Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy gameplay z Duke Nukem Forever

61 postów w tym temacie

Dlaczego na filmie powtarzają się cały czas te same miejsca? ;>. Dźwięki są tragiczne. Tyle na ten temat. Ciekawe czy kiedyś wyjdzie :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 16:10, PiaER napisał:

Jak mozna oceniac te gre pod katem grafiki? Starcraft 1 to tez jest glupia gra, bo ma
piksele?


Zupełnie normalnie. Grę oceniać się w stosunku do tych pozycji, które należą do podobnych gatunków i wychodzą mniej więcej w tym samym czasie. Jeśli Kaczor wygląda znacząco gorzej od innych pozycji - włącznie z konsolami, które przecież są obecnie urządzeniami kilkuletnimi - to znaczy, że programiści dali ciała. I nic ich nie usprawiedliwia po takim okresie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam, czekam i może się kiedyś doczekam. Zagram i pewnie odstawię... Na razie to zagrywam się ciągle w Manhattan Project.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra raczej cienka. Nie ma nawet destrukcji otoczenia co jest juz dzisiaj standardem. Powinna kosztowac tak jak gry CI czyli cos z 20zl. Producenci chyba przespali troche czasu i z mega wypas gry zostaje wrazenie: łe i tyle czasu czekalem na cos takiego? Strata czasu i tyle. Lepiej niez ksiaze umrze lub niech ktos inny zacznie go tworzyc tak jak przystalo na dzisiejsze shootery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem część tego gameplay już jakiś czas temu. Osobiście wydaje mi się, że to jakiś dobrze zrobiony mod a nie Duke. Złoty pistolet wybitnie zajeżdżał mi CODMW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

całkiem nieźle, ładne lokacje, fajna grafa (mogła być, lepsza, ale jest nieźle), mini gierki , teksty.Najważniejsze żeby był klimat i żeby "mocno trzymała za jaja i nie puszczała" to będzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu zobaczyłem co to jest ten Nukem Dukem Forever ^^. Jak na grę którą tyle czasu robią to... hmm, tyle słów może to określić... chyba zdecyduje się na "RZAL!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

autorze newsu Adamie Bednarek grafika itp to nie wszystko ta gra to legenda liczy sie dobra zabawa i grywalność a usłyszeć na nowo teksty duka, muze i strzelanie do świnek bezcenne każdą zł bym wydał bym mógł zagrać w DNF ale na razie to mit. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 22:22, NeMo-PL napisał:

autorze newsu Adamie Bednarek grafika itp to nie wszystko ta gra to legenda liczy sie
dobra zabawa i grywalność a usłyszeć na nowo teksty duka, muze i strzelanie do świnek
bezcenne każdą zł bym wydał bym mógł zagrać w DNF ale na razie to mit. :)

Ale ja to doskonale rozumiem! :) Nie chodziło mi tylko o grafikę, mimo wszystko jak na tyle lat pracy spodziewałbym się czegoś wielkiego, a zaprezentowany gameplay nic takiego nie pokazuje. Może w akcji wygląda to inaczej, wtedy jeszcze bardziej czuć klimat i tak dalej. Problem w tym, że raczej się o tym nie przekonamy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest przereklamowany shit. Technicznie słabo i sam gameplay wygląda cienko. Niech znowu zmienią engine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować