Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe Call of Duty będzie tytułem dla "szerokiej widowni"

45 postów w tym temacie

@ja33no

I będzie tak jak w jednym z numerów CDA.
- Zobacz dostałem Modern Warfare 3 za darmo :D!
- Super!
- Ale moja postać nie ma broni :/.
- Pewnie musisz ją kupić w DLC za jedyne 14.99.
- "-.-

Bardziej poważnie to ja tu widzę, że tonący (Acti) brzytwy się chwyta. IW się rozpada, a Kotick udaje, że tego nie widzi/robi dobrą minę do złej gry i przechodzi nad tym do porządku dziennego. Chce zwrócić uwagę mediów w stronę nowej gry z serii CoD, a nie na ich "rodzinne" kłótnie. Co do jakości gry... no właśnie przemilczę to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla szerokiej widowni ? hmmm... a ja myślę ze zrobią połączenie CoD i The Sims :D przecie cod jest gra dla szerokiego grona odbiorców wiec co oni chce (oczywiście poza $)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak czekam na kontynuację MW...Innego CoDa nie kupię muszą go robić ludzie z IW albo kupię nową grę Respawnu oczywiście jeżeli będzie to FPS...Albo MW3 albo nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... Chcą jednego z największych każuali zrobić jeszcze bardziej każualowatego? Tzn. ja wiem, że się da. Przecież przeciwnicy mogą sami padać na ziemię i udawać martwych nawet jak gracz nie strzela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2010 o 20:12, kodi24 napisał:

Moze wydluza singla do hm...8 godzin i to bedzie cos, co zacheci wiecej osob ;)

Albo skrócą do 4, bo który niehardkorowy gracz jest w stanie poświęcić na grę całe długie 6h.;] Ehh... Acti ode mnie żadnych pieniędzy za CoD''a nie dostanie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cod6 to bylo dno, ale mysle, ze treyarch da rade i pokaze jeszcze wiekszego gniota - i w ten sposob, mam nadzieje, zakonczy serie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie będzie to causul, bo wiadomo z tym się to wiąże.

crun
Nawet pewnie nie grałeś w żadną część CoD''a. Nie CoD 6, tylko CoD MW2 to dno? No pewnie najlepiej sprzedająca się gra to dno. Oj rozśmieszają mnie tacy ludzie jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2010 o 21:07, SongoX napisał:

No pewnie
najlepiej sprzedająca się gra

Ostatnio. Do takich każualowch hitów jak Mario Kart i Wii Fit jeszcze brakuje i coś mi mówi, że nogdy tego nie osiągnie. A takie jest właśnie marzenie producentów najnowszego potworka CoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co z tego będzie ? Nowe studio i nowe doświadczenie. Mam nadzieję ze nie spieprzą tej gry. Dawać do łapek CoD`a nie doświadczonemu studiu może okazać sie krzyżykiem na drogę dla Activision. Narazie trzeba czekać na cudo od Treyarh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2010 o 21:07, SongoX napisał:

Mam nadzieję, że nie będzie to causul, bo wiadomo z tym się to wiąże.

Jak "Tytuł dla szerokiej widownii" nie oznacza casuala, to ja wierzę w Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz i tak muszą wypełnić lukę, bo MW3 jest niepewne w obecnym stanie IW, ale ten pomysł mi się nie podoba, bo albo powstanie jakieś dziwne MMO, albo będziemy machać pilotem żeby postrzelać, lub coś równie głupiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy tylko nadzieje (no co? ona umiera ostatnia), ze nie wyjdzie z tego taki crap jak Modern Warfare 2 (wiem jestem naiwny). Może i to być sobie dla wszystkich, byle by było dobrą grą. Tak jam wam powiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować