Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs koszykowy - wyniki!

218 postów w tym temacie

ja to 110 zł. znalazłem ale to hyba dobry pomysł z otwarciem dwudziestu stron gram .pl. i szukac pokoleji koszyk za koszykiem fajnie było ale sie skończyło jak łapnołem ten koszyk ze stuwką to już byłem pewny że to już koniec z fosą dla mnie i nie wygram jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu te konkursy są, liczy się tylko głupie szczęście a nie np. kreatywność i umiejętności. Pozatem czekam już 2 MIESIĄCE na nagrodę z konkursu gwiazdkowego i nic nadal nie dostałem. CD Projekt ma u mnie ogromnego minusa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 10:48, Rzezim napisał:

Gratulujecje dla zwycięsców.

Jestem ciekawy z jakiej przeglądarki korzystali (obstawiam, że IE)


Firefox, opera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2006 o 09:36, żyrafa napisał:

Gratuluje pierwszej 5 , udanych zakupow , jak rowniez gratuluje wszystkim ktorzy mieli powyzej
900;)


ja miałem 900 równo - czy łapię się na gratulacje ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2006 o 11:04, Evil Khan napisał:

ja miałem 900 równo - czy łapię się na gratulacje ;) ?


Za niezłomny upór napewno:) I za ciekawe komentarze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 10:44, KannX napisał:

Bez sensu te konkursy są, liczy się tylko głupie szczęście a nie np. kreatywność i umiejętności.


I bardzo dużo czasu, niestety w pracy go za dużo nie ma, chyba że przy śniadaniu,albo pod koniec dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, gdybyś nie trafił na koszyczek 200wPLN-ów, miałbyś ich tylko 700, a gdybym ja trafił na koszyk 200wPLN-ów, byłbym drugi z 1080wPLN-ami. Tak, gratuluję szczęścia większego od mojego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomysł na konkurs był dobry tylko jego realizacja była nienajlepsza, pewnie jak spora część osób odpuściłem go sobie kiedy przeczytałem ze nagrody zgarnie pięciu najlepszych, a wystarczyło zapewnić zakupy najlepszemu a pozostałe 4 nagrody rozlosowac wśród tych którzy uzbierali powyżej 100 czy 200 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować