Zaloguj się, aby obserwować  
Grzech

Alpha Protocol - temat ogólny

207 postów w tym temacie

Nie znam się na tym dobrze, ale nie zaszkodzi pomóc. Po wpisaniu w googlach tego wyrażenia wyskakuje to: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=9b2da534-3e03-4391-8a4d-074b9f2bc1bf&displaylang=en

I według mnie musiałbyś to zainstalować aby instalka się zakończyła poprawnie. Mogę się mylić. Na własną odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2010 o 18:28, Damianuss1 napisał:


JA o tobie chyba poemat k...a napiszę, dwa dni się męczyłem z 0xc0150002 błędem, przeinstalowałem tego cholernego Microft Visual C++ kilkanaście razy, a wystarczyło zainstalować ten plik i wszystko działa. Thank you very much.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grrrrr wreszcie a byłem tak blisko miałem ten plik tylko nie czytał drugiej płyty a jak zaczął czytać to isnstalował się ten vc z płytki.Ufff zobaczymy co dalej będzie...Wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2010 o 18:22, Michapod napisał:

Mój problem z Alpha protocol jest o tyle dziwny że gra na laptopie z Win Vista instaluje
się poprawnie i bezbłędnie o tyle na kompie stacjonarnym nie chce się zainstalować są
problemy z drugą płytą z komunikatem "Nie mogę uruchomić aplikacji vcredist_x86.exe"
pojawiającym się pod koniec instalacji?? Proszę POMOCY


Sądzę, że natknąłem się na taki problem podczas przeszukiwania forów. Zerknij na:

FORUM SEGA http://forums.sega.com/forumdisplay.php?f=107
FORUM OBSIDIAN http://forums.obsidian.net/index.php?showforum=76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2010 o 18:28, Damianuss1 napisał:

Nie znam się na tym dobrze, ale nie zaszkodzi pomóc. Po wpisaniu w googlach tego wyrażenia
wyskakuje to: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=9b2da534-3e03-4391-8a4d-074b9f2bc1bf&displaylang=en

I według mnie musiałbyś to zainstalować aby instalka się zakończyła poprawnie. Mogę się
mylić. Na własną odpowiedzialność.

Miałeś po części rację problem z komunikatem przy instalacji nie minął i brakowało pliku exe który skopiowałem z folderu bin na DVD 2 z grą. Gra nie chciała się uruchomić jeśli ktoś ma zainstalowany jakiś pakiet Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package należy go odinstalować a zainstalować ten pakiet podany przez kolegę Damianuss1 i wszystko powinno chodzić jak należy główny problem stanowi właśnie ten pakiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package polega na tym, że masa gier i programów instaluje ten pakiet bez pytania a na stronie MS wyraźnie pisze by usuwać wersje poprzednie przed instalacją nowej. W dodaj/usuń programy znalazłem aż cztery pozycje Microsoft Visual C++ 2008. Po wysprzątaniu mam tylko jeden + ATL Update z Microsoft Update. Ciekawe ile gier mogło się sypać wyłącznie z tego powodu. :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z uruchomieniem Alpha Protocol, zainstalowałem grę i kiedy chcę ją uruchomić to mi wyskakuje napis ,, wystąpił problem z aplikacją alpha protocol i zostanie ona zamknięta". Reinstalowałem i nic, zeskanowałem system - nie mam wirusów. Ni wiem... Pomocy.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 21:16, RobeN napisał:

Raport DxDiag.
I dobrze byłoby go wysłać do Pomocy Technicznej przez formularz.


Dzięki. Zaraz tak zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 20:50, karolekx23x napisał:

Czy moze ktoś mi napisac o grze , wrażenia bo ten tytuł mnie zaciekawił a chciałbym się
dowiedziec jak ją oceniają Ci co grają.


Cóż przeszedłem grę już 2,5 raza i przyznam szczerz e że ciągle można w niej coś nowego znaleźć. Ze względu na to że jestem zachwycony tym tytułem kilka osób uważa że moja ocena jest nie obiektywna, ale powiem o gierce najbardziej obiektywnie jak potrafię. Jest to gra RPG z gameplayem podobnym do ME -1-, jednak nie ma potrzeby zabijania każdego gości na drodze ( za skradanie się i unikanie wrogów też są xp). Fabuła to typowa dobra historia szpiegowska, o zdradzie, sojuszach, podstępach , przyjaźni i zaufaniu. Na fabułę i nastawienie innych do naszej postaci w dużym stopniu modyfikują nasze poczynania w trakcie rozmów, misji. Mamy do dyspozycji sporą ilość broni ,kilka pancerzy , także innego sprzętu typu miny, granaty błyskowe, ogniowe, EMP itp. Jest również możliwa modyfikacja 4 części broni i pancerzy. Co do grafiki są to stany średnie, nie obrzydza, nie zachwyca, ale za to mamy świetne udźwiękowienie pasujące do klimatu historii szpiegowskich. Skoleji do wad należy dodać głupawe czasami IA( choć czasem potrafi coś wykombinować, wykurza gracza granatami, sporadycznie flankuje). Nie uświadczyłem żadnego wywalania do windowsa ( mam & może to jest powód), błędów misji poza brakiem czasami przetłumaczonych dialogów ,ale to chyba naprawia w całości łatka CDP.

Dla mnie ta gra jest na mocne 4+, ze względu na świetny klimat, fabule, dźwięk i to że potrafi niesamowicie wciągnąć i zaciekawić. Resztę da się tej grze wybaczyć :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 21:34, karolekx23x napisał:

A przejście całej gry ile zajmie ?



mi za pierwszy razem wysło ok. 30h

Nie jest to może najdłuższa gra ale jest przyzwoicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 22:24, karolekx23x napisał:

Szczerze to przyzwoicie , mogło być dłużej ale dłużej nie oznacza lepiej. Wiec zachęciłem
się na grę :)


Autorzy gry twierdzą że całość zajmuje od 20 do 40 h ,ale chyba optymalne na 1 raz jest 30 h (Starałem się być dość dokładny w czasie gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem jeszcze w te gre, ale jak zobaczyłem animacje w której nasz bohater się skrada to parsknełem śmiechem, wiem że gry Obsidianu nie należą do najlepszych technicznie, ale nad takimi szczegółami można było się naprawdę postarać żeby przy każdym przechodzeniu kolejnej misji nie patrzeć z politowaniem na naszego bohatera, który bądź co bądź porusza się jak kaczka lub dopiero co uczące się chodzić dziecko. No ale o fabule słyszałem wiele dobrego, tak że jeszcze przeczekam cały ten hype na grę i pewnie zakupie ją dopiero w jakiejś tańszej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka spoko ale jedyne co mnie wkurzylo to to ,że nie mamy bardzo arsenału rodem z Sama, jedyna pukawka z tlumikiem to pistolet :/ Wogole ciezko mi sie gra w niektore misje szczególnie te gdzie nie możemy zabijac danych słuzb, no ale, trudno. Propsy dla Obsidianu bo badz co badz gra jest conajmniej DOBRA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem grę właśnie i jako stary wyga RPG jestem bardzo zadowolony.

Z pewnością jest lepsza niż Mass Effect i Mass Effect 2. Krótsza? Tak. Mniej opcji? Tak. Gorsza technicznie? Oczywiście.

Ale mimo wszystko, RPG jest z AP dużo lepszy. I to się liczy. Dawno (od czasów VtM: Bloodlines czy KotOR1,2) nie widziałem tak dobrych dialogów i tak fajnej historii. Postaci są naprawdę fajne i ciekawe (teraz dopiero postaci z ME2 wyglądają blado... może kilka się obroni, ale tutaj również AP góruje). Jeśli ktoś chce zagrać w Role Playing Game, to może kupować w ciemno.

Technicznie, jest źle. Ale, poza jednym problemem (który naprawiłem), gra nie sprawiła mi kłopotów.

Mogę z czystym sumieniem polecić. Dam trochę na wyrost ocene 9/10, przede wszystkim ze względu na to, że jest naprawdę wciągająca i "inna" niż dzisiejsze RPG. A to duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram Lampek gra jest faktycznie dużo lepsza od obu Mass Effectów, pytacie dlaczego??
otóż
1. Fabuła, fabuła, fabuła
2. Postacie niezależne które spotykamy
3. O niebo lepszy level design, lokacje są bardzo ciekawe i zróżnicowane
4. Mechanika RPG, której w Mass Effect brakowało (przemyślany i ciekawy system rozwoju postaci)
5. Jeśli chodzi o długość to gra raczej nie jest krótsza do Mass Effectów a raczej porównywalna, przy czym Alpha Protocol bardziej zachęca do ponownego przejścia niż płytki i miałki Mass Effect 2
Jednak parę rzeczy w grze mnie zdenerwowało:
1. Walki z niektórymi "bossami" które dla postaci rozwiniętej na działanie z ukrycia są bardzo trudne, czyli balans rozgrywki
2. Brak sprzętu dla postaci typu Stealth tzn. tasery, inny tego typu sprzęt a nie tylko pistolet z tłumikiem
3. Wszelki ekrany tj. PDA, menusy itd, które są nieczytelne i trudno się po nich porusza.
Te wady są możliwe do usunięcia w patchu i dodatkach DLC i mam nadzieję że tak się stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować