Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocje w nowym sklepie gram.pl!

107 postów w tym temacie

RF Online w ofercie ? Wprawdzie nie interesuje mnie ten tytuł, ale fajnie że coraz więcej pozycji MMORPG można u was nabyć, mam nadzieję że kiedy Darkfall się ukaże też będzie do kupienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GOTHIC 2 ZŁOTA EDYCJA towar dostępny, na wyczerpaniu (mniej niz 10 szt.)
lepiej się spieszcie bo ja zamówiłem właśnie jedną sztukę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tak ma wyglądać nowa oprawa graficzna sklepu? Jeżeli tak, to kiszka - strasznie dużo przewijania. Poza tym co się stało z używkami sprzed 10 lutego? Zniknęły? Sortując używki wg nazwy wyświetla się błąd - dlaczego? Mam wystawioną grę w Używkach, ale jest ona niewidoczna - dlaczego? Wchodząc na Moje Konto i klikająć "W trakcie sprzedaży" wyskakuje błąd - dlaczego? Bardzo niedopracowany ten nowy sklep...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 00:00, Abi Dalzim napisał:

Czy tak ma wyglądać nowa oprawa graficzna sklepu? Jeżeli tak, to kiszka - strasznie dużo przewijania.


Odświerz style Ctrl+F5. Powinno się wtedy dobrze wyświetlać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką propozycje żeby w tym sklepie umieścić informacje jaki jest specjał dnia i tygodnia wtedy więcej osób by kupiło bo by wiedziały że coś takiego jest (chyba nie będziecie zawsze informować o tym w newsach? :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja już nie mogę się doczekać następnych promocji ;-)
tylko wypadałoby mi wygrać w totka, by móc kupić sobie choć część produktów, które posiadać chciałbym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - promocje... Na początku była gra za złotówkę, kupiłem jeden tytuł (a czemu nie), później gra za złotówkę zniknęła. I zbierałem wirtualną kasę, zbierałem i zbierałem, a teraz właściwie nie mam jak jej wykorzystać...Ale co tam, poczekam i może trafię na coś ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zakladka Promocje przydalaby sie, bo w sumie gdyby nie wczorajsza wiadomosc ze Gothic 2 za 50 zl to bym tego nie zawuzayl i go nie kupil. A znowu calego sklepu nie bardzo chce mi sie przegladac za poszukiwaniem 2 tytulow (no chyba ze beda one za 1 to wtedy sie pofatyguje ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jako konsolarz cieszę się bo czuję, że naprawdę zostałem wysłuchany (odwołuję się do listu, który napisałem 2 tygodnie temu) ... niższe ceny, ciekawe promocje ... zaczynam zbierać kaskę. CD PROJEKT po raz kolejny mnie nie zawiódł !!! Oby tylko SPECJALNOŚCI pojawiały się także w dziale dla konsolarzy ;) ... pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez mysle, ze powinien byc dzial promocje bo nie mozna sie w tym polapac. gdzie sa gadzety? mam nadzieje, ze te promocje juz beda na stale a nie tak jak kiedys zniknela gra za 1 zl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować