Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2006 o 13:53, Backside napisał:

A konkurencja wyraźnie rośnie i w jej obliczu coś muszą zdziałać - zwłaszcza, że ich gry są
jednak cholerycko drogie, a standartu miernego (np. pudełko dvd z jedną przegrudką, CD nr 2
w kopercie i 15 stron instrukcji - Call of Duty :|), dlatego posunięcie całkiem fajne.

A na więcej zapewne ich niestać.

Najważniejsze , że coś pozytywnego dzieje się na rynku gier.CDP i Cenega mają ciekawe propozycje , które pozwolą im przyciągnąć do siebie nowych klientów , a inni jak będą chcieli liczyć się w tej branży , też muszą ruszyć głową żeby ceną , ofertą czy promocjami utrzymać sprzedaż lub ją zwiększyć.To wszystko dla graczy dobrze wróży.Konkurencja to jedyne wyjście , żeby było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 23:52, Elwro napisał:

Dolaczam sie do pytania - to jeden z moich ulubionych rodzajow gier. Wydane niedawno przez
Cenege Still Life bylo znakomite...


spokojnie, beda przygodowki:
- dreamfall: the longest journey
- da vinci code
- paradise

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2006 o 10:53, Slave napisał:

spokojnie, beda przygodowki:
- dreamfall: the longest journey
- da vinci code
- paradise


Ale te przygodówki nie będą w tanich seriach, przynajmniej na razie. W zapowiedziach u Cenegi są po 99.90 a więc ceny trochę zaporowe jak na przygodówki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 12:36, Zebius napisał:


> spokojnie, beda przygodowki:
> - dreamfall: the longest journey
> - da vinci code
> - paradise

Ale te przygodówki nie będą w tanich seriach, przynajmniej na razie. W zapowiedziach u Cenegi
są po 99.90 a więc ceny trochę zaporowe jak na przygodówki :(


dokladnie o to chodizlo - wiec pytalem o te po nizszych cenach - no chyba ze maja byc te tytuly wlasnie z obnizona cena.. to by bylo super bo czekam z niecierpliwoscia na dreamfall =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie cacy. Zostaly 2 tygodnie okolo do prmiery gier. Wysylka z sklepu Cenegi pozwoli pograc 2 dni wczesniej. Tylko pytanie PO CO? Wciaz wasz sklep internetowy nie robi NIC by zachecic do kupowania w nim. O ile gry CDP po prostu kupuje na gram.pl bo mam taniej o tyle waszych nie ma sensu. Nie dosc, ze drozej(koszty przesylki) to jeszcze trzeba czekac na nia kilka dni. Moze to korzystne dla osob mieszkajacych daaleko od sklepu lub nie majacych ich w ogole w okolicy ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wciaz wasz sklep internetowy nie robi NIC by zachecic

Dnia 28.04.2006 o 17:13, Lailonn napisał:

do kupowania w nim. O ile gry CDP po prostu kupuje na gram.pl bo mam taniej o tyle waszych
nie ma sensu. Nie dosc, ze drozej(koszty przesylki) to jeszcze trzeba czekac na nia kilka dni.
Moze to korzystne dla osob mieszkajacych daaleko od sklepu lub nie majacych ich w ogole w okolicy
ale...

W TopWare mają niestety podobnie.Jak kupowałem Earth 2160 na ich stronce , to okazało się , że jest to najdroższa opcja.Niedawno przy Earth Universe było tak samo.PLAY sprzedawał 10 zł. taniej , wszystko oficjalnie i z fakturą ,niż wydawca .Nie bardzo rozumiem co przez to chcą osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 22:57, Rafcio Master napisał:

A czy w tej kolekcji klasyki dungeon siege bedzie z dodatkiem czy bez?


Powinni się postarać o prawa, tym bardziej, jak ktoś mówił Take2 przejęło prawa do całej serii, a z nim współpracują więc powinno im pójść łatwo, więc dlaczego tak nie jest nie wiadomo...

Póki co jest bez dodatku, co dziwne bo było wcześniej po 14.90PLN a teraz wskoczyło na 25PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Commandosa Antologie trzeba będzie zainstalować w całości, wszystkie gry na raz
czy może będzie można każdą cześć instalować oddzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś cisza w temacie. Panowie z Cenegi mają jeszcze długi weekend, do premiery NWR coraz bliżej a konkretów tyle co nic. Mam nadzieję, że nie wyjdzie z wielkiej chmury mały deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko Nubarrusa. Kiedy leuraci(czyli między innymi ja:)) moga spodziewać się swoich nagród? Pisałem już do ciebie na maila którego podałeś, jednak bez odzweu...a ja nie wiem który adres podać bo w czerwcu będe gdzie indziej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 22:57, Minsc i Boo napisał:

A ja mam pytanko Nubarrusa. Kiedy leuraci(czyli między innymi ja:)) moga spodziewać się swoich
nagród? Pisałem już do ciebie na maila którego podałeś, jednak bez odzweu...a ja nie wiem który
adres podać bo w czerwcu będe gdzie indziej....

Lepiej podaj tam gdzie będziesz bo coś mi się nie wydaje aby Cenega wam sponsorowała ksozty wysyłki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 10:26, s2nto napisał:

Lepiej podaj tam gdzie będziesz bo coś mi się nie wydaje aby Cenega wam sponsorowała ksozty
wysyłki :P

A czemu nie? Nikt nie będzie przecież płaci nic za gry, które wygrał, to by było nielogiczne.

BTW
Też dołączam się do pytania o wysyłkę nagród, chętnie widziałbym już te gry na swojej półeczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 22:57, Minsc i Boo napisał:

A ja mam pytanko Nubarrusa. Kiedy leuraci(czyli między innymi ja:)) moga spodziewać się swoich
nagród? Pisałem już do ciebie na maila którego podałeś, jednak bez odzweu...a ja nie wiem który
adres podać bo w czerwcu będe gdzie indziej....



Ja jestem w podobnej sytuacji. Chciałęm odebrać sobie gierki osobiście i w pierwszym mailu po konkursie potwierdził mi ze ok. Wysłałem powtórne pytanie w ciągu ostatnich dni i dzisaj (bo dzisiaj już są wysyłane dla zamawiających) narazie bez odzewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 10:15, natanadler napisał:

Ja jestem w podobnej sytuacji. Chciałęm odebrać sobie gierki osobiście i w pierwszym mailu
po konkursie potwierdził mi ze ok. Wysłałem powtórne pytanie w ciągu ostatnich dni i dzisaj
(bo dzisiaj już są wysyłane dla zamawiających) narazie bez odzewu.

Cenega will be Cenega .. echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widac jaka reklama... no niby tytuly ciekawe np. syberia i myth pamietam jak gralem gieds w jedynke =) no ale jednak cenega zaczyna jak egmont wsrod fanow komiksow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 10:21, Evil Khan napisał:

Cenega will be Cenega .. echh


Wystarczy popatrzeć na ostatni post Marcuza z 26 i do tej pory nic nie pisał. Może mają dłuuuugi weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować