Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Etherlords II - wszystko o grze, komentarze, opinie, przemyślenia

2463 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2005 o 14:03, iro1979 napisał:

hehe - moim sposobem czy jakimś innym? lapkie łapy + większe wygnanie i grałeś ze sobą na 1 kompie? :D Czyż nie tak ;)


Co tu dużo gadać... Dokladnie tak było. Choć swoją drogą, lepkie ręce nie działały wcale tak często, mimo szczęścia na 3 i 0 przeszkadzania przeciwnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 14:05, iro1979 napisał:

Musiałeś uważać żeby nie zabić przeciwnika (szał :P) gratulacje wygrałeś satysfakcjie :)

Moim zdaniem nie trzeba uważać. Wystarczy Strachliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haj!

Następna talia na stronie:
http://www.rzezniczek.lh.pl/index_smoki.htm
Zachęcam do przesyłania opisów ciekawych talii.

Pierwszy konkurs "Ile Konungów" roztrzygnięty:
http://www.rzezniczek.lh.pl/index_konkurs.htm
Zachęcam do brania udziału w drugim konkursie "Najszybsze Konungi". Konkurs trwa!!! Do wygrania podwójna satysfakcja:-)))

Hejka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy ponownie! U nas po staremu - nadal siejemy postrach na serwerze. ;-D Dołączyło kilka osób, jak widać. Rzezniczek wrzuca na stronke co sie da o Etherlords II. No i ogólnie jakoś tak dobrze chyba. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kurcze, ale się tu porobiło normalnie- konkursy jakieś, widzę że Rzezniczkowi się gra spodobała. A ja chyba powoli rezygnuję z E II. Nie jest aż takie cudo, żeby grać bez przerwy, przerzucam się na insze gry. Pewnie jeszcze czasem na serw zajrzę, ale pewnie sporadycznie. Pozdrawiam i życzę szybkiego łapania leveli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haj!

Sejwy można podrzucać. Ale przydałoby się przynajmniej w skrócie - co i jak ma zadziałać (dalej rozwinę sam). Każdy ma inne wizje przecież:-)))). Skoro ktoś chce się przerzucać na insze gry to trudno:-(((. Ale jak zagra od czasu do czasu i coś na forum napisze to też będzie mile widziany:-)))).

A ten Konkurs z Konungiem proponuję zmniejszyć do:
JAK NAJSZYBSZEGO PRZYWOŁANIA CZTERECH KONUNGÓW

Miej czasu zajmie, a i tak będzie ciekawy. Konkurs oczywiście nadal trawa. Jest jedynie uproszczony do jak najszybszego przywołania czterech Konungów. Kto tym razem wygra???? Czyżybu Znowu Mirmul???? A może ktoś go przegoni????

Zdrufkko

I Wszystkim wesołych świąt........

A co do gry to zawsze mi się podobał MtG i grałem w to dwa lata w realu. A ta gra mi bardzo przypomina MtG, dlatego taka sympatia. No i wogóle fajni ludzie:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 00:06, Budo napisał:


> A co do gry to zawsze mi się podobał MtG i grałem w to dwa lata w realu. A ta gra mi bardzo

> przypomina MtG, dlatego taka sympatia. No i wogóle fajni ludzie:-))))

Jak grasz i lubisz mtg to zajrzyj do tematu:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2262&u=95



Tak. Jak to piszą niektórzy - stare dobre czasy. Średnia talia mnie kosztowała ok 400 PLN;-(((
Jeszcze gdzieś mam parę kart do MtG. A jest jakaś sensowna gra internetowa do MtG, bo te co posiadam to kiepskie jakieś:-(((.

Kiedyś lubowałem się w Sliverach - miałem wszystkie przynajmniej po parę sztuk:-))))
No i za mojej kadencji elfy rządziły z firebolem:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ta gra jest bardzo skompilikowana!!! ja wole takie gierki, w które nie trzeba się wtajemniczać. o wiele lepsza moim skromnym zdaniem jest gra warcraft3. a tę gre ocenie na 4/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 19:05, szoszosz napisał:

dla mnie ta gra jest bardzo skompilikowana!!! ja wole takie gierki, w które nie trzeba się
wtajemniczać. o wiele lepsza moim skromnym zdaniem jest gra warcraft3. a tę gre ocenie na 4/10


Coś chyba pokręciłeś. Gra jest prosta :) robisz deck z 16 kart i tyle :/ co w tym trudnego to nie wiem. A co do tego porwnania - no cóż Mi się bardziej podoba unreal niż fifa ;P. Piszesz o grach co nie mają ze sobą wiele wspólnego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 20:01, Treant napisał:

Pewnie że może np. wojownik, fanatyk i rycerz mogą być wypędzeni po to, żeby zaraz potem pojawić
się na polu walki usuwając przy tym istotę z cmentarza. Możesz wypędzać w celu zamiany aspektami
2 istot, wreszcie po to, żeby usunąć trupa odpowiednim czarem i przywrócić inną istotę z cmentarzyska.
Jak zauważyłeś na trupi aspekt działa tylko pewien ograniczony repertuar zaklęć i są też trupie
istoty korzystające ze swoich zdolności we wrodzonym aspekcie.
Niedawno w tym wątku była mowa o irytacji, która nawet po przegnaniu potwora sprawia, że bohater
otrzymuje obrażenia.


Dzięki za wyczerpującą porcję wyjaśnień ;-) z pewnościa sie przyda mimo że w międzyczasie ukończyłem kampanię witalów ;-) a zabrałem sie juz i za drugą czyli Chaotów ...ponieważ fabuła w E 2 jest mocno zakręcona więc sądzę że trafię na umarlaki lub będę miał sam je w składzie więc być może zacznę korzystać także z innych uroków niż do tej pory np. wypędzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 18:37, chmielus napisał:

to podaj mi strone z serwerem głównym


??? por kie??? Uruchamiasz grę, klikasz multi i dalej serwer główny, zakładasz konto, logujesz się na serwer i grasz. Przeczytaj instrukcję do gry na płycie. Dokument *.pdf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować