Zaloguj się, aby obserwować  
Shadover

F1 2010

378 postów w tym temacie

Popatrz, jak przejeżdża go AI i tyle. W zależności od poziomu trudności, na jakim grasz, wprowadź poprawki (opóźnienie hamowania, późniejszy i mocniejszy skręt, wcześniejsze dodanie gazu) względem AI. Albo obejrzyj jakieś gameplaye na Youtube :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego ze jest to najwolniejszy zakret w całym serialu f1.Na jakim biegu go przejeżdzasz bo jest to zakręt jedynkowy.Musisz go "brać" od zewnetrznej zchodzać do środka u wychodzic na zewnetrzna,kierownica musi być na maks skrecona,a na wyjsciu radze uważac z gazem,nie radze takze atakować tarki.Sprobuj go przejechac tak jak ci narysowałem na screenie
Mam nadzieje ze jakos ci pomogłem.aaaa jeszcze jedno,w ustawieniach bolidu wybierz te gwarantujace najwiekszy docisk,słabszym bolidem mozesz sie pokusic nawet o ustawienia na deszcz:)

20101007211018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, przepraszam, że tak uprzykrzam życie,
wróciłem po tygodniu, przeinstalowałem grę, ściągnąłem najnowszego klienta GfWL i co? Nic, dalej nie mogę zapisywać. Czy to może mieć związek z tym że mam Windows Xp 64 bitowy?
Jak nie to sprzedaje grę za 70 złotych może ktoś inny sobie poradzi z tym beznadziejnym gfwl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 20:36, Centrino89 napisał:

Witam, przepraszam, że tak uprzykrzam życie,
wróciłem po tygodniu, przeinstalowałem grę, ściągnąłem najnowszego klienta GfWL i co?
Nic, dalej nie mogę zapisywać. Czy to może mieć związek z tym że mam Windows Xp 64 bitowy?

Założyłeś konto GfWL na UK, USA albo jakikolwiek inny kraj poza Polską, czy na Polskę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Witam, przepraszam, że tak uprzykrzam życie,
> wróciłem po tygodniu, przeinstalowałem grę, ściągnąłem najnowszego klienta GfWL i co?
> Nic, dalej nie mogę zapisywać. Czy to może mieć związek z tym że mam Windows Xp 64 bitowy?
Założyłeś konto GfWL na UK, USA albo jakikolwiek inny kraj poza Polską, czy na Polskę?

- oczywiście że na UK mam multiplayer i to wszystko inne ;) Ale nie wiem z czego wynika problem. Jak ktoś chętny to sprzedam bo nie ma sensu taka gra ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 22:33, Centrino89 napisał:

- oczywiście że na UK mam multiplayer i to wszystko inne ;) Ale nie wiem z czego wynika
problem. Jak ktoś chętny to sprzedam bo nie ma sensu taka gra ;\

a Ty oczywiście jesteś w Anglii że IP do konta przypisałeś ;D ..słuchaj, nie zawsze ta sztuczka przechodziła, więc to nie wina gry, raczej "fachowej" rejestracji.. chyba juz było to wielokrotnie wyjaśniane ;]
..a gra jest świetna! ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak w czasie wyścigu zmienić strategię dotyczącą opom?
zużycie opon jest strasznie dziwną opcją, włączenie tej funkcji pogarsza czasy okrążeń o ok7s , nawet gdy jadę na świeżym komplecie miękkich opon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sytuacja w Gp Monaco:) patrz screen.
@Stfforex
Dzisiaj Lotusem zrobiłem 1:18,277,bez asyst :)
@BoloMaster Zobacz pare postów wyzej tam ktos to tłumaczył :)

20101009114143

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 11:41, DuduTutu napisał:

Ciekawa sytuacja w Gp Monaco:) patrz screen.
@Stfforex
Dzisiaj Lotusem zrobiłem 1:18,277,bez asyst :)
@BoloMaster Zobacz pare postów wyzej tam ktos to tłumaczył :)


Dudu bez asyst to bez asyst, ale czy z włączonym zużyciem opon? Dopiero ta opcja powoduje, że takim Lotusem nie da się wiele osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 11:36, BoloMaster napisał:

jak w czasie wyścigu zmienić strategię dotyczącą opom?
zużycie opon jest strasznie dziwną opcją, włączenie tej funkcji pogarsza czasy okrążeń
o ok7s , nawet gdy jadę na świeżym komplecie miękkich opon


Bo ten świeży komplet opon musisz najpierw dogrzać :) Ale faktycznie czasy są gorsze, u mnie o 3-4 sekundy. Wcześniej pole position virginem bez asyst ( tylko skrzynia automat) na professionalu to standard, a teraz pierwsza dziesiątka poza zasięgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gry wyścigowe lubie, ale jakiś pr0 w nich nie jestem, dlatego najniższy poziom SI i właczone TC i ABS mam i jakoś mi idzie na padzie. Nawet udało mi się zdobyć achievementa Full House Lotusem, 2 razy 4 miejsce i pole position. Nie skończyłem dwóch wyścigów, Monaco i Katalonii, strasznie sobie na nich nie radziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> - oczywiście że na UK mam multiplayer i to wszystko inne ;) Ale nie wiem z czego wynika
> problem. Jak ktoś chętny to sprzedam bo nie ma sensu taka gra ;\
a Ty oczywiście jesteś w Anglii że IP do konta przypisałeś ;D ..słuchaj, nie zawsze ta sztuczka przechodziła, więc to nie wina gry, raczej "fachowej" rejestracji.. chyba juz było to wielokrotnie wyjaśniane ;]
..a gra jest świetna! ]:>

- a wiesz może jak to naprawic? albo jakieś linki gdzie to opoisuja? Czy może dopiero od listopada będe mógł zapisywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając recenzję xboxowej wersji gry na cdaction.pl odkryłem, że można dostać ofertę kontraktu od innego temu, jeżeli jest on naszym kierowcą zainteresowany. Czy w wersji PC też jest to możliwe (np. w środku sezonu) i gdzie sprawdzić to "zainteresowanie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 15:18, R3play napisał:

Czytając recenzję xboxowej wersji gry na cdaction.pl odkryłem, że można dostać ofertę
kontraktu od innego temu, jeżeli jest on naszym kierowcą zainteresowany. Czy w wersji
PC też jest to możliwe (np. w środku sezonu) i gdzie sprawdzić to "zainteresowanie"?

No pewnie. U twojego menedżera masz taką tabelkę z zespołami. Po lewej stronie każdego zespołu masz wykres, obrazujący zainteresowanie twoją osobą danego teamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 14:53, Centrino89 napisał:

- a wiesz może jak to naprawic? albo jakieś linki gdzie to opoisuja? Czy może dopiero
od listopada będe mógł zapisywac?

odinstaluj gre, usuń pliki GfWL, ponowna instalacja i rejestracja w LIVE rozwiązuje ten problem.. zakładając że F1 to jedyny tytuł na Twoim PC, który do działania potrzebuje usługi M$. które pliki, i gdzie są, pisałem wcześniej, jeśli masz Viste to sa one w folderze "Dokumenty". w multi narazie nie pograsz, ale będziesz miał to na czym Ci zależy. miesiąc wytrzymasz, a i tory rozpracujesz :)

PS. pliz, używaj opcji "odpowiedz" kiedy odpisujesz komuś na posta, bez tego trudno jest prowadzić rozmowę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować