Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 04/06

408 postów w tym temacie

Niezły hardkor...:) Naprawdę, całkiem miły numer! Gratuluję CDA 10 latek... ja jestem z nim niecałe 7 :D ! A więc się napisze PO otrzymaniu przesyłki... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i luzik. Mi numer się podoba. Zdecydowanie najlepszy ostatnio zestaw gier (tak statystycznie mówiąc, bo SC i Gothicka już przelazłem daaaaaaaaawno temu). Ni i ciekawie się zapowiada tekstowo. Co do okładek - DVD daje kopa (z półobrotu :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 15:26, smuggler napisał:

Demo za miesiac. Ciezko zebysmy dogrywali demo do wytloczonego nakladu plytek :)


No to wspaniale! NIe muszę go ściągać. Już nie moge się doczekać. Pozdro. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już Splinter Cella, ale odzrzuciło mnie nieco po bliskim kontakcie z tłumaczeniem :/. Czy ta wersja będzie jakoś naprawiona? Przecież ta polonizacja to profanacja jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleeh jak zwykle prezent spozniony ;\ Na 7 (nie pamietam dokladnie) dali unreala i sie strasznie tym chwalili ale miesiac wczesniej dalo go inne czasopismo ;\ Spodziewalem sie czegos co mnei wgniecie w fotel ale niestety ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sadze, ze takie okazje jak X urodziny czy wogole urodziny powinny byc utajnione :P Zeby byla niespodzianka, jak kiedys - idzie sie do sklepu po cda i z ust sie wyrywa tylko "O kur**!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 15:32, Phil von Roden napisał:

Nie mam Splinter Cell`a, a wiele słyszałem więc i spodziewam się
miłej gry.

Ja właśnie miałem kupować a tu taka miła niespodzianka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu SC ludzie SC, SC,SC! Jedna z lespszych gierek wszech czasów! :D No i ten testy z klatkami w FEAR. Hmmm..to może być ciekawe:P. Dobrze, że mam prenumerate. Numerek będe miał wcześcnie ^^

PS-> Ktoś u mnie w domu podczas pisania tego posta powiedział: "Ciekawe kiedy zjemy tą kaszankę". Może jakaś aluzja co do Lula 3D ? =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no no... Nie kupuje CDA od jakiegos czasu (glownie z braku czasu na przeczytanie) ale tym razem skusze sie dla samego Gothica. Nie ma go juz w sprzedazy (bynajmniej nie moge znalezc) wiec nadarzajaca sie okazje trzeba wykorzystac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 19:51, ShadowG napisał:

Czemu dają Splinter Cella w polskiej wersji językowej???????????:(

To nie jest ta paszteciarska wersja językowa, o której kiedyś pisano w Kaszanka Zone. Mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 19:52, lurynowicz napisał:

> Czemu dają Splinter Cella w polskiej wersji językowej???????????:(
To nie jest ta paszteciarska wersja językowa, o której kiedyś pisano w Kaszanka Zone. Mam nadzieję.

Chyba by coś napisali o porawionej lokaliazacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować