Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza pre-order Edycji Kolekcjonerskiej Metro 2033

36 postów w tym temacie

Cena moim zdaniem też ( patrząc co w w zestawie jest i jak został przygotowany). Jak zestaw był by inny i fajniejszy nikt nie był by przeciwko tej cenie.
Ale naprawde CDP nadal zawodzi , zawodzi na całej linii. Nic nie potrafi zrobic porzadnie , żeby była rzesza zadowolonych , a tu odwrotnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 21:56, Quandor napisał:

Maska jest niezła:).


Maskę, jak pisałem, kupisz za parę zeta, szkoda wywalać na nią kasę w tej EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się nieźle. Jako fan Stalkera widzę w tej grze podobny potencjał ;).

Kolekcjonerka jednak droga i w sumie biedna. Miłośników plecaków przestrzegam, że jeśli ten worek z kolekcjonerki to to samo co miałem w wojsku (a wygląda identycznie), to nie warto płacić tyle pieniędzy. Chyba, że ktoś będzie ziemniaki w tym nosił i chce poszpanować na mieście, że zamiast zwykłej siatki na zakupy ma worek na plecy. Coś kompletnie nieprzydatnego i mało praktycznego.

Jak ktoś wspomniał wcześniej grę można kupić w standardowej cenie, podobnie jak książkę. Mniej rzeczy się będzie kurzyć i taniej wyjdzie. Zresztą po co się spieszyć. Za pół roku taniej się dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 05:40, Ringno5 napisał:

> Maska jest niezła:).

Maskę, jak pisałem, kupisz za parę zeta, szkoda wywalać na nią kasę w tej EK.

Ale pasuje do klimatu gry. Chociaż mogli się bardziej postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że dali książkę, ale strasznie szkoda, że nie ma soundtracku. A bez tego ostatniego ta kolekcjonerka mnie nie rusza, zwłaszcza za tę cenę (za 160zł BioShock 2 do mnie bardziej przemówił jako kolekcjonera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK jest beznadziejna , a jak się dowiedziałem o wymaganiach to jak narazie jeszcze mam chęć na przeczytanie książki . 35 zł nie majątek jak sie wyda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 05:40, Ringno5 napisał:

> Maska jest niezła:).

Maskę, jak pisałem, kupisz za parę zeta, szkoda wywalać na nią kasę w tej EK.


E tam , wreszcie jakaś edycja kolekcjonerska z jajem.
Poza tym złóż do kupy worek , maskę , książkę i grę i cena nie wygląda wtedy tak strasznie źle.
Kupuję EK od wielkiego dzwonu ale tę już sobie zamówiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 22:12, kerkas napisał:

Poza tym złóż do kupy worek , maskę , książkę i grę i cena nie wygląda wtedy tak strasznie
źle.


Worek - niepraktyczny i brzydki, maska niepotrzebna (gdyby choć logo na niej nadrukowali...), książka w księgarniach.

Sorki, ale ta EK akurat jest dla mnie oznaką desperacji CDP. Zrzucona do kupy tylko po to, aby coś było, przeceniona i to ostro (patrz wcześniejsze wyliczenia) i do tego kompletnie, totalnie i całkowicie pozbawiona nawiązań do gry. W STALKERze przynajmniej nadrukowali logo na torbie.

Dnia 16.03.2010 o 22:12, kerkas napisał:

Kupuję EK od wielkiego dzwonu ale tę już sobie zamówiłem.


Widocznie są gusta i guściki. Dla mnie ta EK to porażka, lepiej było już nic nie robić, niż wydawać takie coś... Wstyd. Rzeczy żywcem wzięte z demobilu mają udawać EK :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 16.03.2010 o 22:22, Ringno5 napisał:

Widocznie są gusta i guściki. Dla mnie ta EK to porażka, lepiej było już nic nie robić,
niż wydawać takie coś... Wstyd. Rzeczy żywcem wzięte z demobilu mają udawać EK :/


Nawiązują do klimatu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 22:24, kerkas napisał:

Nawiązują do klimatu gry.


Kawałek zardzewiałej szyny też by nawiązywał do klimatu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 22:29, Ringno5 napisał:

Kawałek zardzewiałej szyny też by nawiązywał do klimatu gry.

Plus przeterminowany bilecik z moskiewskiego metra, ale koszt przesylki by zabijal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować