Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

nowe nagrody w kompanii.


Aparat BenQ C850 za 1900 pktów
Monitor E2200 HDA za 5tyś pktów

Wyczaiłem, że za 330zł można kupić gier na wyprzedaży za które uzyska się 2500pktów czyli już połowa monitora;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 01:01, Citkowsky napisał:

Wyczaiłem, że za 330zł można kupić gier na wyprzedaży za które uzyska się 2500pktów czyli
już połowa monitora;)


Ja też doszedłem do tego samego wniosku.Za ok. 400zł można mieć 3000pkt. I to moim zdaniem powinno się zmienić, bo jedna osoba może wydać 100zł i ma 100pkt , a inna za 10zł może mieć tyle samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 09:49, Danio237 napisał:

Ja też doszedłem do tego samego wniosku.Za ok. 400zł można mieć 3000pkt. I to moim zdaniem
powinno się zmienić, bo jedna osoba może wydać 100zł i ma 100pkt , a inna za 10zł może
mieć tyle samo...

A w jaki sposób chcesz to zmienić? By musieli przed wyprzedażą wymieniać instrukcje we wszystkich grach. A z resztą to ci tak bardzo przeszkadza że płacisz 100zł i masz 100pkt, a kto inny da np. 20zł i ma tyle samo. Zmienia to coś tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, a gry to nie towar pierwszej potrzeby jak chleb czy masło. Nikt mu nie każe kupować czegoś 5 dni po premierze po premierowej cenie. Skoro go stać żeby kupować wszystkie gry po premierze zaraz to niech na braku przedsiębiorczego myślenia traci :P.

A sytuacja się nie zmieni bo by dystrybutor musiał ściągać wszystkie sztuki ze wszystkich sklepów, aukcji itp. co jest
a/ prawie niewykonalne
b/ dużo mniej opłacalne niż wyprzedaż a prawem nie nakazane
Sytuacja więc zmianie nie ulegnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 10:43, igor8472 napisał:

Dokładnie, a gry to nie towar pierwszej potrzeby jak chleb czy masło. Nikt mu nie każe
kupować czegoś 5 dni po premierze po premierowej cenie. Skoro go stać żeby kupować wszystkie
gry po premierze zaraz to niech na braku przedsiębiorczego myślenia traci :P.

A sytuacja się nie zmieni bo by dystrybutor musiał ściągać wszystkie sztuki ze wszystkich
sklepów, aukcji itp. co jest
a/ prawie niewykonalne
b/ dużo mniej opłacalne niż wyprzedaż a prawem nie nakazane
Sytuacja więc zmianie nie ulegnie...



kupowales moze na tej wyprzedaży ostatnio troche gier? Bo przymierzam się do zainwestowania z 300zł ale jak znam zycie to wiele gier jest za starych i pktow tam nie ma i nie chce sie w jajo zrobić. Może prowadzisz jakiś spis gdzie są a gdzie nie ma bo nie widzi mi sie kazdego tytułu sprawdzam po necie. napisz na gg do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem ze 4 mies temu i drugi raz ostatnio. Co do punktów to generalnie najlepiej popatrz se na daty premier na GOL-u. Premierówki mają punkty gdzieś tak te wydane od połowy 2006 roku (niektóre) (pierwsze z punktami to np. Hitman BM, Rainbow Six Lockdown, Panzer Elite Action, TR Legenda, Wściekłe Psy, Just Cause) a od 2007 roku już wszystkie.

Na pewno punkty MAJĄ z premierówek też:
Chessmaster Grandmaster
Fritz 11
Civcity Rome
Piraci Nowego Świata 2
Cywilizacja 4 polska edycja (była jeszcze angielska bez)
Oblivion polska edycja (angielska bez)
CM SHock Force
Conflict Denied Ops
CSI wszystkie części, w niektórych sztukach 3 Wymiarów Zbrodni kod od wersji PS2 zamiast PC lepiej płatny :-)
Darkstar One (ale w tej grze często mi się zdarzało że kod był już wykorzystany a gra widać drugi raz foliowana)
Dawn of Magic
Devil May Cry 3 ES
Dreamfall
DS 2 Broken World & Złota Edycja
El Matador
EU 3
EU Rzym
Resident 4
Galactic Assault
Galactic Civilizations 2
Helldorado
Kod Da Vinci
Splinter Cell Chaos Theory
Splinter Double Agent
Paradise
Prey
Red Orchestra
Rogue Trooper ( Nie jestem pewien bo w sklepie jest niby premierówka i taką kupiłem a przysłali mi Tanią Serię ech...)
Shredder 10
Sid Meier''s Railroads
Tajne Akta Tunguska
The Shield
The Ship
Ghost Recon Advanced Warfighter 1&2
RS Vegas 1&2
Twierdza 2 Deluxe
Uboat morze Śródziemne
Ufo Afterlight
Warfront
WH Mark of Chaos polska edycja (angielska bez)
Bioshock
XIII Wiek Śmierć lub Chwała


Tańsze serie mają wszystkie poza starszymi tytułami zTaniej Serii (np. Might & Magic Kroniki), z KK wszystko, Rewolucjua Cenowa, gdzieś od 2007 roku, Superseller gdzies połowa 2006)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad rejestracją w Kompanii Graczy, uzbierałem kilka gier z Kolekcji Klasyki (czyli tej najtańszej serii wydawanej przez Cenegę) i zastanawiam się, czy za te punkty da się obniżyć cenę preorderu np. Batmana albo Risena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da, punkty można tylko wymieniać na nagrody, brać udział w aukcjach na sajcie KG. Okazjonalnie są jakieś obniżki w sklepie dla klubowiczów ale nigdy nie wiadomo wcześniej co i kiedy będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 15:33, SpecShadow napisał:

Zastanawiam się nad rejestracją w Kompanii Graczy, uzbierałem kilka gier z Kolekcji Klasyki
(czyli tej najtańszej serii wydawanej przez Cenegę) i zastanawiam się, czy za te punkty
da się obniżyć cenę preorderu np. Batmana albo Risena?

jeśli należysz do Klubu to dostaniesz wiadomość z kodem, nie trzeba mieć punktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 17:31, FPSProjekt napisał:

jeśli należysz do Klubu to dostaniesz wiadomość z kodem, nie trzeba mieć punktów


Znaczy, rejestruję się w Kompanii, nie muszę rejestrować gier bo i tak dostanę kod? I czy dobrze rozumiem Kompania=Klub? No i czy można użyć dwóch kodów - z konkursu i tego co dadzą na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2009 o 17:58, igor8472 napisał:

Tańsze serie mają wszystkie poza starszymi tytułami zTaniej Serii (np. Might & Magic
Kroniki)

Ja w Kronikach M&M z Taniej serii miałem pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 19:09, Citkowsky napisał:

Zlozylem zamowienie ok godziny temu z opcja wysyłki kurierem GLS. Na jutro nie da rady
zeby mi to dowieźli?


Na pewno nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 19:18, igor8472 napisał:

Tak szybko nigdy nie wysyłają, ok tydzień czekania to względne minimum.



o żesz w mordke. Toć przy GLS widnieje napis 24. Myślalem, że to liczba godzin a nie dni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 18:09, SpecShadow napisał:

> jeśli należysz do Klubu to dostaniesz wiadomość z kodem, nie trzeba mieć punktów


Znaczy, rejestruję się w Kompanii, nie muszę rejestrować gier bo i tak dostanę kod?

tak

Dnia 01.09.2009 o 18:09, SpecShadow napisał:

I czy dobrze rozumiem Kompania=Klub?

tak

Dnia 01.09.2009 o 18:09, SpecShadow napisał:

No i czy można użyć dwóch kodów - z konkursu i tego
co dadzą na maila?

nie
przeczytaj najlepiej Regulamin Kompanii Graczy Cenega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 20:26, FPSProjekt napisał:

> No i czy można użyć dwóch kodów - z konkursu i tego
> co dadzą na maila?
nie


Krótko, zwięźle i na temat. Dobra jakoś to przeboleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować