Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Etherlords II - wszystko o grze, komentarze, opinie, przemyślenia

2463 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2005 o 14:03, HumanGhost napisał:

na szczęście tysiąc razy lepiej. :-D

właśnie myśle czy nie założyć nowego konta i mam nawet już nazwe ale szkoda mi tego co ugrałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 14:05, zari2 napisał:

> na szczęście tysiąc razy lepiej. :-D
właśnie myśle czy nie założyć nowego konta i mam nawet już nazwe ale szkoda
mi tego co ugrałem


Jak masz dobre deki to pograsz tydzień i odegrasz się z nazwiązką. Ja mam dosłownie ze 20- 30 walk a już 3 poziom. Pamiętaj że zaczynasz bez bagażu porażek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 14:27, Budo napisał:

szkoda
> mi tego co ugrałem

Jak masz dobre deki to pograsz tydzień i odegrasz się z nazwiązką. Ja mam dosłownie ze
20- 30 walk a już 3 poziom. Pamiętaj że zaczynasz bez bagażu porażek.


żebym to ja chociaż mógł grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, kurna mać!!! Ale trafiłem, na bug''a Syntetów. Bez szans. A karty jeszcze tak losowałem, że szkoda gadać. Mam pecha dziś, nie ma co. :-( Zawsze tak jest. Jak już jednej walki brakuje do 4lvl to jak zwykle tafiam na coś czego nie da się przejsć, np. pierścień paraliżu. Gdyby miał Witalów to by się dało, ale synteckiego paraliżu nie da się przejść. Wiecznie będę na tym zapyziałym 3 lvl. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 16:21, HumanGhost napisał:

Nie no, kurna mać!!! Ale trafiłem, na bug''a Syntetów. Bez szans.

Na czym ten bug polegał? Może roześlesz zainteresowanym replay''e?
>Wiecznie będę na tym zapyziałym 3 lvl. :-/
A co mają powiedzieć ci, którzy wciąż szorują dno 1 poziomem? Masz bardzo dobre staty (7 razy więcej wygranych niż porażek) i statystycznie powineneś wygrać 7 kolejnych walk, co zaowocuje bliskością 5 levelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli pierścień paraliżu. Przy odpowiedni deq Syntetów jest niemal nie dopopokonania. Też mam podobną talię. Ale staty mi trochę popsuł. Miałem nadzieję wygrac chociaż jedną turę a tu nic. Ale jest jedna dobra strona tej przegranej. Wiem ,ze zapomniałem dodać do talii jedną kartę. Musze ją teraz jakoś wpasować do zapasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To sie odegrałem. :-) Wygrana z pierścieniem paraliżu 2:0. W sumie trochę straciłęm dziś, ale doświadczenie jest bezcenne. Człowiek sie jednak uczy na tych błędach. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 20:43, HumanGhost napisał:

To sie odegrałem. :-) Wygrana z pierścieniem paraliżu 2:0. W sumie trochę straciłęm dziś, ale doświadczenie jest bezcenne.
Człowiek sie jednak uczy na tych błędach. :-D


Poza pierścieniem i pszczołami nienawidze też normalnej talii na kradzieży pasm syntetów - nie pozwala ona pokazać swojego deq dzisiaj 2 pojedynki z 1 lev. 1 wygrany i jedna wtopa właśnie z kradzieżą pasm. Dlatego że był to pierwszak wziołem deck z drogimi istotami i nie wyszlo. Potem grałem z _XEN_''em (kiedyś z nim wtopiłem 3 x pod rząd. Dzisiaj wziął kradzież pasm :/ a ja talie kinetów na wampirach :/Jednak miałem swobode i jakoś się udało 2/1 :) Nagrałem reaplaya :) w 3 rundzie pewnie spadł z krzesła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 2 walki z jednym gościem z 1 poziomu. Ale miał fartowną talię Kinetów w 1 walce! Wszystkie smoki... I jeszcze ta swoboda, która sprawiła, że w 1 turze wezwał 2 lub 3 sztuki... Dostałem lanie, ale chociaż 1/2.
Druga walka: 1 runda przegrana z zaskoczenia, w drugiej się poddał, bo kończyły mu się istoty, którymi mógł atakować (m.in. z powodu gęstego powietrza - odpadały po 1 ataku). W trzeciej rundzie obaj zmieniliśmy rasę na Chaotów. Była chwila, że zwątpiłem. Ale jednak. Tury były dla mnie za krótkie. Nagrałem replay''a - 3 runda jest zabójcza. Powiedziałem gościowi, że chyba zwariowaliśmy. Przyznał mi rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 09.11.2005 o 23:50, Treant napisał:

Nagrałem replay''a - 3 runda jest zabójcza. Powiedziałem gościowi, że chyba zwariowaliśmy. Przyznał
mi rację :)


Hie hie iro1979@tlen.pl musze zaobserwować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 09.11.2005 o 21:16, iro1979 napisał:

Potem grałem z _XEN_''em (kiedyś z nim wtopiłem 3 x pod rząd. Dzisiaj wziął kradzież pasm :/ a ja talie
kinetów a wampirach :/Jednak miałem swobode i jakoś się udało 2/1 :) Nagrałem reaplaya :) w 3 rundzie
pewnie spadł z krzesła :)


Powiem coś więcej :) pierwszą rundę poddałem po 2 turach :P talie na kradzieży są bardzo podobne do siebie. Miałem 2x ochrony przed czarami tkaczy i magobójców - on ochrone przed urokami i pterosów. Pierwsze tury 3 rundy wyglądały tak - ja ochrony przed czarami a on ochrony przed urokami, niszczymy swoje uroki i rzucamy nowe, a czas leci i mi pasm przybywa :) Miał tłumienie na 2 i jak juz mogłem to przywołałem 4 wampirzyce + amnezje :) miałem też ogniki na polu co rozwiązało problem, z brakiem eteru :P Doszła wampirzyca i się poddał hehe.
PS: musiałem grać przeciwko sobie bo ładowałem ochrony przed czarami i musiałem użyć amnezji. Ale wiedziałem że jak ma 7 lev to mi pomoże je usunąć :P wtedy walnąłem amnezje właśnie hehe. Stosuje też taką taktyke (granie przeciwko) sobie na kolcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2005 o 06:46, iro1979 napisał:

Hie hie iro1979@tlen.pl musze zaobserwować :)


Prześlij mi też ok? Muszę trochę pograć w najbliższym czasie, trzeba ugrać na nowo 4 level.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 10:05, Budo napisał:


> Hie hie iro1979@tlen.pl musze zaobserwować :)

Prześlij mi też ok? Muszę trochę pograć w najbliższym czasie, trzeba
ugrać na nowo 4 level.


Budo wyśli mi cokolwiek na maila bo po formacie nie mam kontaktóe :C zapomniałem je gdzieś skopiować :C, albo mapisz tutaj jakiego masz maila. Ja swoją powtórke z 7 lev ci podeśle chyba że chodziło ci o reaplaya treanta. Moją warto zobaczyc bo widać że grająludzie na poziomie.
PS:_xen_ jest bardzo twardy i nie używa z tego co zauważyłem (4 walki) zbugowanego pierścienia. Niestety użył raz ruscha pszczół/fanatyqw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mój mail to 3tomato@wp.pl
Nie bardzo mam Ci jakiego replaya wysłać bo rzadko gram i w ogóle zawsze zapomnę nagrać replaya :(
Chodzi mi o replaya treanta ale swojego też walnij. Aha prześlij mi też dek ogników HumanGhosta, bo pokazał mi go na treningu, ale zgadnij co ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 10.11.2005 o 10:34, Budo napisał:

Nie bardzo mam Ci jakiego replaya wysłać bo rzadko gram i w ogóle zawsze zapomnę nagrać replaya :(
Chodzi mi o replaya treanta ale swojego też walnij. Aha prześlij mi też dek ogników HumanGhosta, bo pokazał > mi go na treningu, ale zgadnij co ;]


Ja też ostatnio się opuszczam. Gram góra 3 razy na dzień bo cieżko znaleźć kogoś wolnego do gry. Co do deq HG to chyba go nie mam - ale srawdze. Z tego co wiem to grałeś ogrami i zgaduje że nie nagrałeś reaplaya :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2005 o 10:38, iro1979 napisał:

Ja też ostatnio się opuszczam. Gram góra 3 razy na dzień bo cieżko znaleźć kogoś wolnego do gry. Co do
deq HG to chyba go nie mam - ale srawdze. Z tego co wiem to grałeś ogrami i zgaduje że nie nagrałeś reaplaya :P


Hehe brawo. Pirwsza runda była dobra jak mi chciał zdiskardować ogry :P
a ty się znowu w pracy obijasz ;]
Jak nie bedziesz miałtego deku to luz, będę męczył Ghosta żeby jeszcze raz mi pokazał go na treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hiehiehie. Widzę, że mo deq się podoba i zdobywa na popularnosci. To też widać na serwerze. Coraz częściej zdarza się trafić na ogniki. Tyle, że większośc tych deqw jest do kitu. Wczoraj dodałem do deq jeszcze jedno zaklęcie i teraz mam większe szanse z pierścieniem paraliżu, bo wczoraj juz z takim wygrałem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 10:34, Budo napisał:

Chodzi mi o replaya treanta ale swojego też walnij.

Ok. Wyślę wam replay''a gdy wrócę z pracy. Obejrzałem sobie staty mojego rywala i okazało się, że poziom miał 1, ale ilość walk prawie 2x większą niż ja. Czyli nie był to jakiś zielony gracz. Awatarze Witalów... coraz bardziej się od ciebie oddalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 11:04, HumanGhost napisał:

Hiehiehie. Widzę, że mo deq się podoba i zdobywa na popularnosci. To też widać na serwerze. Coraz częściej zdarza się trafić
na ogniki. Tyle, że większośc tych deqw jest do kitu. Wczoraj dodałem do deq jeszcze jedno zaklęcie i teraz mam większe
szanse z pierścieniem paraliżu, bo wczoraj juz z takim wygrałem. :-)


Ja sobie poprawie wampirzyce :P Są naprawde dobre (nie wiem czy nie najlepsze jednostki 8/7 pierwszy atak i tratowanie) konwencjonalnie są niezabijalne :P tylko czary przeszkadzają - więc wystarczy dodać ochrony przed czarami :). To że kosztują 8 eteru to nic. Trzeba jakoś przetrwać :) Mam jedynie problem ze zorganizowaniem defensywy z początq. Przydały by się jakieś uroki co uniemożliwiają atak na początq (np. lasek witalów :P) potem już bym sobie dawał rade :). Niestety te pierwsze 7 tur cząsto okazuje się śmiertelne :C. Próbowałem z łącznikami ale one są łatwo zdmuchiwalne :/ Pomocy jak zrobićżeby były szbkie - tak żebym miał chociaż 1 w 4 turze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować