Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs koszykowy - wyniki!

218 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2006 o 19:00, -=Sir=-Yarpen napisał:

Heh właśnie się obudziłem(odsypiam konkursik jeszcze :) ).NIestety u mnie też nic :) może po
północy ? :D


Wiesz, faktycznie moga tak zrobic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 19:08, caramon napisał:

Czyli mamy czas na wydanie kasy do godziny 00:17 w niedzielę ;)
Potem to możemy tyli wPLN-ami napalić w wPiecu :D


Wszystkie informacje bedziemy mieli w mailu z potwierdzeniem. Z tego co zrozumialem to tam bedzie podana data od kiedy i do kiedy mozemy kupowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To całe szczęście, to może się na DSII załapiemy, o ile nie będzie można PRE-ORDER-ów kupować :)
Dobrze, że CDP nie trzyma się dokładnie swojego regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DS2 ? grałem w jedynkę i mi się niezbyt podobała :P (liniowa i non stop miasto - siekanie - miasto - siekanie) A widzieliście 2 ? Bo też się zastanawiałem, ale jedynka mi niezbyt przypadła do gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę pograłem i jak dla mnie, to jest bomba (jestem wielbicielem Diablo ;) ).
W jedynkę nie miałem okazji. Trochę grafika zostaje w tyle za obecnymi produkcjami, ale ma grywalność i wartoką akcję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo i ja lubię,ale w DS1 jakoś specjalnie fabuły nie pamiętam :P jedyne co pamiętam to to, że po pewnym czasie czułem się jak warzywo :) ale 2 może jest lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 08:00, caramon napisał:

Nadal ani kasy ani mail-a :( A jak u was?


Bez zmian. Najprawdopodobniej trzeba czekać do poniedziałku. Może do sklepu dojdzie coś nowego np strategia- "Koszyczki decydujące starcie";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 18:17, Green Phoenix napisał:

Buha! na początku zwycięzscy siedzieli cicho a teraz tylko wy coś tu jeszcze piszecie w tym
topicu :P Cfaniaczki, czekajcie czekajcie :P


Dzięki za wsparcie. :D Szczyota cierpliwości podobno nadaje lepszy smak życiu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 13:48, ArtuRPGpl napisał:

nigdy nie widzalem zeby tak ludzie siew kurzali na to ze przegrali lol! libero85 chloapk ma
8 lat ale ze niby z 85 jest! nie wyglada na to ale opuszczam ten topic bo nei ma z kim rozmawiac



Dla Ciebie Pan , A 8 to chyba roznica miedzy nami w latach , 85 w IQ przy zalozeniu ze masz wiecej niz 50 , sznurowki umiesz chyba wiazac ? Jestes biednym sfrustrowanym dzieckiem , ja nie placze jakos ze przegralem i przez caly konkurs nie pisalem litosciwych postow ze jestem dzieciaczkiem bez kasy i naleza mi sie gry. Ale prawda w oczy kole ?

Do Moderatorow : A niech mnie to kosztuje range czy cos innego , ja sie obrazac dawac nie bede :D o tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować