Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Quiz #98: W jakiej grze mogliśmy spotkać postać widoczną na obrazku?

50 postów w tym temacie

Jeśli ktoś kiedykolwiek zetknął się z takim rodzajem gier jak cRPG top musi obowiązkowo wiedzieć kto to jest i basta!!!

P.S. Niżej podpisany miał tylko lekki problem ze znalezieniem odpowiedniej gaśnicy ale jakoś znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 17:22, Beechbone666 napisał:

Proste dla tych, którzy całą drugą połowę lat 90-tych spędzili przed pecetem ;)

Phieh tam :D . Ja w latach 90-tych się urodziłem (konkretnie w 95) . Tytuł odkryłem dopiero w czerwcu ubiegłego roku ale mnie jednoznacznie, bezapelacyjnie yyy... ciężko znaleźć odpowiednie określenie ale ta produkcja to cudo jest. Pewnie poczekamy jeszcze z 20 lat zanim coś podobnego wyjdzie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy RPG wszechczasów.Fabułę musieli wymyśleć po walnięciu się kowadłem w głowę.Żaden Fallout 3 tego nie przebije,jak to wo gole zostało grą roku ,i zgarnęło nagrodę za najlepszy scenariusz ? 0_0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm widać nie dla wszystkich ta zagadka to banał - jest tylko 50 % poprawnych odpowiedzi ;) Swoją drogą - stary już jestem - w okolicach 1998 roku miałem ok. 15 lat ;) To przestroga dla wszystkich, którzy dziś się zastanawiają: "czy za 10 - 20 lat przejdzie mi zainteresowanie grami?". Odpowiedź brzmi: nie, nic się nie zmieni ;) I szacuneczek dla wszystkich ciut młodszych, którzy potrafią docenić takie gry, mimo dorastania przy Mass Effectach, Risenach itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 21:39, Bardock693 napisał:

Najlepszy RPG wszechczasów.Fabułę musieli wymyśleć po walnięciu się kowadłem w głowę.Żaden
Fallout 3 tego nie przebije,jak to wo gole zostało grą roku ,i zgarnęło nagrodę za najlepszy
scenariusz ? 0_0

Na bezrybiu i rak ryba, a wśród ślepców jednooki jest królem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Na bezrybiu i rak ryba, a wśród ślepców jednooki jest królem.<

Chcesz mi coś powiedzieć ?To powiedz w prost.Mogę bronic własnego zdania, i udowodnić Ci ,iż Fallout 3 to ściek w porównaniu do innych rpg-ów.Tylko powiedz bo to ty widocznie jesteś ,,ślepy''''skoro nie widzisz jakie RPG wydaje beth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chcesz mi coś powiedzieć ?To powiedz w prost.Mogę bronic własnego zdania, i udowodnić Ci ,iż Fallout 3 to ściek > w porównaniu do innych rpg-ów.Tylko powiedz bo to ty widocznie jesteś ,,ślepy''''skoro nie widzisz jakie RPG
> wydaje beth.

Wg mnie źle zrozumiałeś hallasa :) Chodzi o to, że Fallout po prostu jest lepszy niż to, co wydano w tamtym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko 50% odpowiedziało poprawnie? Jest mi naprawdę przykro :( Toż to taki klasyk że spodziewałem się co najmniej 90% poprawnych odpowiedzi. Ludzie grajcie w klasyki a nie tylko te nowe gówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mimo tego że gram już dobrych 15 lat, dopiero niedawno zdecydowałem się na Planescape''a. Awaria kompa zmusiła do pracy i zabawy na lapku, a to dziadostwo akurat starcza na odpalenie Planescape. I powiem wam szczerze że nie żałuję, po otrzymaniu zastępczego komponentu do stacjonarki, zabawiłem na laptopie do czasu ukończenia Planescape. Nie wiem dlaczego mimo mojego uwielbienia dla Fallout 1 i 2 nie sprawdziłem wcześniej tego arcydzieła jego twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 17:08, Rafael_Auditore napisał:

Sorry że post pod postem ale nie zauważyłem Berserk_666 tego o czym piszesz w spoilerze
nie trzeba było robić jak grałeś złą postacią w tedy trza to było zrobić komu innemu


Tego nie wiedziałem, kolejny powód żeby poszpilać raz jeszcze :P
Ta gra jest genialna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować