Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Koniec bety Bad Company 2; EA zapowiada wypuszczenie darmowych map

20 postów w tym temacie

;( tylko dziwi mnie dlaczego dice udostępniło wczoraj update? marna praca na paręnaście godzin rozrywki? dla mnie bezcelowe... ale i tak limitka zamówiona od dłuższego czasu więc tylko czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 mapki za free zaraz po premierze? Trochę to dziwne i wydaje mi się, że to nic innego jak mapy wycięte z gry, i dane do DLC za free, by ludzie myśleli, że są obdarowywani. Ale nie narzekam - jak za darmo, to za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 20:11, Kirabaxior napisał:

4 mapki za free zaraz po premierze? Trochę to dziwne i wydaje mi się, że to nic innego
jak mapy wycięte z gry, i dane do DLC za free, by ludzie myśleli, że są obdarowywani.
Ale nie narzekam - jak za darmo, to za darmo.


To ostatnio popularny trik na zmniejszenie rynku gier z drugiej ręki. Te mapy prawdopodobnie są "wycięte z gry" aby nakłonić ludzi do kupowania jak największej ilości kopii.

BTW opłaciłem już zamówienie na swoją EL ale nie mam kodu na AKS-74U, czy to z powodu tego że zamówiłem grę przed tą całą promocją...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 20:18, shinigami napisał:

BTW opłaciłem już zamówienie na swoją EL ale nie mam kodu na AKS-74U, czy to z powodu
tego że zamówiłem grę przed tą całą promocją...?

Wszelkie kody na bronie będą w pudełku z EL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie zdążyłem zagrać... Trudno będzie trzeba kupić i porównać z MW 2. Jak na razie to i w BC II będzie się działo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 20:41, sevrond napisał:

słowa "darmowe" i " EA" jakoś nie bardzo mi pasują wstawione obok siebie.

dodatek do Shifta też był darmowy(Team Racing Pack), pamiętam że coś z walentynkami wspominali że przedmioty do The Sims 3 też darmowe, więc chyba coś próbują wykombinować w sprawie tych 2 słów i ich dopasowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 20:51, rtyrtyrty napisał:

> słowa "darmowe" i " EA" jakoś nie bardzo mi pasują wstawione obok siebie.
dodatek do Shifta też był darmowy(Team Racing Pack), pamiętam że coś z walentynkami wspominali
że przedmioty do The Sims 3 też darmowe, więc chyba coś próbują wykombinować w sprawie
tych 2 słów i ich dopasowania :P


Ale nie za bardzo im to wychodzi :P

Nareszcie beta się skończyła i dostanę w swoje łapska pełną wersję gry :D (Proszę... oby nie było lagów -.-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już też od dawna mam zamówioną edycję limitowaną na Xboxa 360. Czy może ktoś z was zna clan na Xboxa w BF ? Bo szukam jakiegoś polskiego ale du** :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 20:10, LOSEK92 napisał:

;( tylko dziwi mnie dlaczego dice udostępniło wczoraj update? marna praca na paręnaście
godzin rozrywki? dla mnie bezcelowe... ale i tak limitka zamówiona od dłuższego czasu
więc tylko czekać ;)



Marna? Bezcelowe? Ciesz się, że w retailu to co poprawili już będzie poprawione. Beta to w domyśle nie rozrywka, a testy by finalna wersja była pozbawiona jak największej liczby bugów i problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ominęła mnie beta, ale grze i tak nie odpuszczę. Kumpel ma pre-ordera więc sprawdzę u niego jak to wygląda, a swoją wersję będę miał pod koniec marca i wtedy się zacznie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demko na X360 zassało mnie dogłębnie. Matchmaking połączony z dedykowanymi serwerami, małe opóźnienia, zero lagów i ekspresowe wyszukiwanie meczu - po prostu rewelacja. MW2 dostanie poważnego konkurenta i nie zdziwię się, jeśli BC2 przebije najnowszego "koda" pod względem sprzedaży, a już na pewno ocen w recenzjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imho beta byla beznadziejna.... zupelnie inny styl gry niz w poprzednich czesciach.
Wiadomo, w koncu to beta i duzo bylo niedopracowane, jednakze odstraszyla mnie na tyle ze z kupnem poczekam do momentu przetestowania pelnej wersji gry,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować