Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metro 2033 ładniejsze na PC - oto dowody

97 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2010 o 02:16, Pralkosuszarka napisał:

Swoją drogą to metro nie kosztowało Cię 30zł tylko tyle za ile bys sprzedał ninja blade
+ 30. Nie wiem co takiego nadzwyczajnego jest w tej formie obracania grami. Przecież
jeżeli kupie sobie grę PC, przejde ja, a później sprzedam i dołoże przysłowiowe 30zł
to robie tak naprawde to samo. Nie potrzebuje do tego konsoli;)

Hehe tak to jest takie naiwne. Ja też sobie wymienię Volvo S60 za Mitsubishi Lancera IX za tysiaczka i będę się chwalić, że kupiłem nowego Lancera za tysiaczka. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 09:27, Os0 napisał:

Wysokie wymagania tłjmaczą różnicę. Ja to bym jednak wolał gorsze detale w zamian za
mniejsze wymagania sprzętowe.


Ale ta grafika nie wytłumaczy wymagań sprzętowych , na max kart graficznych których nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 09:54, karolekx23x napisał:

> Wysokie wymagania tłjmaczą różnicę. Ja to bym jednak wolał gorsze detale w zamian
za
> mniejsze wymagania sprzętowe.

Ale ta grafika nie wytłumaczy wymagań sprzętowych , na max kart graficznych których nie
ma.

Tylko gtx 400 ma obsługe psyhx i dx11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę większego związku z lepszą grafą na PC dzięki DX11. Po prostu piece mają większą moc co tajemnicą nie jest, więc w sumie nic odkrywczego... Jeśli jakaś gra nie ma możliwości ustawienia choćby tekstur w wyższej rozdziałce niż te na konsolach to znaczy to po prostu, że jest to nieudolny port.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Za to każdy "konsolowiec" jest świetnie rozeznany w gamingu PCtowym. Doskonale wie o

Dnia 21.03.2010 o 02:13, Pralkosuszarka napisał:

tym ze aby włączyć nową grę trzeba zmieniać podzespoły minimum 3 razy do roku


Chyba raczej raz na trzy lata - to już bliższe prawdy ;-) Ale ok - zrozumiałem o co Ci chodzi ;-) Nie ma się co oszukiwać - durnie są po obu stronach barykady, a pecetowcy tez święci nie są, zwlaszcza kiedy w stronę konsolowców lecą z ich strony teksty o " uproszczonych grach dla debilów" i tym podobne bonusy. Sami sobie pracują na opinię chamów i prostaków z wysokim ego. Krótka piłka z mojej strony - od 16 lat z okładem gram na PC, przez ten czas żaden konsolowiec mnie nigdy nie obraził. X360 mam niecałe trzy lata - a epitetów z tego tytułu już się nasłuchałem całkiem sporo (zaznaczam - tylko polskie fora, na tych zachodnich jest jakby lepiej). Także IMO- po blaszakowej stronie barykady durni jest więcej, niestety. Czy nie lepiej byłoby gdyby każdy po prostu grał na tym na czym lubi, bez ubliżania drugiej stronie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News napisany chyba tylko po to, by doszło w komentach do fanbojskich przepychanek, co się autorowi newsa udało.

Gra na konsoli za 1000zł jest trochę brzydsza od gry na peceta za 3000zł, wow! Ktoś odkrył Amerykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje-zeby bylo sprawiedliwie-porownywac grafe na kompach kosztujacych nie wiecej niz konsole, albo na tych z przed 3-4 lat; Nie trudno sie chyba domyslec, ze konsole sa mocne na tyle, na ile pozwalaly technologie w erze dx9 wiec to chyba logiczne, ze komputer w erze dx11 pokaze cos wiecej; Topic-spam wogole, skoro dyskutujemy o takich porownaniach to moze podyskutujmy czy gtx 400 starczy na rozrusznik do nastepnej generacji x''a, mniej wiecej tyle samo sensu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 11:24, Lordpilot napisał:

> Za to każdy "konsolowiec" jest świetnie rozeznany w gamingu PCtowym. Doskonale
wie o
> tym ze aby włączyć nową grę trzeba zmieniać podzespoły minimum 3 razy do roku


Chyba raczej raz na trzy lata - to już bliższe prawdy ;-) Ale ok - zrozumiałem o co Ci
chodzi ;-) Nie ma się co oszukiwać - durnie są po obu stronach barykady, a pecetowcy
tez święci nie są, zwlaszcza kiedy w stronę konsolowców lecą z ich strony teksty o "
uproszczonych grach dla debilów" i tym podobne bonusy. Sami sobie pracują na opinię chamów
i prostaków z wysokim ego. Krótka piłka z mojej strony - od 16 lat z okładem gram na
PC, przez ten czas żaden konsolowiec mnie nigdy nie obraził. X360 mam niecałe trzy lata
- a epitetów z tego tytułu już się nasłuchałem całkiem sporo (zaznaczam - tylko polskie
fora, na tych zachodnich jest jakby lepiej). Także IMO- po blaszakowej stronie barykady
durni jest więcej, niestety. Czy nie lepiej byłoby gdyby każdy po prostu grał na tym
na czym lubi, bez ubliżania drugiej stronie ?


Wytłumaczenie jest proste, albo miałeś ogromne szczęście albo naciągasz fakty;) Wytłumaczeniem może być również to że rynek konsolowy kilka lat temu w Polsce prawie nie istniał i najzwyczajniej nie miałeś się z kim sprzeczać, teraz nawet czyli w erze szumnie nazywanej przez osoby grające na konsolach "konsolową" nie jest ich zbyt wiele.
Nie znasz "konsolowca" obrażającego ludzi grających na PC? To jakoś słabo się rozglądasz ;) Nawet ostatnio natknąłem się na tym portalu na przypadek prawdziwie beznadziejny o nicku "Pustelnik" lub coś w ten deseń. A takich osób jest wiele, oczywiście gracze PCtowi nie są święci ale nie uważam żeby byli bardziej agresywni niż osoby z PS3 lub xklockiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie znasz "konsolowca" obrażającego ludzi grających na PC? To jakoś słabo się rozglądasz

Dnia 21.03.2010 o 13:18, Pralkosuszarka napisał:

;)


Chwila moment - tego absolutnie nie napisałem. Wręcz przeciwnie - zaznaczyłem że "durnie są po obu stronach barykady" (wspomniany przez Ciebie pustelnik jest typoym przykładem xbota). IMO (podkreślam) po stronie graczy blaszakowych jest ich więcej. Choć pewnie wynika to też z tego, że u nas rynek jest wciąż pecetowy, konsole to wciąż mniejszość.
No to chyba tyle - proponuje na tym zakończyć, bo temat jest o Metro 2033 (i o tym, że lepiej wyglada na PC - z tym nikt nie polemizuje), wieć nieźle offtopujemy ;-)

ps. Nie mam też po co naciągac faktów ;-) Ja na to wszystko patrze trochę z boku - świetnie się bawie grając zarówno na PC jak i na konsoli, nie widze też powodu żebym musiał opluwać jakikolwiek sprzęt - dla mnie jedno i drugie to tylko kawałki krzemu, plastiku i elektroniki ;-) Nie ma więc o co kruszyć kopii. Fanbojem żadnej marki też nie jestem - w blaszaku "żonglowalem" prockami (a to Intel, a to AMD) i innymi częściami tak jak mi pasowało, bez sentymentów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Roznice sa dosc znaczne . Bardziej hi-resowe texturowanie , duzo wyzszej rozdzielczosci shadowmapy ,milusie wolumetryki ,aprticle ,postprocessy :] . W sumie to nic dziwnego :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 09:54, karolekx23x napisał:

> Wysokie wymagania tłjmaczą różnicę. Ja to bym jednak wolał gorsze detale w zamian
za
> mniejsze wymagania sprzętowe.

Ale ta grafika nie wytłumaczy wymagań sprzętowych , na max kart graficznych których nie
ma.



No tak, ale to już norma, choć nie aż w takiej skali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować