Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Etherlords II - wszystko o grze, komentarze, opinie, przemyślenia

2463 postów w tym temacie

Buahahahahahahhaha!!!! Mam 4 level!!!!!!!!!!!!! hehehehe
Zagrałem z gościem na 3 lvl. Grał talią na gazach. Zero problemu - poddał obie rundy jak mu załatwiłem wszystkie uroki. :-D Była to moja najszybsza walka z takim wysokim levelem. Trawa niecałe 10 minut. Grałem w stresie, bo jak zaczęłem pierwszą rundę to matka do mnie: michał do sklepu, potrzebuje "czegoś tam" - zaraz zamykają!". Niezła motywacja do szybkiej gry. :-D
Ale awatara nowego jeszcze nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ten problem :(. Ale wystarczy użyć EasyCleanera 2.0, wybrać w nim opcję dodaj/usuń i stamtąd usunąć wpis o grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 21:26, DragonLord napisał:

Też miałem ten problem :(. Ale wystarczy użyć EasyCleanera 2.0, wybrać w nim opcję dodaj/usuń i stamtąd usunąć wpis o grze.


OK mam już wszystko na nowo poinstalowane, ale na przyszłość się przyda thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, udało się - zrobiłem wampirzyce z wykożystaniem Większej ochrony przed czarami, z tym że służy on do doraobienia na czysto 3 eteru :P w następnej turze :) (kolejność traka:.... 3e=magobójca,4e=większa ochrona,5e=magobójca zdejmuje "wo" dorabiając na czysto 3 eteru a to jest w sam raz na wampirzyce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie sięnachapałem expa dzisiaj - tylko 1 wtopa z 5 lev, ale jak bym wzioł normalny deck to by wtopił. Nie licząc pierwszaqw wygrałem z 3 i z 2 lev (oboje mieli nick pythagoras :P czy jakoś tak) z tym ż e 3 lev przed pierwszym starciem a 2 lev przed 2 starciem hehe. Przegrałem z nim zawsze pierwszą rundę i pierwszy raz widziałem sqteczne podrzucanie ścian :) albo poprostu to mój brak magobójcy w deq.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to za przegrane rundy na losowej? Myślałem że [ff] gra wyłącznie na pojedynku... Ostatnio na losową wleciał jakiś gościu i skamlał, żeby zagrać z nim na pojedynku. Nie było chętnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 14:41, Treant napisał:

Nie było chętnych...


Ja dość często słyszę takie skamlenie na pojedynku jak ktoś wleci i prosi o grę na losowej tajemnicy. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 14:41, Treant napisał:

A co to za przegrane rundy na losowej? Myślałem że [ff] gra wyłącznie na pojedynku... Ostatnio na losową wleciał jakiś gościu
i skamlał, żeby zagrać z nim na pojedynku. Nie było chętnych...


Też widziałem podobnie jak HG kilkanaście razy blind blind i tak w qłko :P. Mam przegrane bo o 8 rano żadko kogoś można spotkać na pojedynq. A mi siębardzo grać chciało :). Przegrane dlatego że przeciwnik miał trupów od groma (nawet tych uzdrawiających) a ja żadnych czarów przeciwko trupom. I inna sytuacja kiedy nie mam rozproszenia a przeciwnik ma qpe uroqw z tury na ture więcej. Nie gram jużtam :/ bo nie jestem taki żeby grać bez rozproszenia.
PS: Moim zdaniem tam nie wygrywa lepszy tylko fartowniejszy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 14:54, HumanGhost napisał:

> Nie było chętnych...

Ja dość często słyszę takie skamlenie na pojedynku jak ktoś wleci i prosi o grę na losowej tajemnicy.
;-)


Nietoperze sieją spustoszenie :) na razie od 1-3 pooziomu bo musze się z nimi oswoić. Najlepsze jest to że nie trzeba rogatych dusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do poczekalni pojedynku wchodzę tylko po to, żeby zobaczyć czy nie ma kogoś z forum i dowiedzieć się jak mu idzie. W żadnej poczekalni nie udaje się nic wskórać w sprawie okrągłego stołu. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 15:39, bobik173 napisał:

Chciałem się nieśmiało przywitać ze wszystkim:).Od dzisiaj jestem z wami;)


Hehe co tak nieśmiało? ;-D Witam w imieniu wszystkich. Jak masz jakies pytania czy chcesz się podzielić doświadczeniami to proszę. Powodzenia w grze! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 15:39, bobik173 napisał:

Chciałem się nieśmiało przywitać ze wszystkim:).Od dzisiaj jestem z wami;)


Fajnie - widze że grasz tylko witalami :). Jak coś to możemy zawsze potrenować. I będę starał się szukać słabych stron twoich talii (nie ma doskonałych), ale można dorzucać do zapasu niektóre tańsze czary, które zwiększą szanse na wygranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy nienawidzą pszczół. To trochę taki deq "no-brain-to-play". Prsota zasada działania i jakże skuteczna. Niestety pszczoły nie zostały zrównoważone w patchu - są zbyt tanie jak na ich możliwości. Tak samo jak Pierścień Paraliżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 17:26, HumanGhost napisał:

Wszyscy nienawidzą pszczół. To trochę taki deq "no-brain-to-play". Prsota zasada działania i jakże skuteczna. Niestety pszczoły
nie zostały zrównoważone w patchu - są zbyt tanie jak na ich możliwości. Tak samo jak Pierścień Paral

Właśnie koles miał rusha i ten pierścień broniłem sie długo dzięki trupkom ale moja talia to zero(narazie)
w mtg szło mi lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 15:11, iro1979 napisał:

PS: Moim zdaniem tam nie wygrywa lepszy tylko fartowniejszy hehe

Zgodzę się tylko częściowo - fakt, można trafić na takie karty, że po 1 rundzie i zobaczeniu czym dysponuje przeciwnik najlepiej poddać całą walkę. To samo może też się przytrafić przeciwnikowi i wtedy wychodzisz na zero.
Gdyby wygrywał fartowniejszy, to powinienem uważać się za szczęściarza (24:15).
Jest jeszcze zwykła tajemnica, gdzie obaj gracze dostają identyczne karty, jednak tylko raz widziałem, żeby ktoś tam grał. Jak sądzisz, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dobry tydzień do pojedynków. Ide jak burza, nie chwaląc się. Niedługo Cię iro dogonie. ;-) hehe
Trafiłem przed chwilą na Kinetę na 2lvl. Grał ognikami z pierścieniem paraliżu. Nie miał szans. Poddał grę po pierwszej przegranej rundzie. Dochodzę do wniosku, że chyba zrobiłem jedną z najlepszych talii jakimi można grać mając Kinetów. Najbardziej wszechstronna, z kazdym ma szanse. Nawet jak jedna runda przegrana to istnieje możliwośc zmiany prawei całej talii. :-) Kiedy ten następny awatar? Zna ktoś jakąś prawidłowosć w zdobywaniu awatarów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 11.11.2005 o 17:53, Treant napisał:

Jest jeszcze zwykła tajemnica, gdzie obaj gracze dostają identyczne karty, jednak tylko raz widziałem, żeby
ktoś tam grał. Jak sądzisz, dlaczego?


tego to nie wiem. Oglądałem powtórke i powiem ci szczerze że miałeś mniejsze szanse na wygraną :) wygrywasz bo jesteś lepszy, ale ta zasada mnie nie dotyczy, jak ja tam wchodze komp losuje mi beznadziejne karty np. orka 2/5 atak grupowy i jest goły to samo z koboldem 1/3 i też goły. przeciwnikowi multum kart trupich mi 3 trupie ale nie potrzebne do niczego. Jemu full uzdrowień i full uroqw. Mi 0 uzdrowień i 0 rozproszeń. Nie chce mi się pisać. Może pokaże ci screen shota jak kiedyś tam wejde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować