będziemy mieli lepszą sprzedaż roczną niż PS3, tak jak miało to miejsce w 2009 roku.
Popatrzmy:

X360 - 10,243,201
PS3 - 12,122,412

Ten sam okres czasu - 04/01/09-02/01/10, dane z całego swiata ( vgchartz.com).
Nie wiem, moze oni patrza na sprzedaz w USA? Andorze? Papui? Mi to nie wychodzi WIECEJ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Xbox nie ma żadnego tytułu, który by mnie do niego przyciągnął. Halo ODST przeszedłem, rzuciłem w kąt. Gears of War 2 fajne, ale to tak naprawdę więcej jedynki, też mnie znudziło. Fable wypada żałośnie, w porównaniu do Dragon Age, czy Mass Effect. Alan Wake byłby fajny, ale okroili go dla potrzeb konsoli i zrezygnowali (i to jest desperacja) z dystrybucji na PC- nie dostaną moich pieniędzy. Gdyby nie Forza (w którą gram raz na tydzień, po 10 minut) to schował bym Xboxa do szafy, żeby nie zagracał miejsca na gry do PS3 ;] Dla multiplatform się go trzymać nie opłaca, szczególnie, że mam kompa.

Pozdro.

Piotrek: Może chodziło mu o sprzedaż gier? A tu już PS3 raczej nie ma szans. Przecież ktoś, kto kupił już Xboxa, nie będzie dla multiplatformówek kupował PS3, różnicy w czasie wydania obu konsol oraz początkowej kijowej sprzedaży, Sony już nie odrobi i wiele na tym traci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox to ma akie to produkty na wyłączność, które są też na PC, a potem i tak wychodzą na PS3...

Co do sprzedaży konsol to droższe, nieprzerabialne PS3 nie może konkurować z o wiele tańszym Xboxem, na którym chodzą "kopie zapasowe". W tym roku Playstation również wygra, głównie za sprawą God of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ezio? Nie mam racji? Połaź po forach, czatach i innych i zobacz czym kierują się ludzie przy zakupie konsoli:
1. If it reads pirated games

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 22:29, MrGregorA napisał:

Ezio? Nie mam racji? Połaź po forach, czatach i innych i zobacz czym kierują się ludzie
przy zakupie konsoli:
1. If it reads pirated games


HAhahhahaha.Człowieku ,w tym roku wychodzi Halo reach które zmiażdzy GoW III a do tego jeszcze Alan Wake
A jak wiemy seria halo ma wyższa srednia ocen niż seria GoW (żródło metacritic).Więc Microsoft wygra Steve i Bill nigdy nie przegrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 23:56, pustelnik21 napisał:

> Ezio? Nie mam racji? Połaź po forach, czatach i innych i zobacz czym kierują się
ludzie
> przy zakupie konsoli:
> 1. If it reads pirated games

HAhahhahaha.Człowieku ,w tym roku wychodzi Halo reach które zmiażdzy GoW III a do tego
jeszcze Alan Wake
A jak wiemy seria halo ma wyższa srednia ocen niż seria GoW (żródło metacritic).Więc
Microsoft wygra Steve i Bill nigdy nie przegrali.

Bullshit, trollu. God Of War nie schodzi poniżej 91 (w najgorszym przypadku), a srednia to 93- 94 na oko. Z kolei już przy Halo: ODST masz 83, a Halo Wars 82. Halo na Xboxa dostało 97, na PC 83, Halo 2- Xbox: 95, PC: 72. Także... Yeah, nie masz racji.

Do innych: nie żebym przejmował się kiedykolwiek jakimikolwiek ocenami, z Metacritic, tylko poprawiam trolla wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować