Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

UbiSoft zaprezentował polską okładkę Pure Football, ale...

44 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2010 o 11:06, magnetyzer napisał:

LoL, równie dobrze mogli dać Peter''a Schmeichel''a, przecież kiedyś odwiedził Polskę.

Albo Baraka Obamę, naszego największego sojusznika! Szczegóły, że nie jest piłkarzem. ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może oni się naczytali jakichś Krzyżaków czy czegoś i chcieli takie ''nawiązanie'' do historii zrobić ;P Bo ta okładka taka bojowa trochę.

Ogólnie facepalm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że powód jest bardzo prosty: na okładkach lądują piłkarze, którzy aktualnie są w grze. Z zapowiedzi wynika, że ma być tam 200 gwiazd, więc Podolski mógł się załapać. Naturalnie z naszych Orłów pewnie nikogo nie dano (chociaż taki Jeleń albo Błaszczykowski mogliby być).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, trochę żałosne. Mogli dać Peter''a Schmeichel''a, jak ktoś wcześniej wspomniał, gdyż on ma polskie korzenie i na drugie imię... Bolesław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 12:23, ostry3000 napisał:

Domyślam się, że niemiecka okładka będzie taka sama jak u nas, a zabieg ten jest spowodowany
obniżeniem kosztów.


Obniżenie kosztów? To co, Podolski na okładce to -5% do zużycia tuszu? :P Ewentualnie sprecyzuj, bo ja tu nie widzę obniżenia kosztów. Chyba nie masz na myśli jednorazowej pracy jakiegoś grafika, czy jednorazowej zapłaty za zrobienie zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2010 o 12:30, Choinix napisał:

Obniżenie kosztów? To co, Podolski na okładce to -5% do zużycia tuszu? :P Ewentualnie
sprecyzuj, bo ja tu nie widzę obniżenia kosztów. Chyba nie masz na myśli jednorazowej
pracy jakiegoś grafika, czy jednorazowej zapłaty za zrobienie zdjęcia?


Raczej kosztów praw do danego zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 12:30, Choinix napisał:

Obniżenie kosztów? To co, Podolski na okładce to -5% do zużycia tuszu? :P Ewentualnie
sprecyzuj, bo ja tu nie widzę obniżenia kosztów. Chyba nie masz na myśli jednorazowej
pracy jakiegoś grafika, czy jednorazowej zapłaty za zrobienie zdjęcia?

Wszystko na raz. Im więcej kopii tym taniej (mniejszy udział kosztów stałych), gdyby nakład podzielić na dwa, to koszty stałe są mnożone przez dwa, a koszt jednostkowy rośnie. Anyway http://www.youtube.com/watch?v=XZxzJGgox_E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować