Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Mam pytanie, otóż ściągnąłem mody dałem tam gdzie mi kazano w instrukcji, a podczas ładowania błędy wyskakują. Co mam zrobić? Kilka razy próbowałem i nic! Zrobiłem wszystko: skopiowałem do foldery specjalnego i na początku załadowałem te mody.
Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram tylko magiem. Jakoś wojownikiem mi nie idzie gra. A tak to rzucam na siebie tarczę w razie czego, na przeciwnika paraliż a później rzucam w niego czarami zniszcenia ile wlezie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 21:14, Benqiu napisał:

Ja gram tylko magiem. Jakoś wojownikiem mi nie idzie gra. A tak to rzucam na siebie tarczę
w razie czego, na przeciwnika paraliż a później rzucam w niego czarami zniszcenia ile wlezie
:D


No cóż,to też jakaś metoda:) jak grasz magiem,to od razu na początku walki rzuć lewitacje,pójdź trochę w górę i stamtąd nawalaj przeciwnika zniszczeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 21:13, DJ Danielus napisał:

Mam pytanie, otóż ściągnąłem mody dałem tam gdzie mi kazano w instrukcji, a podczas ładowania
błędy wyskakują. Co mam zrobić? Kilka razy próbowałem i nic! Zrobiłem wszystko: skopiowałem
do foldery specjalnego i na początku załadowałem te mody.
Proszę o pomoc.


No ja jak nawrzucam za dużo modów to sie morrek już przy ładowaniu sypie na pulpit. Ja tam patrzę co się ładuje: np. ładuje się mod dzieci0.4PL i wtedy wychodzi błąd to wiem że ten mod się krzaczy to go wyłączam o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogą mogą... Jak kiedyś się znudzisz tą grą, albo po prostu będziesz chciał zrobić coś innego to polecam pobawienie się w "cheatera". Wiem, że to trochę głupia sprawa, ale jeżeli się to robi "just for fun" to co innego. Ustawcie sobie w powiedzmy zniszczeniu 400 (w reszcie magicznych szkół też) i pokombinujcie, szczególnie połączenie kula ognia na cel + chyba lodowy pocisk na cel i coś jeszcze tam robiłem. Wyszła mi ogromna kula ognia (przy wybuchu), a kiedy leciała, to wokół niej krążyła biała, mała, lodowa kulka. Wyglądało to świetnie :) A co do zaklinania, to też się bawiłem sporo, wszelkie kombinacje mile wskazane. Paraliż + zaklęty załóżmy na to długi miecz (o ile dobrej broni nie mamy), tyle, że na jak najdłuższy czas (zaklęta broń). Wtedy paraliżujesz wroga, a potem łup kilka razy i leży oniemiały. Można tak sporo mocnych wojowników pokonać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 21:24, DJ Danielus napisał:

Szkoda, bo bym dopracował kilka modeli :P


tak,np. maksymalnie napakować Błękitne Znamię, które i tak jest najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie :P Zaklinanie = "umagicznienie" broni. Chodziło mi o czar "zaklęty sztylet" "zaklęty topór" etc. w tworzeniu czarów + jakiś inny np. paraliż bądź tarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 21:20, DJ Danielus napisał:

A jak w każdym znajduje problem?
Nie wiem, może coś źle zrobiłem?


Źle? No nie wiem. powiedzmy że masz mod spakowany zipem dajmy na to "aaa.zip" Otwierasz to i powiedzmy że są tam 3 elementy folder texture, folder music i plik .esp. Wszystko wrzucasz do folderu Data ta gdzie morrek siedzi, zgadzasz sie podmiany plików (jeśli będzię co podmieniać) i już. Ale niektóre mody mają to do siebie że się żrą ze sobą i nie poradzisz nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest wyjątek czy wszystko się da? Bo ja magicznych przedmiotów nie mogłem za nic zaklnąć... Albo mam sklerozę, ale jeszcze bądź co bądź pamiętam prawie wszystko z czym miałem do czynienia. Olśnij mnie - czy ja się mylę? Bo sam już do końca nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taki daedryczny sztylet : Pożeracz Dusz, można go dostać za zadania w Gildii Magów w Balmorze xD poza tym właściwość"pożeracza dusz" ma też artefakt: Miecz Umbry. Umbre możesz spotkać koło Suran,ale jest trudnym przeciwnikiem w walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie(znowu :P) czy czytacie księgi? macie jakąś ulubioną? Mnie rozwaliła "Prawdziwa Barenziah(czy jakoś tak) i "Elementarz Barbarzyńcy" Po prostu polew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować