Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Etherlords II - wszystko o grze, komentarze, opinie, przemyślenia

2463 postów w tym temacie

Nie, Konuna nie da się skopiowac w żaden znany mi sposób. A Konungiem grałem baaardzo długo i sądzę, że widziałem już wszystko. Nie ma po prostu takiego czasu ani komba, kótre by na to pozwalało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skopiowanie konunga :):
na s. lepkie łapy i w inny sposób się nie da skopiować. Trzeba sprowadzic go do łapy np. zabijając go i wyjmując trupią zmianą - potem tylko fart i masz 10 w 1 turze :) (nie wiem czy surówy starczy na lepkie łapy na 3
Lub możesz zabrać konunga w ten sam sposób przeciwnikowi (ale bez specjalności ich nie rozmnożysz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy lepkie ręcę coś dadzą. Próbowałem tak robić i ani razu mi to nie wyszło. Ale jak ktoś ma za dużo wolnego czasu to niech spróbuje. Może się uda. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 08:57, HumanGhost napisał:

No nie wiem, czy lepkie ręcę coś dadzą. Próbowałem tak robić i ani razu mi to nie wyszło. Ale
jak ktoś ma za dużo wolnego czasu to niech spróbuje. Może się uda. :-)


Wezme przeciwnika bez tłumienia :) dam mu zame ściany i zobacze :))) jak się da tak zrobić z przeciwnikiem warzywem to powinno się czasem udać normalnie ;)
PS: jak się uda to gdzie po noble? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dużo kombinowania jak dla mnie i za dużo potrzeba szczęścia. Poza tym jak Ty chcesz 10 w jednej turze? ;-) Nie starczy Ci surowców na inne karty. Będziesz musiał wziąć jakieś badziewie, albo ostro poleciec z levelem z dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OGŁASZAM KONKURS!!!

Też zobaczę ile Konungów najwięcej da się przywołać. Ciekawy pomysł na konkurs - warty opisania na stronie:-))). Tak więc kombinujcie i wymagany zrzut ekranowy.

Więc ogłaszam konkurs pt "Ile Konungów"? Konkurs trwa do końca Stycznia. Wszystkie sposoby zostaną opisane na stronie i podany zostanie cały ranking. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę pt. "Satysfakcja".

Ranking będzie publikowany od 3 Konungów w górę. Proponuję dołączyć opis i zrzut ekranowy. Fotomontaże będą nagradzane banem. Żadnych fotomontaży - tylko zrzuty ekranowe i opis.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KONKURS!!!

A i nie podawajcie mi przed zakończeniem opisów i sposobów na Konungów. Ja też chcę w konkursie startować - może coś wygram:-))). Żeby nie było, że czerpię pomysły od innych.

Zdrufko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 12:30, KapiX napisał:

Grałem w demko. Dość ciekawe, a za cenę 19,90 zł warto kupić.


Dokładnie. Tym bardziej, że gra nie kończy siepo przejściu kampanii single player. Potem zostaje niesamowity tryb multi. Wciąga jak bagna w księżycową noc. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 12:30, KapiX napisał:

Grałem w demko. Dość ciekawe, a za cenę 19,90 zł warto kupić.


W używkach znajdziesz taniej. Możesz też spróbować qpić archiwalny nr. CDA (e2 było dołączone do któregoś) za cene 15 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 12:19, HumanGhost napisał:

Tak właściwie to jedyna szansa na wystawienie większej ilości Konungów to ten sposób iro. Nie
widze innej możliwości.


A mi coś chodzi po głowie. Jakimiś kartami chyba można zwiększyć prawdopodobieństwo wystawienia większej ilości Konungów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 13:11, Rzezniczek napisał:

Jakimiś kartami chyba można zwiększyć prawdopodobieństwo wystawienia większej ilości Konungów.


Nie rozumiem. W grze nie ma chyba kart zwiększających prawdopodobieństwo nastąpienia jakiegoś zdarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 14:01, mirmul napisał:

Miła ta zabawa z Konungami... Czyż nie są sympatyczni?


hehe - moim sposobem czy jakimś innym? lapkie łapy + większe wygnanie i grałeś ze sobą na 1 kompie? :D Czyż nie tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hum, hum:-(((
Co by tutaj napisać??? Konkurs wygrany.


!!!!!!!!!!
OGŁASZAM NASTĘPNY KONKURS!!!
Tym razem bardziej sensowny:-)))

ZASADY KONKURSU:
1) Kto najszybciej (jak najmniej tur) wystawi 10 Konungów wygrywa
2) Powtórki do sprawdzenia przesyłać proszę na e-maila: rzezniczek@lh.pl
3) Organizator nie bierze udziału w konkursie
3) Konkurs trawa 1 tydzień
4) Żeby nie komplikować sprawy to przywołujemy Konungów na opcji Naprzemiennie
5) Wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej, jednak ilości tur będą podawane na bierząco na forum
6) Nie dzielić się pomysłami na forum podczas trwania konkursu (to zmniejsza szansę na wygraną)
7) No i zaczynamy:-)))

Czy ktoś może opisać w jakim katalogu znajdują się te Powtórki.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować