Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Hmm, a jak mam paragony za gry kupowane przez ostatnie 2-3 lata to jak im wyślę fotki paragonów to uznają mi to? Gry niekoniecznie mam u siebie bo poszły w ludzi ale paragony są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj, nie mam w zwyczaju zachowywania paragonów na dłużej niż po sprawdzeniu czy wszystko jest okej... ale na przyszłość będę pamiętał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam :) Czy jeśli mam paragony za gry sprzed kilku miesięcy to mogę przysłać fotki ? Czy może dotyczy to gier kupionych dzisiaj i później ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 11:41, igor8472 napisał:

Duuży plusik za mnóstwo gier które doszło do nagród.


Brak gier na PS3 i X360 jestem w stanie dużo punktów dać za takową nową grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 13:02, Bambadil napisał:

Pytanko mam :) Czy jeśli mam paragony za gry sprzed kilku miesięcy to mogę przysłać fotki
? Czy może dotyczy to gier kupionych dzisiaj i później ?


stare gry tez rejestrujemy, wazny jest paragon z zakupem gry na terenie Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 11:35, jakubcjusz napisał:

1) czy jeśli zamówię dwie nagrody, dostarczy mi je jeden kurier za 15PLN, czy przyjdą
oddzielnie?

Jeżeli zamówiłeś je za jednym zamachem i są to nagrody materialne a nie żadne kody zniżkowe czy coś to tak. Co do drugiego pytania zobacz czy może w FAQ nie ma czegoś na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w jakiej postaci te kody będą? Dla każdego wydania danego tytułu osobny? Powiedzmy że mam Flatouta Apokalipsę premierowego, z Topsellera i Xtra Klasyki, NFS Carbon premierowego i z EA Classic dostanę 3 (lub 2 za EA) różne kody czy tylko jeden za dany tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja teraz zapcham Kompanie bo mam ogrom gier PC, ponieważ składuje wszystkie rachunki od 2006 roku. Będzie z kilkaset pkt spokojnie ;). Swoją drogą świetny ruch z tą rejestracją, jak się jeszcze pojawią jakieś nowe fajniejsze nagrody to już będzie całkiem ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega przodowała ze swoją lojalką zasadniczo od początku, jako tak wPLN jeszcze dawały radę jak były zniżki na gry za nie ale tym dzisiejszym ruchem konkurencja zmieciona została totalnie ;). Skany poszły, jeszcze nie wszystkie, ciekawe ile na kody poczekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przyszłości jest szansa na całkowite pokrycie kosztów przesyłki naszymi punktami? Nawet za sporą ich liczbę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, mi wpadnie 600 punktów, jak tylko uda mi się zeskanować paragony. :P Szkoda, że nie mam wszystkich, bo wtedy dostałbym jakieś 3k pkt, ale cóż, i tak Cenega jest genialna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak jeszcze In Cenega We Trust. Panowie i panie chyba wszyscy dzielimy nasz entuzjazm nową akcją Cenegi chociaż w stopniu zadowalającym (tylko ten nieszczęsny Order of War) oby tak dalej Cenegowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 17:49, igor8472 napisał:

Cenega przodowała ze swoją lojalką zasadniczo od początku, jako tak wPLN jeszcze dawały
radę jak były zniżki na gry za nie ale tym dzisiejszym ruchem konkurencja zmieciona została
totalnie ;). Skany poszły, jeszcze nie wszystkie, ciekawe ile na kody poczekamy...


fajnie ale nadal cała lipa w kompani do wzięcia za punkty. Gitara do PS3/PC była świetna ale już nie ma. Brak sprzętu dla graczy jest słaby:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol to była gitarka? Ajj nawet ja nie zdążyłem, chociaż monitor i książkę o motocyklach się udało ;P.
Do szczęści jeszcze mi tylko prenumeratek CD-A brakuje. Na liście partnerów znowu już jest ale na liście nagród i jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ,jeśli kupowałem gry na gram.pl i mam tutaj potwierdzenia na moim koncie zakupów gier ,dostanę za nie punkty,bo nie mam dowodów na papierze ,tylko elektroniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie, ze wystarczy pomachac punkcikami i juz wszyscy (?) leca kupowac gry polisz werszyn. Widac, ze cenege bardzo boli to, ze jest coraz wieksza grupa osob kupujacych gry na zachodzie, ktore maja dosc bycia klientami 3ciej/4tej kategorii (opozniane premiery, lokalizacje, brak patchy, kodow live, dodatkowe zabezpieczenia typu starsyf itd itp). Osobiscie wolalbym bez punktow ale byc powazne traktowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować