Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Siedmiu dawnych członków Infinity Ward dołącza do Respawn Entertainment!

14 postów w tym temacie


Jeśli Respawn będzie pod EA, to nie liczyłbym na nowego króla multi shooterów... w końcu Dice robi świetne bfy, na pewno bardziej prawdopodobną wizją będzie będzie kolejna próba zdominowania rynku przez odsłony bf, a Respawn zajmie się jakąś inną niszą rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 15:50, Niewiernus napisał:

"Respawn Entertainment będą wydawane przez Electronic Arts" - jakiś mam niesmak
po przeczytaniu tej informacji. Ta ''instytucja'' źle mi się kojarzy...


O wiele gorsze skojarzenia mam teraz z Activi$ion....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz EA wszystko robi troche na odwal sie ale to jest dopuszczalne w granicach przyzwoitości :D coz mam nadzieje ze panowie z RE wyskrobia cos ciekawego i godnego zeby konkurowalo z seria COD''a ... Nie ja jestem pewien ze do tego dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tyle co nie lubiłem Infinity Ward właściwie przez podejście Activion do graczy, to Respawn Entertainment mógłbym polubić :P w każdym razie życzę im sukcesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam, to przy którymś poprzednim newsie napisałem, że ciekawie by było jakby Ci co odeszli z IW dołączyli do Respawn i stało się..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... gdzieś czytałem, że istnieje klauzula, która zabrania pracownikom IW zakładać nowego studia i werbować do niego członków z IW. Z tego co pamiętam musi minąć pół roku, żeby taka rekrutacja była możliwa. Nie wiem teraz ile prawdy było w tamtym stwierdzeniu, jeżeli dzisiaj dowiaduje się o zasileniu szeregów Respawn''u przez byłych już pracowników IW. Och nieważne. :) Życzę panom powodzenia na drodze sądowej i przy tworzeniu nowych tytułów. Liczę na to, że wasza nowa gra będzie czerpała garściami z poprzednich waszych tytułów i dostaniemy kawał świetnej gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować