Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozpoczynamy tydzień z grą Battlefield: Bad Company 2!

28 postów w tym temacie

gram.pl

Gra Battlefield: Bad Company 2 nie jest jakąś tam drugą częścią cyklu. To fragment rozbudowanej serii produkcji z logiem Battlefield. Przypomnimy wam kolejne tytuły spod tego znaku, dzieląc je na dwie grupy: te w realiach historycznych i nowoczesne-futurystyczne.

Przeczytaj cały tekst "Rozpoczynamy tydzień z grą Battlefield: Bad Company 2!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie liczę już godzin spędzonych przy Battlefieldzie 1942. Ta gra jest dla mnie wiecznie młoda, mimo tych ośmiu lat. Spędziłem przy niej mnóstwo czasu, wracałem wiele razy. Gram w nią nawet teraz, ale gdy przyjdzie BC2 trzeba będzie odłożyć na półkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja może zacznę od takiego pytania - kiedy gram.pl zacznie wysyłać preordery? Wszystkie sklepy już mają na stanie i szczęśliwcy będą mieli grę jutro. Jak sprawa wygląda na gramie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny artykuł.Ach,te niezapomniane godziny przy BF 1942.Gra wiecznie żywa.Według mnie,seria Battlefield to najlepsze FPS''y,jakie kiedykolwiek powstały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w starsze Battlefieldy, ale patrząc po komentarzach innych użytkowników mogę jedynie stwierdzić że były i są do dziś bardzo udanymi produkcjami. Od momentu obejrzenia pierwszego z gameplayów z ps3 niesamowicie gra mi się spodobała, zagrałem w bete i grało się równie przyjemnie jak np w WoWa. Z niecierpliwością czekam aż gra będzie dostępna i przyłączam się do pytania które zadał barth89:

Kiedy gram.pl będzie miało już tą gre? Planuje ją odebrać w Białostockim salonie sferis i zastanawiam się kiedy już będzie można.. Inne sklepy już mają a tu jak zwykle trzeba czekać :< Oby mnie nie pokusiło o podróż do MM czy Empiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekawe że autor tekstu nie wspomniał o największym, najbardziej znanym i rozbudowanym modzie do Battlefield 1942, który później panowie z DICE wzieli jako teatr działa w Battlefield 2. Mowa oczywiście o Desert Combat. O ile Battfield 1942 w ogóle mnie nie interesowało (nie lubię realiów II wojny światowej) o tyle gierkę zakupiłem właśnie dla tego moda.

barth89 i co z tego skoro gry i tak nie da się wcześniej uruchomić, przynajmniej w wersji cyfrowej z EA Store.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 20:38, TobiAlex napisał:

Hmm, ciekawe że autor tekstu nie wspomniał o największym, najbardziej znanym i rozbudowanym
modzie do Battlefield 1942, który później panowie z DICE wzieli jako teatr działa w Battlefield
2.


Szczwany plan miałem taki, by napomknąć przy okazji BF2, jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 20:52, Slappy napisał:

A na kiedy jest planowana recenzja?

Jakoś początek następnego tygodnia, parę dni trzeba pograć z kimś w otwartej sieci, nim się wyda werdykt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„Pierwsze doniesienia na temat gry Battlefield 1942 brzmiały zresztą niezbyt wiarygodnie. Olbrzymie mapy. Pojazdy lądowe, powietrzne i pływające. No i 64 graczy naraz w walce. Brzmiało to jak bajki o żelaznym wilku..."

Czy ja wiem ponad rok wcześniej wyszedł Tribes 2.

Co do samego Battlefild-a 1942 mimo że nie przepadam za strzelankami w czasach drugiej wojny światowej to gra mnie urzekła. Zawsze lubiłem, kiedy w grze bardziej niż umiejętności pojedynczego gracza liczyła się współpraca i specjalizacja (podział na klasy) dlatego też po zagraniu w demo od razu postanowiłem ją kupić. Pamiętam dla niej zmieniłem kartę z GeForce 2 na 4 :) Potem niestety już żadna kolejna część mnie nie wciągnęła. Najpierw marny Battlfield: Vietnam (znowu ta klątwa?) a potem Battlefield 2 który był rzeczywiście świetny i w realiach bardziej mi odpowiadających, ale po trzech latach w „jedynkę” byłem troszeczkę zmęczony tego typu grami i jakoś postanowiłem sobie odpuścić. Potem zapowiedziano 2142. Dla mnie zapowiadał się świetnie moje ulubione realia s-f, co mogło się nie udać? Niestety okazało się, że to chyba najgorsza jak do tej pory część serii zabugowana niewyważona i dodatkowo pełno cheater-ów. Potem czekałem na Bad Company, ale niestety nie wyszło na PC i musiałem się zadowolić słabszym Enemy Territory: Quake Wars. Cóż może nareszcie w końcu wrócę do tej serii, chociaż wypadałoby zrobić upgrade kompa a pewnie zanim się wyrobie to będzie Battlefield 3. Ech zobaczymy jak to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Respect :D

Bardzo często widuje się ludzie którzy po ledwo kilku sesjach już grze wystawiają ocenę(najczęściej negatywną).
Co innego gry singlowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny artykuł..... Naprawdę gratulacje!! (tak jestem "niewolnikiem" serii battlefield :) ). Grałem we wszystkie części oprócz Bf: Vietnam. Co lepsze mam jeszcze nawet 1942 (zamierzam kupić 1943, ale dopiero po BF 3). Mam nadzieję że w następnym artykule znajdzie się porażka (dla mnie) DICE mówię o Mo..... nie, nie powiem. Czekam na następny artykuł, będę rad poczytać o BF 2 (nawet dziś gram, tak jak w 1942) i o Bad Company.

P.S literówka : "kryhe" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martwcie się. Nie wiem w jakich sklepach już wysyłają BF''a, ale ja zamówiłem na

Spoiler

wirtusie

i również jeszcze nie wysłali. Mam nadzieje, że do końca tygodnia się wyrobią, bo później wyjeżdżam na spotkanie :). A co do artykułu, jest na prawdę świetny :). Ja grałem w BF 1942, BF 2, BC 1, ale u kolegi i teraz będzie BC 2. Wiąże z nią duże nadzieje, więc mam nadzieje, że zmiecie wszystko na rynku :) (zresztą już po części to zrobiło). Tyle ile grałem w BF 2 to w mało, którą grę tyle grałem. Gra była świetna, szkoda, że pękła mi płytka, bo grałbym dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ostry tydzień! ;] No life rządzi! :P Dręczy mnie tylko jedna rzecz... Data premiery na oficjalnej stronie Battlefield Bad Company 2 to 02.03., a na gramie jest to 03.03. Coś tu jest nie tak. Byłbym wdzięczny jakby ktoś mi to wytłumaczył. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować