Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe Call of Duty będzie tytułem dla "szerokiej widowni"

45 postów w tym temacie

> Nowe Call of Duty będzie tytułem dla "szerokiej widowni"
Hyh! To coś zupełnie nowego!

...

lol
Seria CoD to przecież synonim gry dla masowego gracza. Nie wiem co oni chcą zrobić, jeszcze bardziej uprościć i ułatwić grę? Gratuluję pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli Activision chce wyciągnąć jak najwięcej kasy wiadomo że Call of duty to kura znosząca złote jaja więc czemu nie podzielić go na trzy podtytuły (historyczne treyarch , coolerskie modern warfare , a teraz będzie Call of duty :Casual ) a Activision będzie tylko liczyć kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Wg mnie CoD to tonący okręt, wszystko przez politykę Acti, nie wnikając, CoD dla mas? Nie rozumiem zupełnie, gry nie da się chyba bardziej uprościć.

Nie podoba mi się to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ha ha, a poziomy trudności będą jedynie dotyczyć tego:
Łatwy: Bohater sam zabija całe armie
Średni: Gracz sam musi strzelać (nie musi celować)
Trudny: Gracz musi także sam iść na przód!
Masochista: Gracz musi sam zabijać całe armie, choć nadal "samo" przeskakuje przez przeszkody
No Life: Gracz wszystko robi sam. Aby odblokować ten tryb kup pan DLC za 12.49€ lub <Równowartość w M$ Points>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech ? A czym ta gra była wcześniej, że rzekomo nie była dostępna dla szerszej widowni ? Realistycznym symulatorem pola walki który jest wykorzystywany do szkolenia wojsk ?

Kurna, chyba jestem No-Lifem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne pojawi się achivment pt. Pacifist czyli przejdź grę bez ani jednego strzału ,a po przejściu gry po ultra hiper mega super duper poziomie trudności odblokujemy specjalny atak uruchamianym jednym przyciskiem który pozwoli rozwalić wszystkich Rosjan na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nareszcie nowa produkcja stanie się dla mnie przyjazna? Poprzednie odsłony odrzucały mnie ogromnym poziomem trudności, niesamowitym realizmem i brakiem automatycznej regeneracji zdrowia. Mam nadzieję, że nareszcie się to zmieni! Wspaniały krok ze strony Acti!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej casualowej gry się nie da zrobić, a to jest chyba najprostszy sposób na poszerzenie widowni(bo wg. poziomów trudności rtyrtyrty to już będzie bardziej film niż gra...), chyba, że by chcieli połączyć wszystkie możliwe gatunki.

Rozwijaj umiejętności twojego super-hiper-mega-ekstra-wymiatającego avatara i uratuj świat sterując jego armią i... nie wiem co by tu jeszcze dorzucić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wersja na pc będzie z wbudowanym aim botem a na konsole aim bot + auto fire seria call of duty skończyła sie (przynajmniej dla mnie) na fenomenalnym mw (nie mylić z mw2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2010 o 19:06, twardy90 napisał:

Zapewne pojawi się achivment pt. Pacifist czyli przejdź grę bez ani jednego strzału ,a
po przejściu gry po ultra hiper mega super duper poziomie trudności odblokujemy specjalny
atak uruchamianym jednym przyciskiem który pozwoli rozwalić wszystkich Rosjan na poziomie.

w akompaniamencie głośnego "No Russians"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acti i ich polityka, IW się sypie tylko patrzeć jak średnia następnych części COD''a będzie obniżana, Cod 4 byl bardzo dobra gra 5 już taka średnia 6 to porostu odgrzewany kotlet :D za 5 lat to tylko patrzeć jak nowa cześć wyląduje w kaszane zone w cd-action :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować