Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2005 o 15:14, Yamamoto napisał:

Mam pytanko. Gdzie i jak można wejść do Groty Wcielonych ?

Wiesz, gdzie jest twierdza Rotheran na Dagon Fel? prawie na wprost, po drugiej stronie . Alb będziesz posuwał sie brzegiem morza od strony Tel Vos w kierunku zachodnim. Mijasz pierwsze góry i wchodzisz w wąwóz, tam idziesz do końca aż znajdziesz bramę. Brama otwiera się dwa razy na dobę, bodaj o 6. Tam jest grota wcielonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2005 o 14:28, Budo napisał:

To prawda- jeśli chcesz zdobyć bardzo fajny przedmiot, to polecam
udać sięna północny zachód od Seyda Neen, wzdłuż wybrzeża- natrafisz na dwa grobowce, w jednym bedzie ciekawy pierścień-
super jak na początek i nie tylko.

A dzięki, dzięki. Pewnie że zahaczę. :)
Uwielbiam odwiedzać grobowce. I nie profanuję ich, no chyba że Przodkowie mnie sami zaatakują a jest to nieuniknione. ;-) W "poprzednim wcieleniu" byłem tam ale.. pamięć nie ta a wywaliłem moje zapiski z tamtej rozgrywki. Teraz robię bieżące. :D:D Nie będzie toPierścień Mentora przypadkiem? Nie pamiętam już zupełnie ale.. zbadam ten grobowczyk. :] Zaraz już pozwiedzam okolice Seyda Neen. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2005 o 16:35, Pablo_bel napisał:

A dzięki, dzięki. Pewnie że zahaczę. :)
Uwielbiam odwiedzać grobowce. I nie profanuję ich, no chyba że Przodkowie mnie
sami zaatakują a jest to nieuniknione. ;-) W "poprzednim wcieleniu" byłem tam ale.. pamięć nie ta a wywaliłem moje zapiski
z tamtej rozgrywki. Teraz robię bieżące. :D:D Nie będzie toPierścień Mentora przypadkiem? Nie pamiętam już zupełnie ale..
zbadam ten grobowczyk. :] Zaraz już pozwiedzam okolice Seyda Neen. ;)


No to będzie Pierścień Mentora. To świetny przedmiot, bo juz na początku możesz mieć praktycznie bez żadnych problemów potężny artefakt. Tylko uwaga na zapułapkowana urnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje Moro! Brat usunął mi savy! Przeszedłem całe Moro i Połowę Bloodmoona! Moje zakrzywione ostrze! Moje buty szybkości! Mój ukochany Topór "Northim"
Moja Postać! Co ja mam począć!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 19:06, Northim napisał:

Moje Moro! Brat usunął mi savy! Przeszedłem całe Moro i Połowę Bloodmoona! Moje zakrzywione ostrze! Moje buty szybkości!
Mój ukochany Topór "Northim"
Moja Postać! Co ja mam począć!?!


Uuu żali mi Cię. Najpierw zabij brata! :P Oczywiście żart, ja tam moje sejwy do morka mam w trzech kopiach, zabezpieczone przed niepowołanymi łapskami. Zawsze możesz zacząć od nowa inną postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 19:06, Northim napisał:

Moje Moro! Brat usunął mi savy! Przeszedłem całe Moro i Połowę Bloodmoona! Moje zakrzywione ostrze! Moje buty szybkości!
Mój ukochany Topór "Northim"
Moja Postać! Co ja mam począć!?!


Zlej brata! Na pewno pomoże :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 19:06, Northim napisał:

Moje Moro! Brat usunął mi savy! Przeszedłem całe Moro i Połowę Bloodmoona! Moje zakrzywione ostrze! Moje buty szybkości!
Mój ukochany Topór "Northim"
Moja Postać! Co ja mam począć!?!

Hm.. czy po takim uczynku to brat nadal jest bratem? Najmij Mroczne bractwo. ;-)
Eh, no.. nie masz sejva to tylko od nowa raczej. A może masz punkt przywrócenia systemu zrobiony przypadkiem lub może sam ci zrobil jesli coś instalowałeś "powazniejszego"? Jeśli masz xpeka oczywiście. :)
Sprawdź i może chocby "większą część" odzyskasz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 19:06, Northim napisał:

Moje Moro! Brat usunął mi savy! Przeszedłem całe Moro i Połowę Bloodmoona! Moje zakrzywione ostrze! Moje buty szybkości!
Mój ukochany Topór "Northim"
Moja Postać! Co ja mam począć!?!

Jak to starszy brat, to lepiej siedź cicho. I drugi raz po Morku przechodź Trójcę, a Bloodmoona zostaw na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 20:33, Pablo_bel napisał:

A może masz punkt przywrócenia systemu zrobiony
przypadkiem lub może sam ci zrobil jesli coś instalowałeś "powazniejszego"? Jeśli masz xpeka oczywiście. :)
Sprawdź i może
chocby "większą część" odzyskasz. ;)


Taki punkt przywrócenia systemu nie pomoże przywrócić savów (takie pliki nie są zapisywane, tylko systemowe itp.).
Musiałby mieć gdzieś kopie zapasową dysku, albo w najgorszym wypadku jak jest całkowicie zdesperowany to skorzystać z programów przywracających utracone lub usunięte pliki.
Ja bym tam ale zaczał morka od poczatku (naszczęście mam kopie zapisane na płytce :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 22:02, Pitkit napisał:

> /.../
Ja bym tam ale zaczał morka od poczatku (naszczęście mam kopie zapisane na płytce :).

A sprawdziłeś, czy działaja? Utraciłem trochę "Moich dokumentów" i sporo sejwów jak nagrywarka okazała się zepsuta. Niby nagrywała, potem weryfikacja zapisu bez przeszkód a płyta do bani. I to nie była wina płytek, sprawdzałem z tej serii na innych nagrywarkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mów że straciłeś sejvy z Morosia? Jak chcesz mogę ci odpowiedzieć (mail) i odesłać te które kiedyś mi wysłałeś, na pewno mam gdzieś w Outlooku... Przecież tyle pracy (sejwy z Morosia to jest wartość, tyle roboczogodzin ;)) nie może się zmarnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2005 o 22:02, Pitkit napisał:

Taki punkt przywrócenia
systemu nie pomoże przywrócić savów (takie pliki nie są zapisywane, tylko systemowe itp.).
Musiałby mieć gdzieś kopie zapasową
dysku, albo w najgorszym wypadku jak jest całkowicie zdesperowany to skorzystać z programów przywracających utracone lub
usunięte pliki.
Ja bym tam ale zaczał morka od poczatku (naszczęście mam kopie zapisane na płytce :).

Ee.. wszystkie przywraca. Jak rany. :)Sam robiłem, gdy byłem zmuszony. Troche trwało bo przywrócił mi baaardzo długą grę do wcześniejszego stanu. I inną "ponownie dodał" gdy już nie bylo jej od jakiegoś czasu.
I musiałem znowu się trudzić do dochodzenia gdzie już byłem wczesniej. Ale musiałem to zrobić. Jedne sterowniki ( z tych nowszych) mi mieszaly sporo i nie było wyjścia. ;) Po powrocie system oki i stan na dyskach tego co było w momencie tworzenia punktu przywracania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2005 o 22:09, KrzysztofMarek napisał:

A sprawdziłeś,
czy działaja? Utraciłem trochę "Moich dokumentów" i sporo sejwów jak nagrywarka okazała się zepsuta. Niby nagrywała, potem
weryfikacja zapisu bez przeszkód a płyta do bani. I to nie była wina płytek, sprawdzałem z tej serii na innych nagrywarkach.


Nie sprawdzałem, ale to zrobię. Jeśli masz rację to szkoda tych savów.
Naszczęście mam też ich kopie na dysku twardym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 22:12, michal19 napisał:

Nie mów że straciłeś sejvy z Morosia? Jak chcesz mogę ci odpowiedzieć (mail) i odesłać te które kiedyś mi wysłałeś, na pewno
mam gdzieś w Outlooku... Przecież tyle pracy (sejwy z Morosia to jest wartość, tyle roboczogodzin ;)) nie może się zmarnować...

Te, które kiedyś wysyłałem, to z płyty, to nowsze mi wcięło. Zresztą i dysk twardy poszedł... Teraz mam nowe, mogę w czasie znacznie krótszym wszystko załatwić bo w geografii swiata nieźle się orientuję. Jak Gothic III albo Oblivion wyjdzie, o, to, będę sejwów pilnował...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry. To było wtedy przywracanie inne, z Nortona - "przywracanie systemu". :)
Wielkie sorry. Ale gorączka mnie dopadła dziś.:-/ KrzysztofMarek wie kto jest sprawczynią tego. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 22:13, Pablo_bel napisał:

Ee.. wszystkie przywraca. Jak rany. :)Sam robiłem, gdy byłem zmuszony.
Troche trwało bo przywrócił mi baaardzo długą grę do wcześniejszego stanu. I inną "ponownie dodał" gdy już nie bylo jej
od jakiegoś czasu.
I musiałem znowu się trudzić do dochodzenia gdzie już byłem wczesniej. Ale musiałem to zrobić. Jedne
sterowniki ( z tych nowszych) mi mieszaly sporo i nie było wyjścia. ;) Po powrocie system oki i stan na dyskach tego co
było w momencie tworzenia punktu przywracania. :)


To u mnie system przywracania działa inaczej (dziwne, może masz inaczej ustawiony).
Przywracałem kiedyś bo coś za dużo "śmieći" miałem na kompie, po przywróceniu nic się nie zmieniło. Żadne savy z różnych gier się nie zmieniły (w tym z morka), a nadal miałem na kompie śmieci co mi kompa spowalniały.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 22:24, Pablo_bel napisał:

Sorry. To było wtedy przywracanie inne, z Nortona - "przywracanie systemu". :)
Wielkie sorry. Ale gorączka mnie dopadła
dziś.:-/ KrzysztofMarek wie kto jest sprawczynią tego. ;-)


Aha to się rozumie. Coś nie mogłem uwierzyć, że przywracanie systemu w win xp działa tak dokładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie , nie. ;) Naprawdę objaw podziębienia i "otumanienia" mózgu. ;P
Pomyliłem xpekowski punkt kontrolny z wczesniej kiedyś robionym przywróceniem do poprzedniego stanu Nortonem. Ale nie umyslnie tylko z naprawdę "dopadło" mnie gorączkowanie dziś. I lekkie zawirowanie mam. Nawet w Morku mi się"kiepsko" chodziło, bez czujności. :( A to smutne.
Dopóki mi nie przejdzie to nic nie piszę. ;-) Poza Lożą. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 21:33, KrzysztofMarek napisał:

> Moje Moro! Brat usunął mi savy! Przeszedłem całe Moro i Połowę Bloodmoona! Moje zakrzywione ostrze! Moje buty szybkości!

> Mój ukochany Topór "Northim"
> Moja Postać! Co ja mam począć!?!
Jak to starszy brat, to lepiej siedź cicho. I
drugi raz po Morku przechodź Trójcę, a Bloodmoona zostaw na koniec.

O tóż to brat i to o 2 lata starszy.
On gra tylko w Neverwinter Nights a w Morrowinda to trochę pograł i ręką machnął.
Dzięki chłopaki za słowa otuchy. Tym razem się nie dam. Narobię tyle kopi że cały dysk mi zapisy zajmą.
Ale ten ból pozostanie na zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować