Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Reklama telewizyjna Bad Company 2 jest "osom"

53 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2010 o 21:53, PJ_MW napisał:

Bardzo dobrze zrealizowana(czy tak można powiedzieć o "adzie") reklama. Wszystko wygląda
świetnie, rewelacyjnie płynnie i na dodatek bardzo dobra muzyka. Szkoda, że EA nie skusiło
się na taką akcję reklamową np. w Europie...


A to trochę dziwnę, bo patrząc na MW 2 to reklama była w Polsce (chyba na TV4, ale to tylko tam takich reklam to łyżeczkę doświadczysz). Ale i tak bez żadnej reklamy to sprzeda się doskonale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu na wielu serwisach growych w każdym tytule newsa jest napisane jaka to ta reklama jest zarąbista? Nie chce mi się wierzyć, że nikt nie może napisać o niej bez emocji. Albo jedni zrzynają newsy od drugich i muszą pokazać, że też im się to podoba, albo coś mi tu śmierdzi ostrą promocją gry przez dystrybutora :)

Chociaż swoją drogą to mi się podoba. I jeszcze ta muzyka QotSA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 21:57, Muradin_07 napisał:

> Bardzo dobrze zrealizowana(czy tak można powiedzieć o "adzie") reklama. Wszystko
wygląda
> świetnie, rewelacyjnie płynnie i na dodatek bardzo dobra muzyka. Szkoda, że EA nie
skusiło
> się na taką akcję reklamową np. w Europie...

A to trochę dziwnę, bo patrząc na MW 2 to reklama była w Polsce (chyba na TV4, ale to
tylko tam takich reklam to łyżeczkę doświadczysz). Ale i tak bez żadnej reklamy to sprzeda
się doskonale...


Też tak myślę, a jeszcze bardziej utwierdza mnie w tym ogromna popularność bety. Ja reklamy z gier pamiętam tylko na Czwórce. Kiedyś był jakiś drugowojenny Battlefield, Halo 3 i najnowszy dodatek do Simsów 3 ostatnio emitowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 22:12, PJ_MW napisał:

Też tak myślę, a jeszcze bardziej utwierdza mnie w tym ogromna popularność bety. Ja reklamy
z gier pamiętam tylko na Czwórce. Kiedyś był jakiś drugowojenny Battlefield, Halo 3 i
najnowszy dodatek do Simsów 3 ostatnio emitowali.


Aaa... i jeszcze praktycznie co pół godziny reklama PEGI, że jest to informacja dla użytkowników gier... :-)

Taka krótka forma reklamy w Polsce byłaby naprawdę fajna. Może bym poczuł, że gracz to nie jest element aspołeczny jak mówią stare babcie w radiu z ryjem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak - BC2 jest kompletną klapą, już wolę grać w BF2142 albo BF2 bo tutaj gra sie tak do d... Przynajmniej wg mnie. W CODMW2 przynajmniej miało się jakieś szanse przy dużym zróżnicowaniu poziomu a tu - wyskakuje na mnie koleś z 7 lvl a ja z 2 i on mnie ma na hita ja go na dwa magazynki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 22:50, Zionc napisał:

A ja powiem tak - BC2 jest kompletną klapą, już wolę grać w BF2142 albo BF2 bo tutaj
gra sie tak do d... Przynajmniej wg mnie. W CODMW2 przynajmniej miało się jakieś szanse
przy dużym zróżnicowaniu poziomu a tu - wyskakuje na mnie koleś z 7 lvl a ja z 2 i on
mnie ma na hita ja go na dwa magazynki.....


Wyczuwam ewidentne naginanie rzeczywistosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Starscream

Muzyczka w tle? Dude, seriously... ;|
Ja wiem, są gusta i guściki, ale kurde... to jest Queens Of The Stone Age!

A co do trailera, to podoba mi się, głównie właśnie przez podkład muzyczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 22:50, Zionc napisał:

A ja powiem tak - BC2 jest kompletną klapą, już wolę grać w BF2142 albo BF2 bo tutaj
gra sie tak do d... Przynajmniej wg mnie. W CODMW2 przynajmniej miało się jakieś szanse
przy dużym zróżnicowaniu poziomu a tu - wyskakuje na mnie koleś z 7 lvl a ja z 2 i on
mnie ma na hita ja go na dwa magazynki.....



Stary naucz sie grac. Ja w 3 dni nabilem 11 lvl. jak umiesz celowac i myslisz co nieco to spokojnie sobie radzisz, wiadomo ze niektore ugradey sa bardzo pomocne ale nie ma tak ze nikogo nie zabijesz. Nie zwalaj swojej nieudolnosci i braku skilla na problemy z gra... naprawde gralem dobre 3 tgodnie z kolegami bez najmniejszych problemow a Ty chyba oczekujesz ze tylko wejdziesz do gry i bedziesz krolem servera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 21:05, nVid napisał:

Mercuror: internet is serious business, jak widzę. ;p

Starscream: reklama służy zachęceniu jak największego grona odbiorców. A, że konsolowcy
uwielbiają bezmyślne nawalanki
, to reklama jest ukłonem w ich stronę. Poza tym chcieli
pokazać wartką akcję, chaos walk itp.


Jak cholera denerwują mnie tak durne posty ;/
A reklama dobra, choć nie oddaje ducha BC2. Jak na razie najlepsza część serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 01:56, AKalemba napisał:

Muzyczka w tle? Dude, seriously... ;|
Ja wiem, są gusta i guściki, ale kurde... to jest Queens Of The Stone Age!

Niewazne co to jest, wazne ze nie pasuje do klimatu jak i samej gierki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 02:25, AjKnowJu napisał:

> Mercuror: internet is serious business, jak widzę. ;p
>
> Starscream: reklama służy zachęceniu jak największego grona odbiorców. A, że
konsolowcy
> uwielbiają bezmyślne nawalanki
, to reklama jest ukłonem w ich stronę. Poza tym
chcieli
> pokazać wartką akcję, chaos walk itp.
>

Jak cholera denerwują mnie tak durne posty ;/

O''rly? Sprzedaż gier na konsole pokazuje, że mam rację, więc nie wiem czego się czepiasz, kolego. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 02:33, nVid napisał:

> > Mercuror: internet is serious business, jak widzę. ;p
> >
> > Starscream: reklama służy zachęceniu jak największego grona odbiorców. A,
że
> konsolowcy
> > uwielbiają bezmyślne nawalanki
, to reklama jest ukłonem w ich stronę. Poza
tym
> chcieli
> > pokazać wartką akcję, chaos walk itp.
> >
>
> Jak cholera denerwują mnie tak durne posty ;/
O''rly? Sprzedaż gier na konsole pokazuje, że mam rację, więc nie wiem czego się czepiasz,
kolego. ;]


Żryjmy gówno, miliony much nie mogą się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej reklamie po prostu nie widzę nic.
Wiem, że reklama, a trailer to co innego, ale w podczas oglądania trailerów MW2 czuło się lekki dreszczyk i chęć zagrania wzrastała z każda chwilą. Potem okazało się, że takie kąski jak nurkowie, astronauci to pic na wodę, ale nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 02:33, nVid napisał:

O''rly? Sprzedaż gier na konsole pokazuje, że mam rację, więc nie wiem czego się czepiasz,
kolego. ;]

O. To znaczy, że wszyscy jesteśmy głupi ponieważ na PC wychodzi dokładnie to samo tylko z innym sterowaniem i też się sprzedaje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 08:18, MrGregorA napisał:

Ja w tej reklamie po prostu nie widzę nic.
Wiem, że reklama, a trailer to co innego, ale w podczas oglądania trailerów MW2 czuło
się lekki dreszczyk i chęć zagrania wzrastała z każda chwilą. Potem okazało się, że takie
kąski jak nurkowie, astronauci to pic na wodę, ale nic...


Tak, tylko że ci co grali w betę (nie wiem czy grałeś czy nie) to wiedzą prawie na 100 % czy to co jest pokazane w tej reklamie jest zgodne. Co do CoD''a to prawda. Fragmenty które były ciągle pokazywane jako najbardziej efektowne tak naprawdę były lipne (chociaż favela czy chyba jak dobrze pamiętam etap "Dwa Słońca" to naprawde fajne zrobione poziomy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować