Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2007 o 19:04, KrzysztofMarek napisał:

Najlepiej oznaczenie zrobić u Pełzacza w Calderze, potem zebrać wszystko z podłogi i chociaż
nie możesz chodzić, to czar "przeniesienie" zadziała a Pełzaczowi wszystko, chociaż ratami,
sprzedasz.


A jeszcze lepiej będzie , gdy w pewnym momencie przestanie się zbierać żelastwo wszelkie.Na początku kasa jest potrzebna , ale w zaawansowanej grze mam pozawalane Gildie Magów , 100 wycieczek do kraba i milion w kieszeni , z którym nie wiadomo , co zrobić.Zresztą przy zaawansowanym handlu , można kupować taniej niż sprzedawać i od handlarzy w każdej chwili da się uzyskać sporo tysięcy.Tylko jak zostawić na ziemi tyle fajnych przedmiotów? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kasy nie potrzebuje na razie:D Mistrz gildii wojów,magów, Dagoth Ur ubity, teraz działam w Wielkim Rodzie Redoran, u Caiusa Cosadesa prywatna galeria wszelakiego żelastwa magicznego,cały dom pozawalany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O!! Tak mądrze napisałem , że aż Sekretarzem zostałem.
A wracając do handlu , to zawsze stawiam na tą umiejętność i od samego Seyda Neen uwalniam wszelkich handlarzy od złota , które posiadają , a wyposażenia zostawiam całą masę , gdzie leży , zabierając przedmioty magiczne ewentualnie potrzebne do questów.Można w ten sposób oszczędzić sporo godzin robienia za tragarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żelastwa mam tyle, że moja postac ledwie chodzi, nawet ładny dom oraz maksymalnie rozwiniety bohater(wszystko na ponad 100). Dopiero zacząłem grać! Tak samo z kasą, około kilku milionów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 20:45, Spitfire14 napisał:

Dopiero zacząłeś grać? ale w jakim sensie? czy może na kodach?

max bohater i kilka milionów to mod beast of burden do kasy, a max bohater to z 50 h grania jessli wiesz o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>50 h grania

Dnia 02.08.2007 o 20:52, Mekus napisał:

jessli wiesz o co chodzi :)


wiem,ale moja postać na razie tak bardzo rozwinieta nie jest:D 36 poziom, wojownik oczywiście, długie ostrze,ciężki pancerz 100, teraz szkole się w obuchowej Czerpakiem:D Wytrzymałość 100, Siła 100, szybkość 89, siła woli 87 nie jest źle:D poza tym kirys bogów,Hełm Oreyna Niedźwiedziej Łapy, Czerpak, Upiorna Opoka, Amulet Nekromanty, reszta zbroi ebonowa, niedługo ruszam po Eltonbranda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko: jakich modów używacie(jeśli w ogóle używacie) i powiedzcie mi czy ktoś z was próbował albo gra złodziejem? Ja próbowałem kilka razy w do niczego był ten mój złodziej, ogólnie to wszyscy NPC widzą mnie kiedy mam włączone skradanie - chowam się za chatę a oni i tak mnie widzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 20:43, KBM napisał:

Żelastwa mam tyle, że moja postac ledwie chodzi, nawet ładny dom oraz maksymalnie rozwiniety
bohater(wszystko na ponad 100). Dopiero zacząłem grać! Tak samo z kasą, około kilku milionów. Nie, dlaczego miałbym grać na kodach?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

złodziej - do niczego chyba ze sie chcesz pobawic ale na +100 nie dasz rady... najlepsza klasa to wojowniko-mag
w grze nic nie ma wartego kradnięcia w taki sposób jak mówisz :P ale za mało skradania masz albo go nie włączasz, pozatym czasami npc "patrzy" na przedmiot, spróbuj go odwrócic plecami do przedmiotu, da się bo niekiedy npc sie do ciebie obraca i przez chwile mozna pokierować gdzie bedzie stał :)
Spitfire14 - 50 h to do posta KBM :) pomyłkęs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 21:01, Spitfire14 napisał:

a próbowałeś zaklęć Kameleon lub Niewidzialność?


No tak, ale po to jest chyba umiejętność "skradanie" żeby być niewidzianym i niesłyszanym.
Hmmm. Nie używasz modów? Dlaczego. Ja mam dość dużo włączonych.
A czy ktoś z was bawił się kiedyś Construction Setem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 21:06, Mekus napisał:

Spitfire14 - 50 h to do posta KBM :) pomyłkęs


no cóż,zdarza się...

a co do wojowniko-maga to właśnie takim gram:D z magii przydają mi się mistycyzm,przemiana i iluzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 21:07, Benqiu napisał:

A czy ktoś z was bawił się kiedyś Construction Setem?


bawiłem, próbowałem nawet zrobić domek sobie, ale mi nie wyszło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę drętwe jest to, że jeżeli grasz wojownikiem to bez problemu możesz być magiem! Trochę się pouczysz u nauczycieli i będziesz dobry i coraz lepszy. Ja tak zrobiłem pod koniec gry, z super wojownika stałem się dwuklasowcem.

PS. Fajnie zaklinać przedmioty! Mogą ładne cuda wyjść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 21:10, DJ Danielus napisał:

PS. Fajnie zaklinać przedmioty! Mogą ładne cuda wyjść!


Zgadzam się:)) sam zrobiłem sobie miecz, daedryczny claymore zakląłem i przerobiłem go na "Nadzieja":D właściwości: Uspokojenie Istoty i Uspokojenie Humanoida:) drugim razem też z daedrycznego claymore zrobiłem sobie ostrze ziemi, właściwości: Wykrywanie istoty i Wykrywanie humanoida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować