Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2006 o 22:50, KrzysztofMarek napisał:

Tak, porządny zasilacz to podstawa, podobnie jak płyta główna./.../


No właśnie moja płyta główna najlepsza nie jest :/ Na razie nie miałem nawet w planach jej wymioany, bo za drogo by to mnie wyszło. Może później. Kartę graficzną chcę z 256mb (zapomniałem napisać). Wiem, że Widek ma 128, ale i tak mu chodzi dobrze Oblivion. Moja płyta ma tylko 2 sloty na RAM, a ja mam dwie po 256 kingstone''a. Będę musiał kupić 1gb w jednej kości i chyba powinno starczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś widział stronę, na której wypisane są wszystkie komendy do konsoli dodające wpisy w dzienniku? Chodzi mi o ominięte zadania. Np. Ominąłem 2 zadania Nemindy z Rodu Redoran, gadając za szybko z jedną osobą. Albo za Chiny nie mogę pogadać z Ilmenią Dren na temat Dwóch Lamp. Na niektórych forach można znaleźć pojedyńcze komenty typu: Journal "HH_TwinLamps3" 10. Ktoś może gdzieś widział taki spis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 13:04, Xqu napisał:

Czy ktoś widział stronę, na której wypisane są wszystkie komendy do konsoli dodające wpisy
w dzienniku? /.../

Już jak jest dokładnie, to zdążyłem zapomnieć, ale musisz pobawić się ConstructionSet''em. Wtedy pojawią Ci się wszystkie dialogi, ale nie wpiszesz ich z konsoli, jeśli zawierają polskie litery. Może ktoś pamieta dokładniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znaci strony gdzie moge znalesc save do Morrowind po wyleczeniu Siebie ze spaczenia? A moze ktos mi taki save podaruje? :) Bo tak sie sklada ze przeinstalowalem Windows i zapomnialem zachowac save. BArdzo prosze o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie Rpg typu morka,obliviona,gothica i innych nie ma trybu gry w sieci
jesli chcesz zagrac w sieci w rpg to kup Gulid wars,WoW lub Linage 2
sa rozne mody multi (np do GTA SA) ale w morku jest tylko single i za to mu chwała !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 19:25, mike91 napisał:

Oficjalnie Rpg typu morka,obliviona,gothica i innych nie ma trybu gry w sieci
jesli chcesz zagrac w sieci w rpg to kup Gulid wars,WoW lub Linage 2
sa rozne mody multi (np do GTA SA) ale w morku jest tylko single i za to mu chwała !!!


Czy chwała mu za to, to kwestia gustu. Ja chętnie bym pograł w MORPG w Cesarstwie Tamriel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO! Skończyłem Morrowinda, z Trójcą i Bloodmoonem. Po walce z Hircynem skłaniam się do opinii, że Błękitne Znamię jest najlepszą jednoręczną bronią w grze (exequo z Czerpakiem). Chociaż na Wilkołaki lepiej działała ta srebrna maczuga, którą dostawało się za przywrócenie mocy Skaalom. Mam już trochę dość, moja żona - zwłaszcza ;-))) Ale gra trochę średnio wyważona - 4 wilkołaki naraz sprawiało o niebo większy problem niż walka z Boginią (bądź co bądź) - Almalexią. To samo można powiedzieć o Hircynie, choć tu walczyło się z jego awatarem, co można jakoś zrozumieć - ale czemu nawet mnie poważniej nie zranił w czasie walki finałowej?
Breton, Mag Najemny (nieco podobny do Maga Zbrojnego), 69 poziom.
ps. zaskoczyły mnie troszkę te kompletnie gołe berserkerki wśród zamieci śnieżnych :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej! Jest taki mod do morrowind''a, który dodaje multi! Nie jest ponoć stabilny. CHyba z wersją polską nie chodzi, ale wiem że taki jest, bo ściągnąłem go kiedyś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 21:30, Yamamoto napisał:

Hej, hej! Jest taki mod do morrowind''a, który dodaje multi! Nie jest ponoć stabilny. CHyba
z wersją polską nie chodzi, ale wiem że taki jest, bo ściągnąłem go kiedyś!


moze i jest ale w podstawce jest tylko single i mi to pasi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aargh, jak dołąćzyć do telvanni?? poszedłem do sadrith mory, i do tej ich głownej wieży, pogadałem z tym ich nadętym guru (jestem bretonem to musialem mu odpalic 2k łapówy zeby chcial gadac). i nic sie od nie go nie dowiedzialem. jak przystapic do rodu?? z kim mam gadac i gdzie?? bo w sadrith morze poza domem rosomaka i tą wieża nie ma zadnych poważnych budynków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idź do północnej części miasta, tam do Siedziby Rady Rodu Telvanni. W środku jest 5 głosów (przedstawiciele magów), tam pogadaj z byle kim i możesz się przyłączyć do rodu. Na początek to oni zlecają zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Mianowicie Aryon (w zadaniach dla rodu telvenni) kazał mi obronić jakiegoś gościa z tego rodu atakowanego przez haalu. Mam niby dotrzeć do miejsca zwanego odiniar (czy jakoś tak), ale nie mam pojęcia, gdzie ono jest (według wskazówek na południe od pewnych dwemerowych ruin, ale tam nigdzie żadnej wieży znaleść nie mogę). Czy ktoś może mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją w dodatku trójca. Jest to misja od Almalexii która każe zrobić nad twierdzą ten wiatr. Zchodzę do podziemi pod fontannę przebijam się zdobywam ładunki wybuchowe podkładam pod ścianę i ... nic się nie dzieje. Jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 19:49, Hoplita napisał:

Gdzie mogę znaleść Venama Drena (potrzebny mi bo muszę dostać pozwolenie na budowę własnej
twierdzy)?


Jest w Ebonheart, w Komnatach Rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 19:49, Hoplita napisał:

Gdzie mogę znaleść Venama Drena (potrzebny mi bo muszę dostać pozwolenie na budowę własnej
twierdzy)?

Tak, pozwolenie na budowę twierdzy dostaniesz od księcia Vedama Drena, znajdziesz go w Ebonheart, w Komnatach Wielkiej Rady (I piętro).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 21:05, Amistan napisał:

NO! Skończyłem Morrowinda, z Trójcą i Bloodmoonem.

Heheh, grałeś wampirkiem? Polecam wilkołaka, jest o niebo lepszy. Więcej atrakcji, a i tak możesz wrócić do normalnej postaci. Ja obecnie gram Leśnym Elfem, Wlasna Klasą(Zlodziej/Skrytobojca).. Póki co 41 level, główny wątek jak zawsze omijam i robię sobie co i raz wypady do dwemerowskich ruinek :). Heheh, to wlaśnie bardzo lubie w Morku(no, gdyby nie monotonnosc pomieszczen). Powoli moim zlodziejaszkiem zmieniam sie na wojownika, dalem mu w reke deadryczna dai-katane, ale cholernie ciezko z tym walczyć, bo powolne a i niski poziom umiejetnosci poslugiwania sie bronia mam :). Więc w zapasie zawsze noszę krótki mieczyk, który w kilka sekund rozpierdziela wszystkich przeciwnikow :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować