Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs koszykowy - wyniki!

218 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2006 o 09:51, libero85 napisał:

Dla Ciebie Pan , A 8 to chyba roznica miedzy nami w latach , 85 w IQ przy zalozeniu ze masz
wiecej niz 50 , sznurowki umiesz chyba wiazac ? Jestes biednym sfrustrowanym dzieckiem , ja
nie placze jakos ze przegralem i przez caly konkurs nie pisalem litosciwych postow ze jestem
dzieciaczkiem bez kasy i naleza mi sie gry. Ale prawda w oczy kole ?

Do Moderatorow : A niech mnie to kosztuje range czy cos innego , ja sie obrazac dawac nie bede
:D o tak :D


JEEE !!! popieram atak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 09:54, Evil Khan napisał:

JEEE !!! popieram atak :D



nie potrzebnie :D Bedziesz wrogiem Artura , on pewno wplywowy jest , zna zwirka i muchomowka , wiec uwazaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 09:38, caramon napisał:

Co u Was słychać, bo u nie nic :(


Nic nie słychać;) Może dziś się już zlitują na nami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 10:35, Dymolion napisał:

> Co u Was słychać, bo u nie nic :(

Nic nie słychać;) Może dziś się już zlitują na nami:D


chyba czas wam minał -mieliście 5 dni na zakupy od czasu zakończenia konkursu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 10:38, Evil Khan napisał:

chyba czas wam minał -mieliście 5 dni na zakupy od czasu zakończenia konkursu ...


No to teraz 2 piatka ma czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 09:51, libero85 napisał:

> nigdy nie widzalem zeby tak ludzie siew kurzali na to ze przegrali lol! libero85 chloapk
ma
> 8 lat ale ze niby z 85 jest! nie wyglada na to ale opuszczam ten topic bo nei ma z kim
rozmawiac


Dla Ciebie Pan , A 8 to chyba roznica miedzy nami w latach , 85 w IQ przy zalozeniu ze masz
wiecej niz 50 , sznurowki umiesz chyba wiazac ? Jestes biednym sfrustrowanym dzieckiem , ja
nie placze jakos ze przegralem i przez caly konkurs nie pisalem litosciwych postow ze jestem
dzieciaczkiem bez kasy i naleza mi sie gry. Ale prawda w oczy kole ?

Do Moderatorow : A niech mnie to kosztuje range czy cos innego , ja sie obrazac dawac nie bede
:D o tak :D


nie człowieku nie rób mi tego jestem załamany LOL heh sie przejąłem, nie boje sie ludzi co w obwodzie bicepsa maja 6 cm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 15:16, ArtuRPGpl napisał:

nie człowieku nie rób mi tego jestem załamany LOL heh sie przejąłem, nie boje sie ludzi co
w obwodzie bicepsa maja 6 cm....



juz sie nie produkuj dzieciaczku , wiecej cie trolu karmic nie bede. Zegnam czule :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 15:35, libero85 napisał:

> nie człowieku nie rób mi tego jestem załamany LOL heh sie przejąłem, nie boje sie ludzi
co
> w obwodzie bicepsa maja 6 cm....


juz sie nie produkuj dzieciaczku , wiecej cie trolu karmic nie bede. Zegnam czule :D



slyszalem ze czyle claujesz swojego konia..wiec mnie sie nie waz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 16:08, Venom napisał:

Panowie, panowie, odrobinę kultury!


Trudno ja zachowac jak sie jest obrazany i oczywiscie nikt nie reaguje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 16:14, libero85 napisał:

Trudno ja zachowac jak sie jest obrazany i oczywiscie nikt nie reaguje ;/


Klutura obowiązuje we wszystkich sytuacjach, a szczególnie w takich. Jeżeli ktoś nie potrafi dyskutować na poziomie nie należy dyskutować z nim wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 16:20, Venom napisał:

Klutura obowiązuje we wszystkich sytuacjach, a szczególnie w takich. Jeżeli ktoś nie potrafi
dyskutować na poziomie nie należy dyskutować z nim wogóle.


Poniekad. Co nie znaczy ze mamy siedziec cicho i nastapiac kolejny policzek , tak czy siak ja juz z tym panem iscie emocjonujacy dialog zakonczylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh niestety Pre-paidów nie można ;(... co do DS2 to szczerze nawet jakbym chciał to nie mam już cierpliwości ;] ale no nie wiem... znowu nie ma Beyond Divinity :( . Acha zauważył ktoś, że nie wszystkie tytuły są zniżone do złotówki? Pewnie to mały błąd i da się zamawiać je mimo wszystko po tej złotówce, ale... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...chciałbym kiedyś coś napisać TAK wpływowego żeby mi na to odpisał pan/pani ''niebieski/-a" :-) :P (Może kiedyś) A co do was zwycięzscy, to...kupujecie mi po 1 grze jo? Dzięki :PP Ech tak mało brakowało do 2 miejsca. No ale nic, naczekaliście sie troche na TĄ szansę co :> A niektórych tak zazdrość zżera że aż muszą zjeżyć na kogoś innego kto był blisko a nie wygrał. Nie bardzo rozumiem takich ludzi... A jeszcze jak taki ktoś chce bardzo dopiec komuś starszemu, może zaimponować...ale kompromitacją oO
P.S No kupcie coś zielonemu ^^# :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować