Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Peter Molyneux jednym z najlepszych wg magazynu TIME!

23 postów w tym temacie

Łukasz Odziewa

Peter Molyneux znalazł się w ankiecie dotyczącej setki najbardziej zasłużonych osobistości tego roku. Mowa oczywiście o liście magazynu TIME! Za co znalazł się tam popularny w naszej branży "Piotruś Kłamca"?

Przeczytaj cały tekst "Peter Molyneux jednym z najlepszych wg magazynu TIME!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans. Molyneux to za przeproszeniem d*pa, nie wizjoner. Połączył gatunek simsów z RPG, no po prostu genialnie! Nic, tylko sobie jego plakat nad łóżkiem wywiesić i modlić codziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy zauwazyliscie ale to jest tylko robione na potrzeby reklamy.. jak laska "grzebie w wodzie" zobaczcie na jej rece w tv i na jej ruchy.. roznia sie i to sporo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 13:20, Phoenixpl napisał:

nie wiem czy zauwazyliscie ale to jest tylko robione na potrzeby reklamy.. jak laska
"grzebie w wodzie" zobaczcie na jej rece w tv i na jej ruchy.. roznia sie i to sporo..



To, że to video to ostra ściema wiadomo od dawna :P Nie mniej dalej wiele fanatyków uważa, że to czysta prawda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 13:20, PabloZ_94 napisał:

Nie ma szans.

Widziałeś kto jest na 16 miejscu -_-?
TIME to szmata gorsza niż Fakt. Po prostu dno i 10 metrów mułu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jeżeli chcecie, by Peter znalazł się w TOP 100, możecie oddać na niego głos w internetowej ankiecie."
-Nie

Zresztą jaki sens mają takie TOP100? Aby wyłonić nowego DemiGod''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 13:20, PabloZ_94 napisał:

Nie ma szans. Molyneux to za przeproszeniem d*pa, nie wizjoner. Połączył gatunek simsów
z RPG, no po prostu genialnie! Nic, tylko sobie jego plakat nad łóżkiem wywiesić i modlić
codziennie...

Wiesz że Fable to nie jedyna gra za którą stoi PM? Może zanim zaczniesz pajacować takimi tekstami zapoznasz się z resztą dokonań PM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 13:20, PabloZ_94 napisał:

Nie ma szans. Molyneux to za przeproszeniem d*pa, nie wizjoner. Połączył gatunek simsów
z RPG, no po prostu genialnie! Nic, tylko sobie jego plakat nad łóżkiem wywiesić i modlić
codziennie...


Taki gówniarz jak ty pewnie nie pamięta tak rewolucyjnych gier jak Populous czy Dungeon Keeper, które też są dziełem tego pana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 15:53, loczyn napisał:

> Nie ma szans.
Widziałeś kto jest na 16 miejscu -_-?
TIME to szmata gorsza niż Fakt. Po prostu dno i 10 metrów mułu...


Co przepraszam? TIME to jeden z lepszych magazynów na świecie. Pan się nie zapoznał, pan nie wie. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal Żal i jeszcze raz ŻAL

Lista TOP 100 ludzi NA ŚWIECIE..
Lista kandydatów to:
90% Amerykanie
5% Brytyjczycy
5% nieistotna dla nich reszta świata

Tego najbardziej nienawidzę w Ameryce....... Megalomanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 13:20, PabloZ_94 napisał:

Nie ma szans. Molyneux to za przeproszeniem d*pa, nie wizjoner. Połączył gatunek simsów
z RPG, no po prostu genialnie! Nic, tylko sobie jego plakat nad łóżkiem wywiesić i modlić
codziennie...

Popieram poprzedników. Ale chciałbym dodać, że RPG znaczy Role Playing Game. W Fable ten warunek był spełniony dużo lepiej niż w wielu innych RPG, w których główną rolę odgrywają "statystyki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mwahaha, co za lista śmieszna. Tak więc zagłosowałem na Lady Gagę, a co! Bardziej się zasłużyła w 2009 niż nasz Peter czy nawet Obama =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 17:59, Kretoszczur napisał:

Co przepraszam? TIME to jeden z lepszych magazynów na świecie. Pan się nie zapoznał,
pan nie wie. Przykro mi.

A widział Pan ta listę? A może czytał Pan te proamerykańskie newsy?
Tak samo ciągnie w swoje jak niemieckie Fakty czy podobne popeliny. Praktycznie nie ma sensownego magazynu/gazety w papierze do poczytania. Wszędzie zakłamania, wszędzie manipulacje, do tego jeszcze te durnoty typu: 16 miejsce w tym roku. To ma być powaga?
Z resztą nawet durnowaty 4chan sobie robił jaja z Times, wciskając moot''a na pierwsze miejsce i tworząc śmieszny akronim z pierwszych liter nazwisk osób w rankingu: "marblecake also the game", co oznacza.. ktoś sobie poszuka to znajdzie co to oznacza, pasuje do Times'a jak ulał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 17:56, Anvi napisał:

> Nie ma szans. Molyneux to za przeproszeniem d*pa, nie wizjoner. Połączył gatunek
simsów
> z RPG, no po prostu genialnie! Nic, tylko sobie jego plakat nad łóżkiem wywiesić
i modlić
> codziennie...

Taki gówniarz jak ty pewnie nie pamięta tak rewolucyjnych gier jak Populous czy Dungeon
Keeper, które też są dziełem tego pana...

Nie są dziełem "tego pana", tylko były dziełem studia Bullfrog.

I to ciekawy przypadek że od czasu likwidacji tego studia wszystkie gry "tego pana" ssą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2010 o 23:00, Grey_Wolf napisał:

Nie są dziełem "tego pana", tylko były dziełem studia Bullfrog.

To w takim razie ten pan nie ma na swym koncie żadnej gry. Przecież Fable, Black & White i The Movies stworzyło studio LionHead.

Dnia 04.04.2010 o 23:00, Grey_Wolf napisał:

I to ciekawy przypadek że od czasu likwidacji tego studia wszystkie gry "tego pana" ssą.

To, że Tobie Jego gry się nie podobają nie znaczy, że są beznadziejne.
Owszem jego nowe gry nie są już tak rewolucyjne, ale nie są złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 22:58, loczyn napisał:

> Co przepraszam? TIME to jeden z lepszych magazynów na świecie. Pan się nie zapoznał,

> pan nie wie. Przykro mi.
A widział Pan ta listę? A może czytał Pan te proamerykańskie newsy?
Tak samo ciągnie w swoje jak niemieckie Fakty czy podobne popeliny. Praktycznie nie ma
sensownego magazynu/gazety w papierze do poczytania. Wszędzie zakłamania, wszędzie manipulacje,
do tego jeszcze te durnoty typu: 16 miejsce w tym roku. To ma być powaga?
Z resztą nawet durnowaty 4chan sobie robił jaja z Times, wciskając moot''a na pierwsze
miejsce i tworząc śmieszny akronim z pierwszych liter nazwisk osób w rankingu: "marblecake
also the game", co oznacza.. ktoś sobie poszuka to znajdzie co to oznacza, pasuje do
Times''a jak ulał ;)


TIME czy Times? Bo to 2 różne gazety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować