Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs koszykowy - wyniki!

218 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2006 o 12:47, caramon napisał:

To jak będziesz dzwonił podpytaj się o PRE-ORDERy i karty PRE-PAID


Dziś lub jutro będą rozesłane potwierdzenia. W nich będą się zawierały wszystkie informacje tzn od kiedy będzie można zamawiać do kiedy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to spoko... ale chciałem sobie już w weekend pograć :P a tak to czekać będę musiał i pewnie trzeba będzie się zastanowić co najpierw tzn. FEAR, Oblivion, czy GW :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 14:08, -=Sir=-Yarpen napisał:

No to spoko... ale chciałem sobie już w weekend pograć :P a tak to czekać będę musiał i pewnie
trzeba będzie się zastanowić co najpierw tzn. FEAR, Oblivion, czy GW :) .


Ty wiesz co ja mam z bratem?!!! On ma 18 lat a stoi w drzwiach i przez 30min-"jest już... jest już".:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorczan - 1120 wPLN
Dymolion - 1060 wPLN
-=Sir=-Yarpen - 1040 wPLN
caramon - 1040 wPLN
pi_trek - 1030 wPLN

HAHA CWANIAK MISTIC NIC NIC I DOBRZE wiecej nie bedzie sie rzadzic i cwaniaczyc, gratuluje wam zwyceizcy!:D jakbyscie chieli mi dopomoc to piszczie na gg 5922839 wsyzstko pszyjme:D libero tez cwaniaczek i nic ci co nic nie mowili wygrali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 17:51, ArtuRPGpl napisał:

Gorczan - 1120 wPLN
Dymolion - 1060 wPLN
-=Sir=-Yarpen - 1040 wPLN
caramon - 1040 wPLN
pi_trek - 1030 wPLN

HAHA CWANIAK MISTIC NIC NIC I DOBRZE wiecej nie bedzie sie rzadzic i cwaniaczyc, gratuluje
wam zwyceizcy!:D jakbyscie chieli mi dopomoc to piszczie na gg 5922839 wsyzstko pszyjme:D libero
tez cwaniaczek i nic ci co nic nie mowili wygrali:D


buhahaha znalazl sie arturek biedactwo.nie wyskakiwal bys z takimi tekstami bo mi zal ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 18:43, żyrafa napisał:

> Gorczan - 1120 wPLN
> Dymolion - 1060 wPLN
> -=Sir=-Yarpen - 1040 wPLN
> caramon - 1040 wPLN
> pi_trek - 1030 wPLN
>
> HAHA CWANIAK MISTIC NIC NIC I DOBRZE wiecej nie bedzie sie rzadzic i cwaniaczyc, gratuluje

> wam zwyceizcy!:D jakbyscie chieli mi dopomoc to piszczie na gg 5922839 wsyzstko pszyjme:D
libero
> tez cwaniaczek i nic ci co nic nie mowili wygrali:D

buhahaha znalazl sie arturek biedactwo.nie wyskakiwal bys z takimi tekstami bo mi zal ciebie



yyyyyyy zapytam wprost? masz moz? to go uzyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 11:02, libero85 napisał:

Arturku , dzieciatko , znow przeginasz , cwaniaczek to jestes ty. zastanow sie nad soba i nie
obrazaj ludzi.

może jakaś petycja by się zdała by zablokować mu IP (i wszytskie w jego miejscowości by nie mógł pisać z kawiarenki/od kumpla) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie widzalem zeby tak ludzie siew kurzali na to ze przegrali lol! libero85 chloapk ma 8 lat ale ze niby z 85 jest! nie wyglada na to ale opuszczam ten topic bo nei ma z kim rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 13:48, ArtuRPGpl napisał:

nigdy nie widzalem zeby tak ludzie siew kurzali na to ze przegrali lol! libero85 chloapk ma
8 lat ale ze niby z 85 jest! nie wyglada na to ale opuszczam ten topic bo nei ma z kim rozmawiac

Natomiast po tobie widać że zaczynasz podstawówkę, bo polskiego to ty jeszcze nie umiesz...
Nie masz nic do napisania na temat konkursu to nie pisz offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować