Zaloguj się, aby obserwować  
Grzech

Alpha Protocol - temat ogólny

207 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2010 o 22:12, Yedari napisał:

Mam problem przy instalacji, po włożeniu drugiej płyty ni cholery nie chce się dalej
instalować,


Przekopiuj zawartosc plyty do jakiegos folderu na komputerze (np. na pulpicie) i z tamtad zainstaluj gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 23:30, Wojman napisał:

> Mam problem przy instalacji, po włożeniu drugiej płyty ni cholery nie chce się dalej

> instalować,

Przekopiuj zawartosc plyty do jakiegos folderu na komputerze (np. na pulpicie) i z tamtad
zainstaluj gre.


Kolejny problem. Komunikat "Nie mogę uruchomić aplikacji vcredist_x86.exe" sama w sobie się otwiera, zainstalowałem, potem odinstalowałem i nic nie pomaga.Gdzie tkwi problem ???
Pozdrawiam.
Rafał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakaś klątwa zawisła nade mną znaczy nad zainstalowaniem, zainstalować zainstalowało wszystko tylko że teraz mam coś takiego "Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0150002)naciśnij przycisk ok aby zakończyć aplikację" ciekawe czy coś jeszcze mnie spotka zanim to uruchomię, ma ktoś może jakiś pomysł co to może być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2010 o 13:39, Yedari napisał:

Kolejny problem. Komunikat "Nie mogę uruchomić aplikacji vcredist_x86.exe" sama w sobie
się otwiera, zainstalowałem, potem odinstalowałem i nic nie pomaga.Gdzie tkwi problem
???


Mam ten sam problem wie ktoś jak to rozwiązać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 16:17, Yedari napisał:

Chyba jakaś klątwa zawisła nade mną znaczy nad zainstalowaniem, zainstalować zainstalowało
wszystko tylko że teraz mam coś takiego "Aplikacja nie została właściwie zainicjowana
(0xc0150002)naciśnij przycisk ok aby zakończyć aplikację" ciekawe czy coś jeszcze mnie
spotka zanim to uruchomię, ma ktoś może jakiś pomysł co to może być...


Pisz do pomocy technicznej, ja się z tym gównianym błędem męczę drugi dzień. Jeśli do środy nie uda mi sie tego obejść albo znaleźć rozwiązania to będę walczył o zwrot pieniędzy bo nie widzi mi się wydawanie 100zł na takie gówno. Najpierw nie mogę aktywować, a potem nawet odpalić. Już nie wspomnę, że instalacja na partycji systemowej kończy się brakiem pliku apgame.exe w Binaries...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 17:29, Mistic napisał:

> Chyba jakaś klątwa zawisła nade mną znaczy nad zainstalowaniem, zainstalować zainstalowało

> wszystko tylko że teraz mam coś takiego "Aplikacja nie została właściwie zainicjowana

> (0xc0150002)naciśnij przycisk ok aby zakończyć aplikację" ciekawe czy coś jeszcze
mnie
> spotka zanim to uruchomię, ma ktoś może jakiś pomysł co to może być...

Pisz do pomocy technicznej, ja się z tym gównianym błędem męczę drugi dzień. Jeśli do
środy nie uda mi sie tego obejść albo znaleźć rozwiązania to będę walczył o zwrot pieniędzy
bo nie widzi mi się wydawanie 100zł na takie gówno. Najpierw nie mogę aktywować, a potem
nawet odpalić. Już nie wspomnę, że instalacja na partycji systemowej kończy się brakiem
pliku apgame.exe w Binaries...


Rok temu kupiłem nowy komputer, zainstalowali mi system xp z sp3, sam tego chciałem, wszystkie nowe produkcje śmigały aż miło, zero problemów to teraz kumulację dostałem, akurat jak poczytałem sobie o AP i przypomniał mi się DeusEx, chciałem sobie pograć w wolny weekend... echhhhhh szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yedari co zrobiłeś że udało ci się zainstalować tą grę bo mam problem z komunikatem "Nie mogę uruchomić aplikacji vcredist_x86.exe" i przez to nie mam pliku exe w folderze gry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 20:15, Michapod napisał:

Yedari co zrobiłeś że udało ci się zainstalować tą grę bo mam problem z komunikatem
"Nie mogę uruchomić aplikacji vcredist_x86.exe" i przez to nie mam pliku exe w folderze
gry?


Nie czytał drugiej płyty, po kliknięciu ok program nie odpowiadał, przekopiowałem dane z płytki na dysk i taki komunikat miałem jak Ty. Włożyłem do napędu "dvd czyszczące" i poszło.Ale dalej nie udało mi się uruchomić,(0xc0150002).
Wcześniej odinstalowałem jeszcze inne vcredity ale nie wiem czy to miało jakiś wpływ na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to cóż, wątpię, by ktokolwiek umiał mi pomóc, ale spróbować nie zaszkodzi.

Gra nagle się zawiesza po wejściu na półpiętro schodów w muzeum (jedna z misji w Rzymie), tam, gdzie jest pewna strzelanina (nie mówię, jaka, byłby to mikrospoiler). W każdym razie, ani kijem, ani pałą nie da się gry ruszyć. Wywala za każdym razem, w tym samym miejscu. Nie da się ominąć tych cholernych schodów, więc cóż, utknąłem. Nie mogę przejść dalej.

Mam najnowsze sterowniki.

Any ideas? Napisałem też na forum SEGA i Obsidian. Ehh...a własnie zacząłem bardzo lubić tę grę. Co za draństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam jeszcze tam nie doszedłem, ale już mam złe przeczucia, że mnie to też spotka :/. Typowy błąd, który naprawia przeważnie oficjalny patch. Spróbuj pokombinować coś z ustawieniami grafiki, ustaw najniższe możliwe i wtedy spróbuj np. Nie pokazuje żadnego błędu? Po prostu wywala i czysty pulpit tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za szajs! Kto wymyślił hakowanie komputerów, przecież myszką nie da się tego zrobić masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2010 o 10:27, Damianuss1 napisał:

Sam jeszcze tam nie doszedłem, ale już mam złe przeczucia, że mnie to też spotka :/.
Typowy błąd, który naprawia przeważnie oficjalny patch. Spróbuj pokombinować coś z ustawieniami
grafiki, ustaw najniższe możliwe i wtedy spróbuj np. Nie pokazuje żadnego błędu? Po prostu
wywala i czysty pulpit tak?


Powiem Ci Stary, że na naprawianiu gier zęby zjadłem. Zawsze jak się coś pierniczy, to przeważnie daję radę naprawić, czy to drogą dedukcji przez opcje, czy na ślepo w ustawieniach i .ini gry, czy to idąc tropem komunikatów z błędami, albo szukając na forach gry. Pochwalę się, że chyba jako pierwszy na polskich forach miałem rozwiązanie problemu z zawieszającym się TDU, i to ja przesyłałem rozwiązanie pomocy technicznej :D
Po co to mówię?

Po to, by podkreślić, jak bezsilny jestem z Alpha Protocol :/ Nic się nie da zrobić, nie wywala żadnego błędu. Po prostu "sudden freeze" i koniec. Raz udało mi się wrócić do Windy po tym, ale po kilku minutach. Najczęściej twardy reset jest wymagany.
Na forum obsidian ktoś napisał, że to może być bug ze źle przeprowadzoną instalacją, że trzeba reinstalować. Ktoś miał podobny problem, on też pokombinuje i będziemy próbować. Odezwę się jak się uda.


karolekx23x -> gry co prawda jeszcze nie przeszedłem (może dlatego, że mam ten problem, o którym pisałem, który uniemożliwia mi ukończenie jej), ale powiem Ci, że...

...jeśli olejesz to, że grafika jest kiepska (standard roku 2005 bym powiedział, taki ładniejszy trochę KotOR)
...jeśli zignorujesz fakt, że technicznie jest tragiczna (w większości przypadków kiepskie animacje, agent Thorton nie umie przeskakiwać nad murkiem kamiennym, miliardy mniejszych problemów ze sterowaniem i technikaliami, brak możliwości chodzenia itp. itd.)
...jeśli przebrniesz przez raczej kiepskie pierwsze 1,5-2 godziny gry (to chyba domena Obsidianu, że nie umieją zrobić fajnego wejścia w grę. W KotORII było to samo, supermęczący początek)

...to wtedy gra Ci się spodoba. Bo naprawdę można się wciągnąć w bycie szpiegiem. Dialogi są świetne, cięte i różne zależnie od decyzji. Same decyzje mają widoczny wpływ na świat, moim zdaniem widoczniejszy niż w innych RPG. Postaci są naprawdę fajne i ciekawe, bardzo różnorodne. Dodatkowo fajna fabuła (aczkolwiek jestem gdzieś tak w 1/3 gry dopiero). Jeśli lubisz RPG to nie będziesz zawiedziony.


Ale poczekaj na oficialną łatkę czy naprawę buga, o którym piszę. Teraz kupowanie tej gry to kupno kota w worku. A po co się stresować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

=====DZIAŁA=====


Dobra, naprawiłem. Prosta czynność, czyli reinstalka. Każdemu, komu przytrafi się taki bug:

Gra się zawiesza w pewnym momencie. Ciężko wrócić do Windy. Reset kompa, nie da się przejść dalej.

Powinien przeinstalować grę. Krok po kroku zrobiłem to tak:

1. Usunąłem grę, ale bez usuwania moich save''ów.
2. Zainstalowałem ponownie. Kiedy gra pyta mnie o CD2 wkładam go, ale najpierw wyłączam okienko, które wyskoczy (menu gry), a dopiero później kontynuuję instalaję. Może to nic ważnego, ale nauczyłem się, że czasem szczegóły naprawiają grę.
3. Uruchomiłem grę przez CD1 w napędzie (wcześniej grałem na CD2).

Teraz wszystko działa. Ufff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie dobrze, że reinstalka pomogła :P, uspokoiłem się. Przydałoby się wrzucić to na przypiętego posta albo jak zbierze się tego więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój problem z Alpha protocol jest o tyle dziwny że gra na laptopie z Win Vista instaluje się poprawnie i bezbłędnie o tyle na kompie stacjonarnym nie chce się zainstalować są problemy z drugą płytą z komunikatem "Nie mogę uruchomić aplikacji vcredist_x86.exe" pojawiającym się pod koniec instalacji?? Proszę POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować