Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2006 o 23:21, Marcuz napisał:

Z przygodówkami jest nieciekawie na Polskim rynku bo nie są to tytuły komercyjne, ale nie boimy
się tego :)


Komercyjne to one jak najbardziej są... Chyba że te freeware :P
Tyle tylko, że gatunek jest niepopularny... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 23:23, Marcuz napisał:

Dlatego trzeba wypracować konsensus :)<


C''mon. To łatwe. Klub lojalnościowy. Czytaj: stały klient ma... rosnący rabat*. A więc na sklepie masz cenę jak np. w EMPiK-u (więc dupochron jest - przepraszam za słowo) a gracze i tak wiedzą że kupią taniej. Masz 5 gier = masz takie benefity. A masz 55 gier = masz większe. Rejestracja elektroniczna. Karta klienta. Darmowy S&H. Klient odbierający osobiście dostaje jakiś xtra fant... etc. I kolejka po gry się nie kończy...

A na razie w dniu premiery, każdą grę można kupić o 20 pln taniej na Allegro... :( A ja bym chciał u źródła (powody znane).

Trudne?

*/ do jakiegoś pułapu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

macie cos wspolnego ze strona www.fullopcja.pl ? forumowicze spekuluja, ze albo chodzi o extra klasyke next albo o wasza kolekce klasyki, reklama tej strony byla w clicku bodajze a po wpisaniu kodu pojawia sie licznik odmierzajacy czas (w sumie to specjalnosc cdprojektu) albo do startu kolekcji klasyki albo extra klasyki next. kod dostepu to 26111980.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zieeeeeeeeeeew.

Oczywiście pojawiłem się wówczas, gdy Marcuz sobie poszedł.No fajnie.

Prześledziłem kilka stron i odkryłem bardzo ciekawe nihil novi w topicu :P. Powiem wam szczerze, że w tej chwili od samej KK bardziej zaczynają mnie interesować akcje związane z samym NWR. Zacząłem już obgryzać pazury z niecierpliwości:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 23:38, Slave napisał:

macie cos wspolnego ze strona www.fullopcja.pl ? forumowicze spekuluja, ze albo chodzi o extra
klasyke next albo o wasza kolekce klasyki, reklama tej strony byla w clicku bodajze a po wpisaniu
kodu pojawia sie licznik odmierzajacy czas (w sumie to specjalnosc cdprojektu) albo do startu
kolekcji klasyki albo extra klasyki next. kod dostepu to 26111980.


Ostatnio coraz więcej tych liczników w sieci - premiera MGS już za 3 dni:

http://mgsonline.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwna sprawa.
Od waszego PR strony dostały maila o nowych pozycjach z KK, a wspomina o nich GOL:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=25626

Z kolei w samym mailu są dwie sprzeczne informacje:

1.INFORMACJA PRZEZNACZONA DO BEZPOŚREDNIEJ PUBLIKACJI

2.DISCLAIMER: Treść tej wiadomości jest ściśle poufna i jest skierowana wyłącznie do osoby i/lub firmy adresata. Ze względu na poufny i zastrzeżony charakter tej wiadomości, nie wolno w żaden sposób powielać i rozprowadzać jej treści


Pomyłka czy ktoś walnął i zdradził tajemnicę :] ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 23:38, Slave napisał:

macie cos wspolnego ze strona www.fullopcja.pl ? forumowicze spekuluja, ze albo chodzi o extra
klasyke next albo o wasza kolekce klasyki, reklama tej strony byla w clicku bodajze a po wpisaniu
kodu pojawia sie licznik odmierzajacy czas (w sumie to specjalnosc cdprojektu) albo do startu
kolekcji klasyki albo extra klasyki next. kod dostepu to 26111980.


Chciałbym tylko zauważyć, że temat jest o serii Cenegi (NWR), a nie CDP (XKX) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 01:46, Mike L napisał:

Mnie interesują trzy kwestie:
1. Dlaczego na pudełku Mafii jest znaczek, że przetłumaczono zarówno dialogi pisane jak i mówione,
skoro ma być tylko polonizacja kinowa (i bardzo dobrze!)
2. Co z Max Payne''m? Coś cicho o nim. :/ Czy trafi do pierwszego "rzutu" Kolekcji Klasyki?
3. Już mieliście Kolekcję Klasyki, tyle że Komputerowej: http://www.merlin.com.pl/images_big/17/5903033007839.jpg
;)


zgadzam sie MAFIA rulez i ja biore! bo przeszedlem tylko us a chce pl a i bardzo dobrze zescie glosu nie tlumaczli bo america ma swoj specyficzny mafijny glos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 09:16, Lamb3rt napisał:

> > Podał cenę?
> NIE :(
> Będzie 19.04

BĘDZIE PODANA?

Rusza ich nowa strona www.kolekcjaklasyki.pl - pewno tam podadzą wszytskie szczegóły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 09:22, Evil Khan napisał:

> > > Podał cenę?
> > NIE :(
> > Będzie 19.04
>
> BĘDZIE PODANA?
Rusza ich nowa strona www.kolekcjaklasyki.pl - pewno tam podadzą wszytskie szczegóły...


Ehh... Kolejne tajemnice :| Mam tego dość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 23:30, GraK napisał:

> Dlatego trzeba wypracować konsensus :)<

C''mon. To łatwe. Klub lojalnościowy. Czytaj: stały klient ma... rosnący rabat*. A więc na
sklepie masz cenę jak np. w EMPiK-u (więc dupochron jest - przepraszam za słowo) a gracze i
tak wiedzą że kupią taniej. Masz 5 gier = masz takie benefity. A masz 55 gier = masz większe.
Rejestracja elektroniczna. Karta klienta. Darmowy S&H. Klient odbierający osobiście dostaje
jakiś xtra fant... etc. I kolejka po gry się nie kończy...

A na razie w dniu premiery, każdą grę można kupić o 20 pln taniej na Allegro... :( A ja bym
chciał u źródła (powody znane).

Trudne?


dla niektorych najwyrazniej trudne skoro tego jeszcze nie zrobili. oczywiscie czesc rzeczy o ktorych piszesz jest kompletnie nierealna (goscie musieli by miec w siedzibie spory magazynaby moc wydawac wszystkie gry ze swojej oferty. na miejscu a watpie ze taki maja) natomiast co do reszty to wymieniles rzeczy ktore pol roku temu zrobilo cdp. jesli na probie skopiowania tych pomyslow ma polegac objecie pozycji lidera przez cenege to hehe smiac mi sie chce. chyba ze maja aspiracje aby wskoczyc na drugie miejsce.

one more thing - cenega najwyrazniej nie pali sie do robienia wlasnego forum czy sajtu dla graczy ale wykorzystaniu tego co zrobil juz gol. predzej do ich sklepu wejda niz zrobia wlany full wypasik. wiekszosc wydawcow nawet za granica nie ma wlasnych sklepow a jesli ma to z cenami bez znizek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 09:22, Lamb3rt napisał:

A i jeszcze jedno : Kiedy seria bedzie dostępna w kioskach? Bo w planach mam zakup Prince of
persia i Silent Storm :)


a KK ma byc dostepna w kioskach? ne wydaje mi sie... skoro na pierwszy rzut ma byc tyle tytulow i w grubych pudelkach wiec pewnie w kioskach ich nie bedzie, raczej w sklepach z grami komputerowymi, hipermarketach, media markcie a w empiku nie wiem bo ostatnio nie ma u nich gier cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować