Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szef Activision Publishing zrezygnował

15 postów w tym temacie

Myślałem, że chodzi o tego d^#@&(#!(*#!@#^ kotticka*. Niestety, zawiodłem się.

*Napisane celowo z małej. Takich śmieci nie darzę szacunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 20:33, QandQ napisał:

Myślałem, że chodzi o tego d^#@&(#!(*#!@#^ kotticka*. Niestety, zawiodłem się.

*Napisane celowo z małej. Takich śmieci nie darzę szacunkiem.


Też miałem takie pierwsze skojarzenie i też się rozczarowałem gdy przeczytałem, że nie o niego chodzi...
Choć z drugiej strony nie sądzę żeby ten grubas tak sam z siebie zrezygnował. Musieli by go na taczkach wywyeźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 22:13, Kretoszczur napisał:

Gdy dążysz do doskonałości, cóż, czasem możesz wyjść na k*tasa

Zgadnijcie kto to powiedział?

kotick...
On już był nim jak tylko się urodził, teraz dąży do doskonałości w byciu k*tasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

loczyn za ten koment masz u mnie plusa :D.... A bobi to najwiekszy dziad i menda w tym przemysle, z kilku naprawde swietnych marek zrobil g*wno warte tasiemce, to juz EA, lepiej traktuje wlasne marki(owszem tasiemce, ale przynajmniej poprawiaja bledy, np SHIFT)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak spojrzałem na zarobki to mnie zatkało. 250 000$ rocznie, to 20833 $ miesięcznie, czyli 694$ dziennie, więc około 30$ na godzine(nawet jak śpi, jeżeli 8 godzinny czas pracy to 90$ za godzine)!!! I do tego premie!!! Też tak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że można kogoś nienawidzić, ale nawet takie emocje da się kulturalnie wyrażać... A póki co to większość krytykujących pana Kotticka osób pokazuje poziom o wiele niższy od niego samego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 13:29, Mercuror napisał:

Ja rozumiem, że można kogoś nienawidzić, ale nawet takie emocje da się kulturalnie wyrażać...
A póki co to większość krytykujących pana Kotticka osób pokazuje poziom o wiele niższy
od niego samego :/


Tu już niema co krytykować-tu trzeba wyć i mordować!!! Jedna z moich ulubionych serii zdechła, zdycha IW-nie będę szczędził słów;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niedawno wszyscy przekonali się, czym tak naprawdę jest oraz w jaki sposób przebiega internetowy bojkot - nic to nie daje i tylko jeszcze bardziej nakręca kampanię reklamową; osiągany jest efekt przeciwny do zamierzonego.

Zresztą, bardziej od przewidywalnych obruszeń w strukturach zarządczych Activision interesuje mnie tylko wynik nadchodzącej rozprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 13:29, Mercuror napisał:

Ja rozumiem, że można kogoś nienawidzić, ale nawet takie emocje da się kulturalnie wyrażać...
A póki co to większość krytykujących pana Kotticka osób pokazuje poziom o wiele niższy
od niego samego :/


Czy cytowanie też uważasz za niski poziom wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować