Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2007 o 10:30, Fleming08 napisał:

>
A posiadłość z którego rodu jest najładniejsza? Tzn. mi się podobają klimaty takie jak Pelagiad,
Caledra i Ebonheart...nie lubie takich fantastycznych jak np. Balmora:/

Widziałem (bo mam:P) tylko posiadłość Redoran. Najbliżej jest z niej chyba do Ald-Ruhn.Ogólnie nie polecam(częste burze piaskowe i co chyba najbardziej denerwujące - skrzejacze;/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 10:30, Fleming08 napisał:

A posiadłość z którego rodu jest najładniejsza? Tzn. mi się podobają klimaty takie jak Pelagiad,
Caledra i Ebonheart...nie lubie takich fantastycznych jak np. Balmora:/

No to masz problem, bo ze wszystkich trzech ta a''la Balmora jest najnormalniejsza :P
Pozostałe dwie to: w Bal Isra w stylu Ald''Ruhn i Tel Uvirith w stylu telvańsim (a''la Sadrith Mora) - moja ulubiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Poszukaj w jaskiniach i grobowcacj Czerwonej Góry Wampirzego Króla Mastriusa- daje on questa, gdzie znajduje sie artefaktyczną tarczę (niezła całkiem), walcząć też dla Rodu Aundae można zdobyć dwa artefakty pozostałe po zabitym łowcy wampirów. Hf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 10:43, kprayman napisał:

Ja niemoge dostać się do rodu Redoran bo jestem neverajczykiem urshilaku .... i niewiem jak
zostać horatorem redoran :(


Bycie Nerevarinem Urshilaku nie przeszkadza w dołączeniu do Rodu Redoran- możliwe, że jesteś juz w jakimś innym Rodzie, albo zabiłeś jakiegoś ważnego Redorianina- co do Hortatora to postępuj zgodnie ze wskazówkami Wieszczki Nibani Maesy- w dzienniku powinieneś mieć to wytłumaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 14:29, Probos napisał:

Miał ktoś z was kiedyś w posiadaniu miecz Lilarcor +3 ? Dodaje go jeden z modów z CDA :D Coś
wspaniałego, nie dość, że gada to jeszcze awansuje, przy czym zmienia wygląd, Gorąco polecam...


A gdzie ten miecz można zdobyć? Oczywiście w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2007 o 16:47, MasterHeroes napisał:

A gdzie ten miecz można zdobyć? Oczywiście w grze.

Tego miecza nie znajdziesz w grze chyba że dodasz do niej plik z tym mieczem tzw. "mod" Wtedy miecz ten znajdziesz w Seyda Neen w sklepie cechowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 16:49, Gall historyk napisał:


> A gdzie ten miecz można zdobyć? Oczywiście w grze.
>
Tego miecza nie znajdziesz w grze chyba że dodasz do niej plik z tym mieczem tzw. "mod" Wtedy
miecz ten znajdziesz w Seyda Neen w sklepie cechowym.


Nom, muszę przyznać że ten miecz jest świetny. Można zmienić go z dwu na jedno ręczny. Trochę wolny jeśli jest trzymany w jednej rece ale podczas wyprawy do grobowców jest to niezastąpione. Wkurza mnie trochę to jego śpiewanie ale zawsze lepiej jest czegoś posłuchać albo podrużować z towarzyszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2007 o 17:19, MasterHeroes napisał:

Nom, muszę przyznać że ten miecz jest świetny. Można zmienić go z dwu na jedno ręczny. Trochę
wolny jeśli jest trzymany w jednej rece ale podczas wyprawy do grobowców jest to niezastąpione.
Wkurza mnie trochę to jego śpiewanie ale zawsze lepiej jest czegoś posłuchać albo podrużować
z towarzyszem.


A mi się podoba to podśpiewywanie:)Zresztą ma lepsze teksty typu "Smokin!" albo "Na mnie patrzysz?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 00:40, Buhahahahaha napisał:

Gdzie można znaleść opis przejścia wszystkich gildi, rodów i czego tam by nie było (główny
być nie musi)

Jeśli masz grę z EKN to na płycie masz poradniki do podstawki i dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 00:40, Buhahahahaha napisał:

Gdzie można znaleść opis przejścia wszystkich gildi, rodów i czego tam by nie było (główny
być nie musi)


www.elderscrolls.phx.pl

Tam jest wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 01:01, Gall historyk napisał:

> Gdzie można znaleść opis przejścia wszystkich gildi, rodów i czego tam by nie było (główny

> być nie musi)

www.elderscrolls.phx.pl

Tam jest wszystko


A zajrzałeś tam chociaż? Bo ja tak i nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2007 o 01:03, Buhahahahaha napisał:


A zajrzałeś tam chociaż? Bo ja tak i nie ma!


Och serio?? to patrz

Hlaalu
http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=331&Itemid=396
Telvani
http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=333&Itemid=398
Redoran
http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=332&Itemid=397

Mam dalej wklejać czy już sam trafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda, jak go przyzwiemy :D Taki oldskullowy czacher ^^
Nie wiem czy ktoś z was odkrył już tajemnice awansu, mianowicie po zabiciu odpowiedniej liczby przeciwników, Lilarcor zmienia nazwę i wygląd ( każdego po trochu ^^ ).
Coś wspaniałego ;) Ale teraz ide spać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 05:18, Probos napisał:

Fajnie wygląda, jak go przyzwiemy :D Taki oldskullowy czacher ^^
Nie wiem czy ktoś z was odkrył już tajemnice awansu, mianowicie po zabiciu odpowiedniej liczby
przeciwników, Lilarcor zmienia nazwę i wygląd ( każdego po trochu ^^ ).
Coś wspaniałego ;) Ale teraz ide spać ^^


serio zmienia wygląd??mógłbyś wrzucić screen??byłbym wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z grą. Po dodaniu dodatków (rasa wiedźmina, wilkołaka, Lilancora - miecza i awansującej broni) gry włączę grę wywala mnie, z gry albo gra się zawiesza. Macie jakiś pomysł jak to rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować