Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy gameplay z Duke Nukem Forever

61 postów w tym temacie

Najlepsze jest to, że przez ten 4-minutowy film wałkują właściwie z 5 lokacji, więc nie świadczy to o jakiejkolwiek gotowości gry, choć wygląda na całkiem ciekawe (sam gameplay dosyć mocno kojarzy mi się z Preyem), widać, że twórcy lubią głupotki w stylu animacji zabawy pistoletem (jak sobie nią kręcił w dłoni) czy automatów do gry - a z sednem gry już gorzej ;) Nie zrobią z tym już wiele, a i data 1 kwietnia bardzo wymowna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 13:50, Budo napisał:


Odruchowo spojrzałem na datę czy przypadkiem nie 1 kwietnia ;]

Hah, dokładnie to samo zrobiłem ;D
Jeśli zaś o samą grę chodzi, to mi się podoba. Strzelanie z biodra, średnia grafika i szybka akcja - to jest to! Czas błogiej młodości się przypomina... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 13:25, Veniu1 napisał:

Duke Nukem Forever - Tworzenie tej gry zajmie im Forever. Dlatego taka nazwa :). Raczej
za dobrze jej nie skończą, ale wole poczekać, jeśli ma być wydana w tym roku to wole
aby ją upiększyli i poczekać jeszcze z rok....

Zgadza się chyba autorzy tej gry specjalnie tak nazwali tą część gry "Forever" czyli że nigdy nie wyjdzie..., przecież ta gra jest już dobre 9 lat tworzona..., bo pierwszy trailer wyszedł bodajże albo w 2000 roku lub w 2001 :P i wtedy graficznie może jeszcze nie urzekała ale akcja i brutalność mnie powalała na tym pierwszym ich Traileru :P i fajniej moim zdaniem wyglądały te potwory niż na tym nowym traileru... :/, tutaj widzę że znów kupę jakiś świń trzeba będzie zarzynać :o.
Ciekawe jak by tak przez te 9 lat tworzyli tę grę i tylko dodawali przez tyle lat co raz więcej rzeczy to ile by ta gra zajmowała aż do dziś xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę lipa moim zdaniem. Niby gra nastawiona na rozwałkę - ale lepsza była w pierwszym Painkillerze.
I szczerze mówiąc to nie wiem, czy oprawa nie była tam lepsza. Ta tutaj jest jakaś taka strasznie nijaka.
Otoczenie wygląda na pancerne, czyli prawie niczego nie da się rozwalić, fizyka obiektów - na poziomie HL2.

Jak to oglądałem, to nie mogłem się pozbyć wrażenia, że jest to jakaś poprzednia generacja, w sytuacji kiedy gry poszło ostro do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepsze jest to, że sądząc po tym trailerze ... gra teoretycznie grafiką nie powala , ale to nie jest ważne :)
ale fabularnie ... eeeee fabularnie ? noo fabularnie cienko to widze :D
a jeśli ta macka pod wodą to boss ... to już wg powiem pas dla księcia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jego miejsce jest na cmentarzu. Taki powrót to tylko odcinanie kuponów. Myślę, że Książę powinien odejść, gdy był gwiazdą. Takim byśmy go zapamiętali, a tutaj szykuje się duże rozczarowanie. Coś jak Michael Jackson chciał wrócić i odszedł na zawsze. Forever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że gra powinna wyjść w takiej formie, jak widać. Bo jak zaś stwierdzą, że zmienią silnik to gra na pewno nie wyjdzie prędko. A tak, jakaś cichutka nadzieja jest (ale nie nastawiam się zbyt optymistycznie tutaj akurat :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jazda trackiem i te "latanie" nad dziurami zrobiło na mnie wrażenie ;P. Co do reszty. Myślę, że gra byłaby dobra, tylko trzeba ją wydać, a póki co nie zanosi się na to, bo wiadomo, że porzucony projekt, a szkoda. Ile to lat temu go zapowiedzieli? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 15:30, Jakli napisał:

Jazda trackiem i te "latanie" nad dziurami zrobiło na mnie wrażenie ;P. Co do reszty.
Myślę, że gra byłaby dobra, tylko trzeba ją wydać, a póki co nie zanosi się na to, bo
wiadomo, że porzucony projekt, a szkoda. Ile to lat temu go zapowiedzieli? ;D

Tego najstarsi Indianie nie wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna oceniac te gre pod katem grafiki? Starcraft 1 to tez jest glupia gra, bo ma piksele? Duke Nukem 3D nie wyglada najlepiej, ale grafika jest do zaakceptowania. Wierze, ze w grze bedzie wiele roznorodnych bossow i ciekawych rozwiazan, bo przeciez nad gra pracoano KILKANASCIE lat. Wierze, ze ta gra zostanie wydana, koncowka filmiku jest optymistyczna.
Jak nie bedzie oficjalnej premiery to wykradne te gre nawet z AREA 51.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda fajnie, gamplay jest bardzo dynamiczny. Mało jest już takich gier, w tym stylu. A po sukcesie CoD:MW2 będziemy mieli do czynienia z nieskończona ilością klonów gier Modern Warfare - podobnych. Dlatego przydałby się taki tytuł na rynku. Dziwi mnie tylko co autorzy tej gry robili przez te 13 lat. Mogli j skończyć pewnie już z 5 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Silnik Dooma 3, grafika z Preya, ''zagadki'' z Half-Life''a 2, grywalność... hmm wygląda dosyć dobrze, widać klasyczne bronie z Duke''a 3D. To będzie porządny średniak. Na nic więcej nie liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować