Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LEGO: Harry Potter Years 1-4 - zapowiedź

21 postów w tym temacie

Lucas_the_Great

Był taki czas, kiedy z otwartej lodówki atakował nas Harry Potter. Choć obecnie potteromania nieco osłabła, amatorzy wszystkiego co związane z czarodziejem z Hogwartu nie mogą narzekać. Właśnie nadciąga kolejna gra. Mowa o LEGO Harry Potter: Years 1-4

Przeczytaj cały tekst "LEGO: Harry Potter Years 1-4 - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------
Swoją drogą, relacja LIVE z konferencji CD Projectu już dawno się skończyła.
------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najbardziej oczekiwana przeze mnie gra w pierwszym kwartale tegóż roku przyznam szczerze :). Albo nawet całego, bo nic innego raczej się nie opsnie na moim dziadku pececie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pisać o tym, że saga o młodocianym czarodzieju jest bestsellerem byłoby truizmem."
You just wrote it, dude!

Zapowiada się kolejny świetny tytuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 21:34, Harrolfo napisał:

Już przesadzają z tymi grami z serii Lego...Jeszcze chwila i będzie Lego Lego ;)


Kasa;p Zresztą na Potterze się nie skończy, jest jeszcze tyle tytułów do "zlegowania" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"że wypuszczą crap" ?

co to za pisownia w ogóle? albo piszmy po polsku albo po angielsku.. tak, razi mnie takie coś okropnie i musiałem się tym podzielić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ta gra naprawdę się będzie choć trochę różnić od poprzedniczek, bo ile można grać w to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 19:05, poland1990 napisał:

trailer fajny gra może być smieszna i ogolnie fajna ale troche dla dzieci

"troche" jest tu słowem kluczem. Głupio skreślać taką masę grywalności tylko dlatego, że gra jest "trochę dla dzieci", nie uważasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie gry z serii LEGO do siebie nie przekonały... Ani Star Wars ani Indiana Jones i reszta. Rozgrywka jest jakaś taka dziecinna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja teraz ja :D.
Grę dobrze się prezentuję, na pewno ją kupię ale na PSP.
Lego na komputer jest takie jakieś dziwne. Z braku dobrych gier na PSP to może zaspokoić graczy przenośnej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować