Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Etherlords II - wszystko o grze, komentarze, opinie, przemyślenia

2463 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2005 o 18:39, jacko napisał:

(...) w międzyczasie ukończyłem kampanię witalów ;-) a zabrałem sie juz i za drugą czyli Chaotów

Ale przecież po przejściu kampanii Witalów jest kampania Syntetów, a potem Diamandy. Nie sposób ich ukończyć bez spotykania trupich istot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 22:41, Treant napisał:

Ale przecież po przejściu kampanii Witalów jest kampania Syntetów, a potem Diamandy. Nie sposób
ich ukończyć bez spotykania trupich istot.


hmmm tak było! tylko dla mnie w grze są 2 kampanie - zaczynająca się od Witali lub od Chaotów...
kampanie Syntetów i Diamandy (którą własnie przeszedłem) traktowałem jako jeden ciąg wypływający z akcji...
stąd truposzy już się naoglądałem...po prostu jest film wprowadzający a na koniec film kończący oraz lista płac więc kampania mi się zamknęła i skończyła ;-)
a teraz wróciłem do zaczęcia nowej czyli Chaotów...a tak z ciekawości uprzedzając fakty - czy na koniec tez są misje Deidraną oraz ten sam film???;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 22:54, jacko napisał:

czy na koniec tez są misje Deidraną oraz ten sam film???;-)

Są misje dla Diamandy, z tym że pierwsza pewnie będzie się różnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem wężami przeciwko meb''owi (10lev) grał na bugu paraliżu, a ja gołymi wężami (bez zmiany na kolce) pierwsza wtopa ale potem bez szans był. Wqżałem go textami typu "Bug not help U" hehe. Zabugowałem go jego pierścieniem hehe - to jest chyba dopuszczalne ;) bo w deq nie mam buga tylko wykożystałem jego. Ale poddałem runde jak powiedzieł GG (smutno mi się zrobiło) miałem 60 pare hp on około 20, ja 10 jednostek (3 rycerzy, 4 magobójców, 1xtkacza, mrorderców + uzdrowiciela) - on 2x sparaliżowanych rycerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich moze wy mi pomorzecie kupilem gre etherlord dziecku pod choinke i niewiem jak zarejestrowac wchodze w główny serwerwprowadzam login haslo i rejestracja pózniej znowu rejestracja wprowadz logi wprowadz haslo wprowadz klucz wyskakuje błedne połaczenie jak to zarejestrowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Ekran rejestracji wygląda jak na zdjęciu i tak login to będzie ksywa użytkownika, hasło - to będzie zabezpieczało żeby kto inny/ niepożądany zagrał na koncie potwierdzamy hasło i wpisujemy klucz CD. To tak żeby nie byo wątpiwości bo to pewnie wiesz. Twoje problemy mogą wynikać że masz wersje bez łatek (najnowszy path 1.03 do zdjęcia z gram.pl) lub problem 2 który też mógł mieć wpływ to może mieli kłopoty z serwerem ja zakładałeś konto - dzieje sięto żadko ale jednak. Kiedyś serwer nie działał kilka dni i myślałem że nie wytrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż po raz 4 zagrałem z Vamp014, i znowu miałem komunikat że cóż tam i remis. 4 razy grał na rusz pszczół. Z dwa miesiąca temu wygrałem, potem w ostatnich tydzień może 10 dni, (gram wyłącznie swoim dek – em, pracuje nad nim i dobrze mi idzie, hehe) raz przegrałem i było to skomentowane „ patetic” a ledwo mu się udało wygrać?!. Potem dwa razy go dopadłem i oba razy przy stanie 1:0 dla mnie a w drugiej rundzie kiedy było już wiadomo że niema szans, następowało zatrzymanie czasu i po 2-3 min. był komunikat że zostało zerwanie połączenie z serwerem i że jest remis. I to nie mnie zrywało tylko jego, po minucie się zjawiał na serwerze i od razu uciekał.
W jego statach wydać że miał 25 remisów. Podejrzewam że po prostu oszukuje i mocno odradzam grę z tym facetem nawet jeżeli wam nie przeszkadza że ciągle gra pszczołami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie się aastanawiam jak ludzie robią te remisy. Bo ucieczka z serwera, takie normalne odłączenie się to kosztuje bardzo dużo exp''a. Czyżby Ruscy mieli jakiś sposób na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wysnułem ciekawą teorię Profesorka Parasolka:-)))

1) Trupy dzielą sie na dwie grupy: atakujące i mącące:-)
2) Trupy mącące przeważnie mają do 3 pkt Wytrzymałości i siedzą w trupim aspekcie. Na takie należy stosować amunicję typu: Fala:-)))
3) Trupy atakujące jak najszybciej przechodzą w aspekt życia i mają przeważnie powyżej 3 pkt Wytrzymałości. Na takie stosujemy amunicję typu: Śmierć:-)))
4) Wnioski Profesorka Parasolka: Oba zaklęcia polecane są do talii podstawowej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak zakwalifikujesz Fanatyka albo Rzeźnika? Fanatyk nie musi atakować, moze się skupić na czyszczeniu grobów - ja tak mam w talii. A rzeźnicy i mordercy mogą tylko niszczyć istoty, nawet swoje, dostarczając życia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 08:22, HumanGhost napisał:

Czyżby Ruscy mieli jakiś sposób na to?


Nie wiem jak ale 25 x 140-150 exp. jeżeli się ucieka od przegranej z 4-7 lv daje prawie 4000 exp. co nie jest mało nawet dla człowieka z 16 lv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 09:22, Rzezniczek napisał:

: Oba zaklęcia polecane są do talii podstawowej:-)


W zasadzie rzadko który dek niema tych czarów w składzie podstawowym, chyba że dek-i Witalów ( na których nie bardzo się znam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Podział jest inny- prosty i logiczny
- trupy egipskie- zdolności związane z urokami, mała wytrzymałość, rozproszenie
- trupy japońskie- mała wytrzymałość (przeważnie), pojawiają się na stole po rzuceniu czaru, najpierw są w formie uroku
- trupy hinduskie- umiejętności morderstwa, średnia wytrzymałość
- trupy rycerskie- bez umiejętności specjalnych, zróżnicowana wytrzymałość, służą do bezpośredniego ataku
- trupy indiańskie- mała wytrzymałość, umiejętności związane z leczeniem i eterem.
No to tyle- poszczegółne rodzaje trupów łączą ponadto rodzaje manifestacji i wygląd
:D
Linneusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja odbiegnę nieco od tematu....chciałabym się zapytać co może być przyczyną samoistnego wyłączania się Etherlords II i powracania do windowsa?
dzieje sie tak najczęściej podczas wczytywania zapisanych kampanii oraz po zwycięskim zakończeniu walki. Jest to okropnie uciążliwe, bo praktycznie uniemożliwia mi to rozgrywkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Etherlords się wyłącza kiedy w tle włączy Ci się jakiś program, np. Gadu-Gadu. Ale jesli zdarza się to tylko w tych momentach to moze ma to związek z niezainstalowanymi patchami. Masz wszystkie patche zainstalowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam żadnego patcha. jak chciałam zainstalować to wyskakiwało okienko, że ''program nie mógł zaktualizować...z powodu: nieznana wersja pliku: ...\settings.ini
nie wiem co z tym zrobic...poza tym Etherlords nie wyłącza mi sie gdy jakiś inny program zostaje uruchomiony, tylko tak po prostu...bez żadnej sensownej przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 14:45, Neurosis napisał:

nie mam żadnego patcha. jak chciałam zainstalować to wyskakiwało okienko, że ''program nie
mógł zaktualizować...z powodu: nieznana wersja pliku: ...\settings.ini
nie wiem co z tym zrobic...poza tym Etherlords nie wyłącza mi sie gdy jakiś inny program zostaje
uruchomiony, tylko tak po prostu...bez żadnej sensownej przyczyny.


Więc skasuj ten plik - podobno pomaga :) Nie kłame - jak nie wieżysz to sobie skopiuj gdzie indziej. I wgrywaj polskie pathe (ja kiedyś angielskie wgrywałem na polską wersje gry :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować