Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

AMD/ATI: sprzedaliśmy 6 milionów nowych Radeonów w ciągu pól roku

28 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2010 o 15:01, Arkhaor napisał:

Kto to pisał? xD


Ja. :)

Dnia 19.04.2010 o 15:01, Arkhaor napisał:


"Pól roku" ?
"MVIDIA? ;P.


Oj tam, zdarza się. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla ATI :) Oby szło im dalej równie dobrze :)
Ale mam nadzieję, że NV też się obudzi bo najlepiej jeśli na rynku jest wyrównana konkurencja :)
Wolę, żeby nie było "liderów" rynku a żeby obie firmy starał się ciągle prześcignąć przeciwnika w UCZCIWEJ walce na świetne produkty i niskie ceny.... Jak to dobrze pomarzyć :)

P.S. "Jeśli sięgniecie pamięcią wstecz"... A to można sięgnąć pamięcią do przodu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I niech mi teraz ktoś powie, że granie na PC umiera... Oczywiście nie wszyscy z nabywców kart z serii HD 5000 kupili je z myślą o graniu ale uważam że zdecydowana większość. No bo po co do komputera biurowego karta z DX11 jak można mieć tańszy, w 100% wystarczający, starszy model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A podobno PC jest martwy. Ilekroć patrzę na takie newsy, i na informacje o ponad 20 milionach kont na Steamie, to się nadziwić nie mogę. o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 15:15, Pralkosuszarka napisał:

I niech mi teraz ktoś powie, że granie na PC umiera... Oczywiście nie wszyscy z nabywców
kart z serii HD 5000 kupili je z myślą o graniu ale uważam że zdecydowana większość.
No bo po co do komputera biurowego karta z DX11 jak można mieć tańszy, w 100% wystarczający,
starszy model?


Nie umiera i nigdy nie umrze :) Zwróć tylko uwagę na jeden szczegół - sprzedali 6 mln. układów. Ile z tych układów zostało sprzedane na kartach graficznych? Tego nie wiadomo... Niemniej brawo AMD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem,czy poczekać i kupić HD5870 lub 5970 czy czekać na serię 6000?
obecne karty są ponoć bardzo dobre ale słabe w działaniu w directx11 / mam nadzieję że w nowej serii kart AMD/ATI to naprawi / - w recenzji nowego GeForce w CDA piszą że bije on w dx11 najlepszego Radeona 10-cio krotnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 15:32, lis_23 napisał:

w recenzji nowego GeForce w CDA piszą że bije on w dx11 najlepszego Radeona 10-cio krotnie ...


Aha, CDA. To bardzo wiele tłumaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czemu dziwić, od czasów HD3xxx, ATI zaczyna sobie coraz lepiej radzić, może, nie jest albo nie było mistrzem wydajności, ale mistrzem opłacalności w najpopularniejszych segmentach to tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 15:15, Pralkosuszarka napisał:

I niech mi teraz ktoś powie, że granie na PC umiera... Oczywiście nie wszyscy z nabywców
kart z serii HD 5000 kupili je z myślą o graniu ale uważam że zdecydowana większość.
No bo po co do komputera biurowego karta z DX11 jak można mieć tańszy, w 100% wystarczający,
starszy model?


Komputer z taką kartą można wykorzystać do innych celów nie tylko gier. Dla grafików komputerowych szczególnie 3D jest dość przydatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm bardzo dobrze :p Chciałbym jednak, żeby Fermi, które Nvidia wypuści na wakacje byłby dobre bo liczę na obniżki cen HD5850 (zamierzam sobie go kupić). Jednak i tak gratuluję. Szkoda tylko, że z 80% sprzedanych kart to modele z serii 5700 i niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 15:15, Pralkosuszarka napisał:

I niech mi teraz ktoś powie, że granie na PC umiera... Oczywiście nie wszyscy z nabywców
kart z serii HD 5000 kupili je z myślą o graniu ale uważam że zdecydowana większość.
No bo po co do komputera biurowego karta z DX11 jak można mieć tańszy, w 100% wystarczający,
starszy model?


Karty nie da się spiracić. rzekłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się dobrze od kiedy serie 4xxx wypuścili o ile dobrze pamiętam wywalili team co robił 3xxx i utworzyli nowy co zrobił 4xxx i od tego czasu jest luzik :] 4850 do dzisiaj mi służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować