Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - porównanie jakości grafiki z pierwszym Wiedźminem

126 postów w tym temacie

mam nadzieje ze w wiedzminie 2 bedzie wiekszy wybór przedmiotow takich jak zbroje czy bronie ... i przede wszystkim większe róznice miedzy nimi zarówno w wygladzie jak i obrazeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi się bardziej podoba wizerunek Geralta z pierwszej części, jakoś nie mogę przeboleć tej sztywnej jak drewniany kołek kity :/ Chciałbym, by twórcy popracowali też nad animacją oczu, bo ta właściwie nie istnieje. Naughty Dog tworząc Uncharted położyli na ten aspekt graficzny duży nacisk i wyszło, jak każdy wie, fenomenalnie.

Tak samo jest z brakiem lip-sincu - toż to takie tricki były stosowane przy starutkim jak świat Atlantis, a w grze z roku 2010/11 postacie kłapią paszczą zupełnie nie w takt dźwięków z niej wydawanych. Zawsze mnie to wnerwiało w pierwszej części i miałem nadzieję, że ten aspekt poprawią.

Prawda jest tak, że oglądając film, czy grając w grę skupiamy swój wzrok na postaci, na jej gestach, mimice i zwracamy uwagę na małe detale. Tło jest tylko tłem i mimo iż nie może być brzydkie to jest zawsze drugim planem. Jeżeli CDP RED chcą się chwalić RPG''iem z najładniejszą grafiką w gatunku to muszą popracować nad tymi detalami.

Nie piszę tego by ponarzekać, tylko po to by Wiedźmin 2 był jak najlepszym tytułem możliwie i by zebrał na metacriticu oceny rzędu 93%. Tak jak kupiłem Wieśka 1 w ciemno tak i kupię Wieśka 2, bo wiem, że mile spędzę przy tym tytule 50+ godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem na HYPERze fragment wywiadu z twórcami na temat twarzy Geralta, mówili że jego twarz jest inna bo system mimiki czy coś ją zniekształcił i będą to poprawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już co z konsolami? Czytałem jakiś czas temu, że podobno ma wyjść tylko na pc i jednej konsoli. Jak nie będzie na PS3 to raczej wogóle nie zagram (wymagania na pc) ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Mogę sie przyzwyczaić do kitka pod jednym warunkiem jak gra będzie tez na xbox 360, lub PS3 (kupi sie nowy sprzęcik ;) ) ale w pierwszej części Wiedźmina postać Geralda jest mroczna, pełna tajemnic. Tak jak muzyka. A tutaj jet zupełnie odwrotnie (oprócz muzyki jej jeszcze nie słyszałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie podoba grafika ale rzeczywiscie samego geralta trzeba poprawic w szczegolnosci twarz i te oczy, ale to co zobaczylem na tym filmiku http://www.videogameszone.de/The-Witcher-2-PS3-234580/Videos/The-Witcher-2-20-Minuten-Gameplay-und-Cutscenes-im-Spoiler-Trailer-744176/ mnie bynajmniej nie rozczarowalo i mam nadzieje ze bedzie tylko lepiej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam wrażenie, że na trzecim screenie Wiedźmin ma wzrok pedofila? :D

Rzeczywiście ta paleta kolorów jest wybitnie źle dobrana, wszystko jakby wyrwane z lasu smerfów. No i oczywiście Geralt z radioaktywnymi włosami w roli Pedo-Bear''a :P Creepy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za bezsensowne komentarze...
Wy wszyscy pamiętacie, że do premiery Wiedźmina 2 jeszcze rok, tak?

Polecam zapoznać się z FAQ na temat W2, a dokładniej z wypowiedziami na temat prezentacji Wiedźmina - dużo wyjaśnia w sprawie wyglądu Geralta. I nie będzie więcej nieporozumień. Link w moim podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>I co PCtowcy juz nie macie exluziwa

I co się zachowujesz jak idiota skoro od początku było wiadomo że Wiedźmin 2 wyjdzie też na konsole? Nikt nigdy nie mówił że to będzie exclusive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować