Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Pewnie printscreen wystarczy, sam będę robił tak samo bo przy odbiorze zamówień w Sferisie nie dają faktury a tylko jakieś potw zapłaty bez wyszczególnienia za co się płaciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy przypadkiem ten ruch ze strony Cenegi nie był aby strzałem w kolano bowiem teraz każdemu będzie przybywało dużo więcej punktów i obawiam się że Cenedzie może być ciężko wyrabiać się z nagrodami. Teraz ledwo co się coś ciekawszego pojawi to praktycznie od razu zniknie, więc albo "sklep" będzie świecił pustkami albo też w najbliższym czasie "ceny" tam podskoczą do góry.
Mógłby mi może ktoś jeszcze powiedzieć czy była dziś w ofercie Wojownicza Księżniczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 23:04, dave03 napisał:

Mógłby mi może ktoś jeszcze powiedzieć czy była dziś w ofercie Wojownicza Księżniczka?


Z tego co pamietam to nie, bylo tylko podstawowe King`s Bounty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony, faktycznie, Kompania będzie miała ciężko z ludźmi wyznającymi zasadę, by dowód zakupu trzymać aż do śmierci... z drugiej strony, to szybki i łatwy sposób na pozbycie się produktów zalegających w magazynach, choć i tutaj pewna firma ostatnio się boleśnie przekonała czym to może się skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 23:26, Wojman napisał:

Z tego co pamietam to nie, bylo tylko podstawowe King`s Bounty.


Podstawkę też widziałem, ale ją już akurat mam więc interesowałby mnie tylko dodatek :) Oczywiście zbyt długo się nie utrzymała... No ale o tym już pisałem

igor8472 --->
>Być może ale są chyba własnych działań świadomi i skoro mają tyle pkt więcej rozdawać to nie na darmo...

CD-projekt też był świadomy własnych działań kiedy ruszył słynny Efekt Serii II? :D No ale zobaczymy jeszcze... W każdym bądź razie chciałbym jakoś sensownie te punkty wykorzystać i mam nadzieje że mi się to jakoś uda. I to w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie dwa pytania.
1. Czy w najbliższym czasie w katalogu nagród pojawi się jakiś sprzęt? Konkretnie chodzi mi o aparaty cyfrowe.
2. Kiedy można liczyć na kod za RDR na X360? Bo wysłałem już jakiś czas temu zgłoszenie, ale później dostałem kody tylko na dwie części Skate to wysłałem powtórnie na RDR (Mój email:

Spoiler

seba.knopfler@gmail.com

)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 00:10, knopfler napisał:

Takie dwa pytania.
1. Czy w najbliższym czasie w katalogu nagród pojawi się jakiś sprzęt? Konkretnie chodzi
mi o aparaty cyfrowe.


0_0
Toż to dzisiaj rano dorzucili dwa aparaty Benq i monitor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 00:44, Mistic napisał:

0_0
Toż to dzisiaj rano dorzucili dwa aparaty Benq i monitor.

Wiem, widziałem. Pytam po prostu czy będzie jeszcze jakiś tego typu rzut w najbliższym czasie bo jeszcze nie mam wystarczającej ilości pkt. ale lada chwila dozbieram, z tym że do tego czasu to pewnie już nie będzie tego co dziś rzucili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Program lojalnościowy Cenegi jest the Best. Wrescie gry do wyboru ( mogły by być lepsze i za trochę więcej pkt ) ale wymiata programem CDP-u który nadal jest beznadziejny.

Liczę że CDP może i da odpowiedz i coś u siebie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 18:40, Gryczka napisał:

W przyszłości jest szansa na całkowite pokrycie kosztów przesyłki naszymi punktami? Nawet
za sporą ich liczbę?


raczej nie przewidujemy takiej mozliwosci, mozemy za to laczyc zamowienia nagrod w KG z zamowieniami ze sklepu internetowego Cenega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 13:31, Citkowsky napisał:

>>.........

a co z prenumeratą CDA? Pisałeś pare miesiecy temu, że już niedługo się pojawi i co?
Nic nie ma


tutaj mam dobra wiadomosc, zakonczylismy negocjacje z CDA i od czerwca wracaja prenumeraty jako nagrody w Kompanii

natomiast co do czasu odpowiedzi na maile z prosba o kody rejestracyjne - juz dzis zaczelismy ich wysylanie, jest ich naprawde sporo (po weekendzie ponad 200 zgloszen), dzis mozemy sie z nimi nie wyrobic, ale do srody na pewno uporamy sie ze wszystkimi zgloszeniami, a jutro planujemy wysylke nagrod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze, trzeba tylko pare razy w tygodniu katalog przeglądać, nowości się pojawiają bez zapowiedzi i co lepsze zawsze szybko schodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 21:39, igor8472 napisał:

Ja tam widzę CDA pren. tylko aukcję i jest cały czas...

Ale jest napisane ,że w katalogu nagród.Liczyłem na to ,że np.miesięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować