Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 lat PlayStation 2

34 postów w tym temacie

140 milionów... Wynik godny uznania. Sony nieźle na niej zarobiło, a mój brat do dziś dnia się z nią obchodzi i nie narzeka bo wciąż jest w co grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo Sony. Ja sam dostałem PS2 7 lat temu... Ahhhh...Pamiętam jakby to było dziś... Piękne czasy. Teraz jest już PS3 i tej konsoli życzę takiego samego (lub większego) sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 19:39, sirufok1987 napisał:

140 milionów... Wynik godny uznania. Sony nieźle na niej zarobiło, a mój brat do dziś
dnia się z nią obchodzi i nie narzeka bo wciąż jest w co grać.

Zarobiło i zarabia. Oby kiedyś na PS3 było tylko gier co na PS2 i tak samo grywalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam PS2 i jest to kawał świetnej elektroniki, a do tego jest na tę platformę wiele świetnych gier lub wręcz must-have''ów. A ciągle wychodzą nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 Lat mineło, jak jeden dzień ;) pamiętam jak dziś jak kupowałem PS2 za jakieś 1200,00,- ale i PSX też dobrze wspominam, a dzięki odsłonie GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 20:07, SongoX napisał:

Pamiętam jak u kuzyna za łebka nawalaliśmy w Tekkena i było znakomicie. Bardzo dobra
konsolka :P


Ooo, Tekken ;). Kumple u mnie też przesiadywali i zagrywaliśmy się w Tekkena. Po tym newsie "zalały" mnie, po prostu fale nostalgii :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak w wakacje kuzyn przywlókł do mnie "slimke". W jeden weekend przeszedłem całe GTA:SA. Ogólnie wrażenia jak najbardziej pozytywne. I co najdziwniejsze, mimo że gram głównie na PC (ale mam też PSX i PSP!) to na ps2 ciorało mi się równie przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, najlepiej komuś dosrać, jak na wykopie, nie?

Firmie Sony można tylko pogratulować. Zastanawia mnie tylko jak będzie wyglądało prawdziwe PS3 Slim...
Z tego co pisano, obecnego PS3 Sony nigdy nie nazwało Slim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że jest czym się pochwalić sam mam ps2 i ciągle w coś tam skubie jak nie w niedokonczonego DMC2 to w starego tekkena. To były piękne czasy i mimo upływu lat nowe tytuły na obecne konsole są niczym. Moja slimka będzie już miała 4 lata ^_^ Bravo dla sony, kawał dobrej roboty !! : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 21:34, Pile napisał:

Ciekawe jaka konsola i kiedy dorówna ps2 ;]

Jeśli chodzi o wszystkie konsole to niedługo PS2 dogoni Nintedo DS, a jeśli chodzi o "duże" konsole to może kiedyś Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować